Top 10 Außenhüllen – Brzdy na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SHIMANO

#ad

Shimano Road/MTB sada brzdových lanek černá jednotná velikost

#ad
SHIMANO #ad - Shimano sada brzdového tahu "road/mtb" skládající se z: 1 ks. Materiály s dlouhou životností. Mtb kryt brzdového tahu 2200 mm. Skvělá kvalita. Vnitřní tah Ø 1, 6 mm x 1000 mm žárovka/válcová vsuvka ocel 1 ks vnitřní tah Ø 1, 6 mm x 2050 mm žárovka/válcová vsuvka ocel 4 ks vnější tah koncové koncovky s hrotem 2 ks. Snadné a jednoduché nastavení. Vyvinuto pro optimální výkon. Koncové krytky s vnitřním tahem 2 ks. Vnější průchodky mosazné/poniklované 1 ks.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceShimano #ad
Výška0.5
Délka11.25
Hmotnost0.1
Šířka8
Číslo díluY80098022
ModelkaY80098022
Zárukažádné.

2. SHIMANO

#ad

Shimano brzdové kabely + spínací kabely + vnější stahovací pouzdra.Pro KPL.Pro sada pro 1 jízdní kolo

#ad
SHIMANO #ad - 2 vnitřních tahů řadicí 1, 2 mm pro přední a zadní s černým vnějším pouzdrem. 2 brzdových vložek 1, 6 mm pro přední a zadní s černým vnějším pouzdrem. Vč. Vč. Hliníkových koncových pouzder pro vnitřní tahy a vč. Vč. Kompatibilní se všemi kvalitními závodními koly, MTB, trekkingovými a městskými koly. Pouzder pro vnější obaly. Kompatibilní s sram, sachs a dalšími výrobci obvodů.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceShimano #ad

3. Jagwire

#ad

Jagwire LEX + L3 vnější pouzdro pro řadicí páku, 4 mm, modrý

#ad
Jagwire #ad - Okouzlete spolehlivou dlouhou životností a vynikajícím výkonem. Pletené z ocelových pramenů a bez zahušťování s linkou Slick Linck.
ZnačkaJagwire #ad
VýrobceJagwire #ad
Výška1.25
Délka11
Hmotnost0.74
Šířka10
Číslo díluCA4377J/ZHB808
ModelkaCA4377J/ZHB808

4. BBTO

#ad

Balení 100 ks stříbrných Alloy Mountain Jízdní kolo Brzda Koncové kryty Pouzdra Brzdový tah

#ad
BBTO #ad - Aplikace: se hodí pro použití v kolo – brzdové kabelů, nylon – lano, tkaničky a tak dále; stříbro je all-match barva, je vhodná pro každou barva a vypadá skvěle. Spolehlivé a stabilní kvality: ze slitiny, tyto kabely-krimpovací konce jsou odolné a prakticky, mohou relativně velký potisk a impulzní čelit.

Které množství velkorysý: 100 balení brzda kabel koncové krytky v obalu, můžete dlouhou dobu, mnoho nových Ersatz für Ihre defekte brzdové kabel víko konci hroty krimpovací. Základní legendou kabel konce: keine notwendigkeit, se starosti, pokud potřebujete, aby kolo údržbu dělat, brzdový kabel čepice, ale najdete nemohou jedna; jsou vhodné pro vás, můžete konce zamotání krásný a řádně, kabel konce nejsou v nárazy.

Velikost: délka je přibližně 0, 08 palců/2 milimetrů, správné velikosti, 47 palců/12 milimetrů, průměr je přibližně 0, aby se jednoduše do potřebné míst zu setzen.
ZnačkaBBTO #ad
Výška0.08
Délka0.47
Šířka0.08
Číslo díluBBTO-Cable Cap-01

5. FYACCD

#ad

Použitý pro díly jízdních kol, jízdní kolo před a po brzdný tah, kabel, brzdy, Cyklistické brzdové lanko, horská kola, náhradní díly jízdního kola, stavební kladkola, lanový tah

#ad
FYACCD #ad - Poprodejní servispokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit, problém pro vás vyřešíme do 12 hodin. Délku kabelu lze individuálně upravit, aby byla zajištěna bezpečnost pro jezdce. Délku brzdového kabelu lze přepínat podle délky kabelu.

Délka brzdového kabelu přední délka brzdového kabelu činí 1100 mm a zadní délka 1700 mm. Vysoce kvalitní materiálbrzdový kabel je vyroben z vysoce kvalitní oceli, pozinkovaného materiálu, odolný proti opotřebení a korozi, odolává síle vysokonapěťového kabelu bez zlomení a pomáhá okamžitě zastavit vaše kolo a lze jej používat dlouho. Brzdná síla a vyšší regulační provoz, jádro je z vysoce kvalitní pozinkované oceli, silná tepelná odolnost, vhodná nejen pro každodenní použití, ale také pro použití v různých extrémních povětrnostních podmínkách.

Víceúčel sada brzdových kabelů na kolo se používá pro horská kola. Můžete použít pro elektrická kola, závody, turistiku, jízdní kola, regulaci rychlosti skládacího kola. Díky speciální povrchové úpravě je brzdění obzvlášť stabilní a vysoká pevnost v tahu může zajistit více. Brzdový kabel na jízdní kolovnitřní vrstva je z uhlíkové oceli, která je odolná proti korozi a oxidaci.
ZnačkaFYACCD #ad
VýrobceFYACCD #ad
Číslo díluSCX-2
ModelkaSCX-2

6. Miles Racing

#ad

Miles Racing® MTB jízdní kolo – kompletní sada brzdových kabelů s teflonovou vrstvou s nízkým třením a brzdnými lanky z nerezové oceli – Race Edition

#ad
Miles Racing #ad - Integrovaná ochrana proti prachu – koncové krytky byly opatřeny teflonovými pouzdry, aby se nečistoty nedostaly od vnitřku a zajišťovaly dlouhou funkci.

Vyhlazené plochy lanka – povrchy tahů byly vyhlazeny, aby se enormně snížilo tření a umožnilo přesné řazení. Výtahy z ušlechtilé oceli – vnitřní tahy jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, což zabraňuje porušení funkčnosti. Cnc frézované koncové krytky – přesně vyrobené hliníkové kryty zabraňují propíchnutí drátů. TeflonovÉ vnĚjŠÍ pouzdro – díky teflonovému pouzdru s nízkým třením je tření mezi řadicí tahem a vnějším pouzdrem omezeno na minimum.
ZnačkaMiles Racing #ad
VýrobceMiles Racing #ad
Hmotnost0.43
Číslo díluMI-BSET-SSET
ModelkaMI-BSET-SSET

7. SHIMANO

#ad

Shimano Brzdový závodník 1. 6x3500 mm Tandem Závodní kolo Stainless

#ad
SHIMANO #ad - Délka 3 500 mm. Brzdový tah road/Tandem ušlechtilá ocel. Vr nebo HR. Pro závodní kolo přehazovačka/brzdová páka. Tvar bradavky: hruškovitý vsuvka.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceSHITF|#Shimano #ad
Číslo díluY-80035014
Modelka800 3501-4

8. suaywo

#ad

Suaywo 2 sady univerzální brzdové lanko jízdní kolo přehazovačka bowdenový tah obal jízdní kolo sada s bowdenovým tahem koncové objímky a olivová vsadka, brzdové lanko jízdní kolo brzdové lanko sada pro silniční / MTB

#ad
suaywo #ad - Jsou vhodné pro údržbu a modernizaci kabelů. Kryt na brzdný tah a bowdenový tah na jízdní kola lze umístit na horská kola, závodní kola, malá kola a skládací kola. Shlmano m506 / m6000 / m700 / m675 / m615 / m666 / m8000 / m985 slx xt xtr / 596 / M9000 atd.

Brzdové vedení je dostatečně dlouhé. Koncové pouzdro na bowden: noste koncový kryt bowdenu, abyste zabránili poškrábání konců kabelů. Kabel pro větší brzdnou sílu a tichý chod. Pomozte upevnit konec kabelu jízdního kola po odříznutí, aby se vnitřní kabel neotevřel, nedeformoval se nebo nepoškrábal vaše kolo. Vysoká kvalita: kryt na brzdu a brzdové lanko jízdního kola jsou vyrobeny z PVC a ušlechtilé oceli. Praktické: olivová a vložka se hodí pro hadice shimano bh90 model se nachází na brzdové trubce, z.

Velikost řezu: brzdový tah na kolo vpředu je 2 m, brzdový tah jízdního kola vzadu je 2 m. Použití: brzdový kabel jízdní kolo z pozinkovaného ocelového drátu zajišťuje lepší brzdnou sílu a plynulý chod. Brzdové vedení můžete libovolně zkrátit na požadovanou délku. Se snadno nerezaví nebo oxidují, mají vysokou odolnost proti korozi a vysokou pevnost v tahu a lze je používat po dlouhou dobu.
Značkasuaywo #ad
Výrobcesuaywo #ad
Číslo dílu17-Brake Cable Kit-1
Modelka17-Brake Cable Kit-1

9. Xatan

#ad

Xatan 10x brzdový lanko univerzální brzdový kabel Bowdenzug brzda vnitřní lano 1,75 m pro jízdní kolo MTB

#ad
Xatan #ad - Stupeň délky: 175 cm. Univerzální – vhodné pro většinu jízdních kol, horská kola, jako jsou běžné jízdní kola, městská kola atd. Materiál: ušlechtilá ocel. Stříbrná. Nastavitelný – kabel můžete zkrátit kratší, když je příliš dlouhý. Funkční – tak můžete rychlost dobře přizpůsobit. Vysoce kvalitní brzdový tah - 10x brzdový tah 1, 75 m Bowdenová brzda vnitřní drátěné lano pro jízdní kolo MTB.
ZnačkaXatan #ad
VýrobceXatan #ad
Hmotnost0.34

10. GreVeloro

#ad

GreVeloro Jízdní kolo Bike Náhradní řadník 4 m pouzdro Bowdenzug-Pouzdro Vnější pouzdro Plus 10 koncových krytek 4 mm Ø modrá žlutá zelená červená zelená, 4

#ad
GreVeloro #ad - Ideální pro obnovení vašich starých spínacích dnů na vašem kole. Prémiový obal na řadicí páku náhradní řadicí páku 4 mm Ø v zelené barvě. Speciální teflonová vrstva uvnitř pro snazší klouzání. Top kvalita od GreVeloro Germany. 10 koncových krytek 4 mm Ø černé.
ZnačkaGreVeloro #ad
VýrobceGreVeloro #ad
Délka4