Top 10 Carplay Wireless Adapter Android – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Adelagnes

#ad

Plug&Play, bezdrátový Carplay adaptér AI Box s Android Auto bezdrátový s Netflix YouTube, Adelagnes Adaptér C6 Wireless CarPlay pro iPhone Android 3 v 1, vhodný pro auta s funkcí CarPlay

#ad
Adelagnes #ad - Tento výrobek je však dodáván s jednoletou zárukou. Informace o kompatibilitě se čas od času aktualizují. Pokud máte dotazy k používání produktu nebo dojde k problému, kupte si tedy s důvěrou. Zajištění kvality výrobek je dodáván s jednoletou zárukou, takže si můžete být jisti i v případě nouze.

Při instalaci tohoto produktu můžete kromě toho během jízdy sledovat videa a navigovat s aplikací. Pokud si tedy předem stáhnete videa a hudbu na kartu microSD doma, můžete je sledovat v autě, aniž byste si museli dělat starosti s komunikačními poplatky. 3 v 1 carplay ai box & android 11 se systémem android 11. 0 ios můžete zobrazit své oblíbené aplikace na originálním displeji tím, že se jednoduše připojíte k Carplay AI Box. Kromě toho máme technický tým s rozsáhlými odbornými znalostmi, můžete nás kontaktovat prostřednictvím chatu na Amazonu, takže máme kompletní systém podpory.

Rozšíření kompatibilních aplikací tento produkt se snadno používá s plug & play pro port carplay skutečné navigace. Hodí se v podstatě ke všem pravým kabelovým Apple CarPlay. V současné době jej lze namontovat do více než 600 modelů aut. Carplay ai box kompatibilní s bezdrátovým carplay a bezdrátovým android autem! můžete používat funkce carplay a android auto volně a bez nepříjemných kabelů! po prvním připojení jednoduše zapněte své auto a automaticky se spojí s Carplay.
ZnačkaAdelagnes #ad
VýrobceAdelagnes #ad
Záruka1

2. TPLtech

#ad

Wireless Carplay pro iOS, kompatibilní s auty od roku 2015 a iOS 10+, adaptér převádí kabelové CarPlay na bezdrátové, 2023 nejnovější stylupgrade přenosný ios Wireless Carplay

#ad
TPLtech #ad - Kompatibilní pouze s ios carPlay, přehrávání hudby, nikoli pro jiné systémy. Podporovaná verze iOS 10 a vyšší. Snadné použití spojení provádíme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Profesionální servis buďte si jisti, že si vychutnáte kvalitní produkty.

Univerzální kompatibilitabojujete stále s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely automobilů, které mají z výroby propojený iOS CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, čímž se zbavíte problémů s kompatibilitou modelů. Bezdrátový adaptér carplay Žádné další kabelové připojení není nutné, asistent siri, nyní je tak snadné přeměnit kabelovou službu carPlay na bezdrátovou pomocí bezdrátového dongle Teran CarPlay. Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, když auto nastartuje.

Užijte si nastavení jednou provždy. Tíhlý a kompaktní design lehký, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě. Můžete i nadále využívat plnou funkci CarPlay a zachovat původní provoz vozidla, jako je navigace, telefonní hovory atd. Odpovídající otázka? problém s používánímprosím kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s případnými dotazy. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška0.47
Délka5.28
Šířka2.48
Číslo díluCarplay-TOP-DE
ModelkaCarplay-TOP-DE
Záruka1

3. TPLtech

#ad

Pro iOS/Android, Plug&Play, 2024 Nejnovější CarPlay a Android Auto Wireless adaptér, převod Wired Carplay nebo Android Auto na Wireless, 2 v 1 Wireless Carplay Android Auto adaptér

#ad
TPLtech #ad - Rozlučte se s náročnými nastaveními a vítejte bezproblémová spojení. Doživotní zárukatento bezdrátový adaptér carplay a bezdrátový adaptér android do auta je poskytována celoživotní technická podpora a roční výměna. Kompletní a stabilní bezdrátový adaptér carplay pro ios a android auto má integrovaný čip 5g pro rychlou rychlost zpracování a stabilnější spojení.

Automatické připojení náš bezdrátový adaptér carplay 2 v 1 a bezdrátový adaptér do auta android nejsou nutné žádné další aktualizace přehrávače, aplikace nebo systému. Rozsáhlá kompatibilitanáš bezdrátový adaptér carplay android do auta je kompatibilní s téměř všemi modely aut iOS CarPlay/Android od roku 2016, kompatibilní s telefony s Android 11 nebo vyšším a iOS 8 nebo vyšším. Přepínání mezi carplay a android auto jedním kliknutím jedním kliknutím změňte bezdrátový adaptér carPlay a adaptér pro Android do auta.

S bezdrátovým adaptérem carplay 2 v 1 a bezdrátovým adaptérem Android Auto můžete kabelové CarPlay a Android Auto zcela jednoduše proměnit v bezdrátová zařízení. S bezdrátovým carplay můžete bez problémů vyvolávat pokyny, volat, odesílat a přijímat zprávy a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Bezdrátový adaptér carplay a bezdrátový adaptér android auto jsou inteligentnější a bezpečnější způsoby, jak používat telefon během jízdy. Jakmile je spojení navázáno, při každém startu vozidla se automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay / Android do auta. Carplay a android auto 2 v 1.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška2.52
Délka5.31
Šířka0.47
Číslo díluCarplay 2 in 1
ModelkaCarplay 2 in 1
Záruka1

4. TPLtech

#ad

TPLTECH Bezdrátový Android Auto adaptér, kompatibilní s 11 a vyššími to musí podporovat funkci Carplay Carplay TOP, který podporuje kabelové připojení

#ad
TPLtech #ad - Kompatibilní s android carplay, přehrávání hudby, jako je navigace, nikoli pro jiné systémy. Tenký a kompaktní design: díky lehkému a tenkému designu tohoto adaptéru do auta je kompaktní a snadno se přenáší, aniž by zabíral příliš mnoho místa ve vašem autě. Podpora a náhrada za tento bezdrátový adaptér CarPlay.

Univerzální kompatibilita: máte stále problémy s výběrem adaptéru pro vaše auto? náš bezdrátový carplay dongle lze použít s téměř všemi modely aut, které mají z výroby Android CarPlay funguje také s většinou verzí Aftermarket, takže nemáte problémy s kompatibilitou modelů. Jednoduše plug and play, žádné další disky, aplikace nebo obtěžující vylepšení systému. Odpovídající otázka? problém s používánímS dotazy vám rádi pomůžeme. Bezdrátový adaptér carplay: už není potřeba žádná kabelová spojení, nyní je díky bezdrátovému teran carplay hardwarovému hardwarovému klíče snadné přeměnit kabelové CarPlay na bezdrátovou.

Po prvním nastavení náš adaptér automaticky aktivuje bezdrátové připojení CarPlay, když auto nastartuje. Podporuje android verze 10 a vyšší. Obsahuje adaptér usb na usb-c, který podporuje přístup k USB i USB-C carportu. Snadná obsluha: připojení provedeme rychle a jednoduše v pouhých 3 jednoduchých krocích. Můžete i nadále používat plnou funkci carPlay a zachovat původní ovládání vozidla, asistent Siri, telefonní hovory atd.
ZnačkaTPLtech #ad
VýrobceTPLtech #ad
Výška5.31
Délka2.48
Hmotnost0.07
Šířka0.47
Číslo díluCarplay-TOP
ModelkaCarplay-TOP
Záruka1

5. Lamto

#ad

Siri/Google/Bluetooth/GPS/Mirror-Link/FM/AUX/ 64G, Lamto Wireless Car Stereo Screen pro CarPlay & Android Auto Přenosné autorádio 6,86 palců UHD IPS s 2,5K palubní kamerou vpředu, 1080P vnitřní kamera

#ad
Lamto #ad - Můžete jednoduše nastoupit do svého auta a váš smartphone se automaticky spojí s obrazovkou autorádia; s 6, hudbě, mapám, 86palcovou dotykovou obrazovkou můžete přistupovat k aplikacím, videím a dalším funkcím vašeho smartphonu a ovládat obrazovku auta pomocí Siri nebo jazyka Google Assistant.

Aktualizace výstupu bluetooth-stereo: stereofonní obrazovka aktualizuje způsob připojení bluetooth. 2, podporou nočního vidění a nahrávání ve smyčce. Na obrazovce Carplay. B. Obdržíte jasný a přesný záznam svých jízd. Důležité tipy k airplay & ios 17. 2! ! systém ios 17. 2 vede k abnormalitám spojení airplay. Obraťte se na nás, abyste obdrželi upgradovaný software pro aktualizaci Vašeho 6, 86palcového autorádia.

K přehrávání můžete využít bezdrátový přenos Bluetooth z audio do autorádia a dosáhnout tak bezztrátového zážitku z automobilového zvuku. Pro přístup k siri/google assistant můžete odeslat hlasové příkazy, např. Kromě toho je podporován také bezdrátový FM audio přenos a audio výstup AUX. Pokud byl váš systém mobilního telefonu aktualizován na iOS 17.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška3.15
Délka0.79
Šířka7.4
Číslo díluRC09C
ModelkaRC09C
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Lamto

#ad

6,86" UHD IPS dotykový displej s 2,5K palubní kamerou multimediální přehrávač s Wi-Fi Bluetooth/FM/Mirror Link/AUX + 64G, Lamto Bezdrátová stereo obrazovka pro Apple Carplay Android Auto autorádio

#ad
Lamto #ad - Kromě toho je napájen zapalovačem cigaret s napětím 12–36 V. I venku nebo na cestách si můžete na velké obrazovce užívat video zážitek s vysokým rozlišení ️ Tipy: Netflix není podporován. Gps navigace carplay smart live: obrazovka lamto divemate přes carplay nebo android auto pro spojení s vaším chytrým telefonem a nabízí navigační systém Smart Carcar v reálném čase, aniž by bylo nutné časté aktualizace map nebo dodatečné poplatky.

Pro přístup k siri/google assistant můžete odeslat hlasové příkazy, "GPS navigace", zcela jednoduché ovládání. Tipy: součástí dodávky je 64g-TF karta, kterou není nutné kupovat samostatně. B. Přehrávání hudby", aniž byste museli telefon neustále držet v ruce.

Bezdrátové carplay a android auto: toto přenosné autorádio je kompatibilní s funkcemi apple carplay a android auto. Kromě toho je podporován také bezdrátový FM audio přenos a audio výstup AUX. Aktualizace výstupu bluetooth-stereo: stereofonní obrazovka aktualizuje způsob připojení bluetooth. Důležité tipy k airplay & ios 17. 2! ! systém ios 17. 2 vede k abnormalitám spojení airplay.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška3.15
Délka0.79
Šířka7.4
Číslo díluRC09B
ModelkaRC09B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Lamto

#ad

Plug& Play Connect Easy Setup für Android 11 und Höher, 5GHZ WiFi mit Typ-C-Adapter, Lamto Wireless Adapter für Android Auto, für OEM Werksverkabelte Android Auto

#ad
Lamto #ad - Für eine optimale leistung empfehlen wir die Verwendung von Android 11 und höher. Benutzerfreundliches designnach dem ersten einrichten der verbindung aktiviert unser android auto-wireless-Adapter automatisch die Android Auto, wenn das Auto gestartet wird. Lamto ist bestrebt, das Fahrerlebnis jedes Fahrers hinsichtlich Sicherheit, Komfort und Bequemlichkeit zu verbessern.

Plug and play dieser kabellose adapter für android auto ist einfach zu verwenden. Umfassende kompatibilität dieser kabellose adapter für android auto ist mit 98 % der autos auf dem markt kompatibel, indem Sie Ihr Mobiltelefon und Ihr Auto über ein Datenkabel verbinden, die kabelgebundenes Capplay unterstützen. Wenn sie die android auto-funktion nutzen können, können Sie diesen kabellose Adapter für Android Auto erwerben und verwenden. 5g-wlan bietet ihnen eine schnellere und stabilere Verbindung bitte stellen Sie sicher, dass Bluetooth und WLAN Ihres Telefons beim Herstellen der Verbindung aktiviert sind.

Beibehalten. Starkes after-sales-teamwir bieten professionellen 24-stunden-kundensupport. Upgrade auf wireless android autoersetzen sie die herkömmliche datenkabel-verbindungsmethode Android Auto. Sie können uns jederzeit Fragen zum kabellose Adapter für Android Auto stellen. Dieser kabellose adapter für android auto wandelt kabelgebundenes Android Auto ganz einfach in kabelloses um! Damit können Sie sämtliche Android Auto-Funktionen drahtlos nutzen und die ursprünglichen Fahrzeugfunktionen wie Navigation, Google Assistant, Musikwiedergabe, Anrufe usw.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Číslo díluRC10A Adaptateur sans Fil Android Auto
ModelkaRC10 Android Auto Wireless Adapter
Záruka2 Year Limited Warranty

8. Lamto

#ad

Kompatibel mit iOS 10+, 5 GHz WiFi, Carplay Wireless Adapter konvertiert Carplay ab Werk in kabellos, geeignet für Audi/VW/Opel/Citroen 2016+

#ad
Lamto #ad - Umfassende kompatibilität dieser drahtlose carplay-adapter ist mit 98 % der autos auf dem markt kompatibel, die kabelgebundenes capplay unterstützen. Upgrade auf wireless carplayersetzen sie die herkömmliche datenkabel-carplay-verbindungsmethode. Wenn sie die carplay-funktion nutzen können, indem Sie Ihr Mobiltelefon und Ihr Auto über ein Datenkabel verbinden, können Sie diesen kabellosen Carplay-Adapter erwerben und verwenden.

Starkes after-sales-teamwir bieten professionellen 24-stunden-kundensupport. Benutzerfreundliches designnach dem ersten einrichten der verbindung aktiviert unser carplay-wireless-Adapter automatisch die CarPlay-Wireless-Verbindung bei jedem Start des Autos. Es sind keine zusätzlichen Treiber, Anwendungen oder umständlichen System-Upgrades erforderlich. Bitte stellen sie sicher, dass Ihr iPhone auch Carplay unterstützt. 5g-wlan bietet ihnen eine schnellere und stabilere Verbindung bitte stellen Sie sicher, dass Bluetooth und WLAN Ihres Telefons beim Herstellen der Verbindung aktiviert sind. Dieser kabellose carplay-adapter wandelt kabelgebundenes carPlay ganz einfach in kabelloses um! Damit können Sie sämtliche CarPlay-Funktionen drahtlos nutzen und die ursprünglichen Fahrzeugfunktionen wie Navigation, Musikwiedergabe, Siri-Assistent, Anrufe usw.

Plug and play dieser kabellose carplay-adapter ist einfach zu verwenden. Lamtto ist bestrebt, das fahrerlebnis jedes Fahrers hinsichtlich Sicherheit, Komfort und Bequemlichkeit zu verbessern. Der ursprüngliche betrieb des autobildschirms wird dadurch nicht beeinträchtigt, die OEM-Funktionen und andere Funktionen bleiben erhalten und Ihre ursprünglichen Gewohnheiten bleiben erhalten, der Touchscreen, die Tasten, während neue Funktionen hinzugefügt werden.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo díluRC10
ModelkaRC10
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. BlueMusic

#ad

VW Gamma 5 MCD MFD 1, Škoda MFD1 Symphony, Concert Symphony Navigation Plus 1/2, BlueMusic Bluetooth handsfree audio adaptér kompatibilní s 8pin Mini-ISO Audi Chorus 2, RNS-D, SEAT Alana Aura

#ad
BlueMusic #ad - Vhodné pro vw, seat až do cca 2006 a audi a2, a3/a4/tt do cca 2006, skoda, a6 až 2003, A8 až 2002. Ovládání skladeb a hovorů na rádiu/volantu. Montuje se neviditelně za rádiem. Bezdrátové streamování hudby a hovorů do rádia.
ZnačkaBlueMusic #ad
VýrobceBlueMusic #ad
Číslo díluBM-FSE-8PIN

10. Sony

#ad

Sony XAV-AX5550D Headunit Autoradio 2-DIN + USB/Bluetooth/Apple Carplay/Weblink

#ad
Sony #ad - Herkunftsland:- Thailand. Verpackungsabmessungen l x b x H: 18. 6 zm x 23. 4 zm x 23. 6 zm. Verpackungsgewicht: 2. 2 kg. Farbe: Schwarz.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška5.47
Délka7.01
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo díluXAVAX5550D
ModelkaXAVAX5550D
ZárukaNo