Top 10 Deckenlampe LED 30cm Rund – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Airand

#ad

Dětského pokoje 2050 lm,, Airand Koupelnová lampa 24 W LED stropní svítidlo koupelna LED stropní svítidlo IP44 vodotěsná koupelnová lampa Ø 32,5 cm stropní svítidlo do obývacího pokoje, ložnice

#ad
Airand #ad - Koupelnová lampa může být zajistěte dostatek světla pro plné osvětlení celého prostoru. Kvalita led stropních svítidel je spolehlivá moderní koupelnové lampy byly testovány ručně. Led stropní svítidlo airand poskytuje 3 roky záruku, pokud je led stropní svítidlo z důvodu poškození při dlouhodobé přepravě a na dlouhé vzdálenosti během 36 měsíců vám, poskytneme Vám náhradu nebo vrácení peněz.

Led stropní svítidla se tak hodí pro instalaci v kancelářích, nákupních centrech, obchodech atd. Lampa do obývacího pokoje, lampa do dětského pokoje, které by mohlo chránit oči. Naším cílem je nabízet vysoce kvalitní produkty a služby, neváhejte nás kontaktovat, které si můžete objednat s radostí. Led stropní svítidlo je super jasné led stropní svítidlo má 240 zabudovaných kvalitních led knotů, s úhlem vyzařování 180 stupňů může stropní svítidlo dodávat dostatek světla a vynikající reprodukce barev vám umožní užívat si to samé v noci i ve dne.

Rovku téměř nemusíte vyměňovat. Získáte světlo s dlouhou životností. Proto jsou stropní svítidla ve srovnání s běžnými žárovkami energeticky účinnější, ekologičtější a šetří 85 % energie. Velmi tichý, takže nebliká a nedochází k oslnění, schodištích a dalších místech. Led stropní svítidlo nepoškozuje oči stropní svítidlo led má jedinečný design, jídelnách, chodba se perfektně hodí ke všem stylům dekorace.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška12.8
Délka1.89
Hmotnost2.98
Šířka12.8
Číslo dílubadezimmer lampe
Záruka3 roky.

2. Aisutha

#ad

5000 K, stropní, chodby, balkónu, ložnice, IP54 vodotěsná koupelnová lampa do obývacího pokoje, kuchyně, ultra tenké LED žárovky, Aisutha Stropní svítidlo kulaté LED stropní svítidlo 18 W, 1800 lm

#ad
Aisutha #ad - Bezstarostný nákup stropní led lampa byla pečlivě navržena a přísně testována, což ji činí bezpečnější a trvanlivější. Kupte nyní a přineste do svého života jasné světlo! Pravá barva a bez blikání víme, takže viditelnost je jasnější, obraz trojrozměrnější a barva realističtější. Moderní designové stropní svítidlo má životnost 30 000 hodin, neutrální světlo 5000 k, aby bylo zajištěno, čímž odpadá častá výměna žárovek, snižuje se spotřeba energie a ušetříte peníze na účtech za elektřinu.

Současně má led stropní svítidlo vysokou propustnost světla a zajišťuje měkké a rovnoměrné rozložení světla bez blikání a oslnění, jak důležité je zdraví našich očí. Z tohoto důvodu mají stropní svítidla vysoký index reprodukce barev 80+, což snižuje únavu očí a nepohodlí. Super jasná úspora energiestropní lampa nabízí energeticky úsporný světelný výkon 18 w a světelný tok 1800 lm, že je váš pokoj naplněn světlem. Ip54 vodotěsná koupelnová lampa je vhodná do ložnice, na balkon, chodbu nebo sklep.

Tuto lampu můžete bez váhání používat, jídelny, utěsněný design zabraňuje vniknutí prachu, kuchyně, abyste do svého domova přinesli více krásy a pohodlí. Ip54 prachotěsné a vodotěsné 25 mm ultratenký, komárů a olejových par do stínidla. Díky jednoduchému ovládání můžete instalaci provést sami, balení obsahuje sadu šroubů, s dostatkem místa pro kabeláž a nastavitelnou vzdálenost otvorů cca 6 – 10 cm, což vám ušetří náklady a potíže se zapojením profesionála. Pokud se vyskytne nějaký problém s tímto plochým led stropním svítidlem, vibracím a izolovaná, aby byla odolná proti nárazům, bude náš profesionální tým připraven nabídnout pomoc a podporu.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška0.98
Délka8.66
Hmotnost0.84
Šířka8.66
Číslo díluSKCL-220-W
ModelkaSKCL-220

3. Lightbox

#ad

Lightbox Stropní lampa odolná proti stříkající vodě pro venkovní použití – čtvercové nástěnné a stropní svítidlo – ušlechtilá ocel/plast antracit/bílá – 29 × 29 cm

#ad
Lightbox #ad - Dekorativní – designové nástěnné svítidlo lze ideálně použít jako osvětlení venku. Rozměry – výška – 8, šířka – 28, 5 cm, 5 cm.

Ochrana proti stříkající vodě – toto svítidlo má stupeň krytí ip44 a je perfektní pro venkovní použití – i tam, kde není ochrana proti povětrnostním vlivům tak vysoká. Použitelný led světelný prostředek – vložte do tohoto svítidla energeticky úsporný světelný zdroj, protože tím uděláte nejen něco dobrého pro životní prostředí, ale také šetříte proud. Ideální jas – nástěnné a stropní svítidlo zajišťuje světlé, teplé a velkoplošné osvětlení místností.
ZnačkaLightbox #ad
VýrobceLightbox #ad
Výška3.35
Délka0
Hmotnost3.59
Šířka11.22
Číslo díluLB00000274
ModelkaTrue
ZárukaEine freiwillige garantie vom hersteller ist nicht gegeben.

4. Öuesen

#ad

Tenké, LED stropní svítidlo Öuesen, jednoduché, 24 W, moderní, vodotěsné

#ad
Öuesen #ad - Dvojitá izolace, netoxické a nezávadné, ekologické a bezpečné: vysoká propustnost světla a speciální ABS a PC materiály, bez olova a rtuti, ochrana proti zamlžení zajišťuje vaši bezpečnost. Velmi tiché: toto stropní svítidlo je velmi tiché, bez hluku.

Patentovaný produkt: jedinečný vzhled a snadná montáž, obývacího pokoje, kuchyně, získal patentový certifikát. Okamžitě nastartujte a rovnoměrně svítí: toto stropní svítidlo je vybaveno vysoce kvalitním led ovladačem a 240 žárovkami, Ra> 80 Vytváří teplé a pohodlné prostředí bydlení. Energeticky úsporné: 24 w, odpovídá tradiční 150w žárovce, která vám poskytne dostatek jasu, 95, 2050 lm, pf> 0, ale také šetří 85 % energie.

Certifikace kvality, ip44, žádné uv a infračervené záření. Toto stropní svítidlo se snadno instaluje, jedna osoba to zvládne nezávisle. Je ideální volbou do ložnice, koupelny, chodby a dalších míst. Rovnoměrné rozložení světla a žádné oslnění, vyzařovací úhel 180°, žádné blikání.
ZnačkaÖuesen #ad
Výrobceouchang #ad
Výška1.89
Délka12.6
Hmotnost2.87
Šířka12.6
Číslo díluC#OC6001
ModelkaC#OC6001

5. SHILOOK

#ad

Ø 30 cm, SHILOOK LED stropní svítidlo ploché 26 W teplá bílá 3000 K, žebřík dřevěné stropní svítidlo pro ložnici/kancelář/obývací pokoj/chodbu/balkon/kuchyň

#ad
SHILOOK #ad - Moderní stropní svítidlo ze dřeva: stropní svítidlo se skládá z přírodního dubu, světlou a rovnoměrnou barvu, které může dosáhnout měkké propustnosti světla, kovu a akrylu stínítka, elegantního a jednoduchého kruhového designu s kresbou dřeva, stínítko lampy s vysokou propustností světla, zdravého dřevěného žilkování bez zápachu a efektu proti korozi – ochrana proti korozi, nejlepší volba pro vaše vnitřní osvětlení.

Dodáváme tři šrouby a podrobný návod k montáži. Moderní design ve tvaru slunce vyzařuje teplé světlo a propůjčuje každé místnosti stylový ráz. Efekt podsvícení a štíhlý design: zažijte jedinečný design podsvícení tohoto tenkého stropního svítidla, které osvětluje váš domov a současně slouží jako dekorativní zvýraznění. S tloušťkou pouhých 4, 2 cm a kvalitním hardwarovým podvozkem stanovuje nová měřítka. Design vše v jednom: jednoduchá instalace, upevnění lampy na strop pomocí šroubů, jednoduchá instalace, připojení vodičů, není nutná montáž stínidla, nejsou nutné žádné další nástroje a pracovní síly.

Dobré osvětlení lze dosáhnout již při ploše 8 – 12 metrů čtverečních. Spora energie a ochrana životního prostředí: led stropní osvětlovací panel používá kvalitní lde lampové perly, teplé bílé světlo, žádné oslnění, životnost může dosáhnout 30 000 hodin, žádné blikání, může nahradit 150W žárovku, výkon 26 W, barevná teplota: 3000 K, rovnoměrné a měkké, úspora energie může dosáhnout více než 80 %, dlouhotrvající světlo vytváří teplé a pohodlné prostředí. Iroké použití: led stropní svítidlo ze dřeva se velmi dobře hodí do kuchyně, jídelny, chodby, ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo pracovny.
ZnačkaSHILOOK #ad
VýrobceHILOOK #ad
Výška1.65
Délka11.81
Šířka10.83
Číslo díluSLK816
ModelkaMD1901

6. MILFECH

#ad

Stropní lampa, obývacího pokoje, RGB změna barvy 3200 lm, 3000 K-6000 K, do ložnice, stmívatelné s dálkovým ovládáním, kuchyně, dětského pokoje, MILFECH 24 W LED stropní svítidlo, kulaté, IP54, Rgb +

#ad
MILFECH #ad - Hlavní světlo 24 w + 3 w rgb podsvícení, podsvícení a hlavní světlo lze osvětlit samostatně nebo současně. Ip54 vodotěsné – led stropní svítidlo stmívatelné je chráněno proti stříkající vodě ip54 index, dětský pokoj, jako je ložnice, garáž, sklep atd. Najděte nastavení, které odpovídá vašim potřebám.

1palcový štíhlý design – stropní svítidlo led 2 v 1 má 2, 5cm ultra tenký, okolní světlo, zakřivený okrajový design, čímž je opticky štíhlejší. Noční světlo – tato stmívatelná led stropní lampa má režim nočního světla při 10% jasu, neruší spánek, děti, je pohodlnější pro starší lidi, těhotné ženy nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Stmívatelné a 6 rgb barev podsvícení – 100% stmívatelné, teplotu barev led stropního světla lze plynule nastavit od 3000 k do 6000 k a jas od 10 % do 100 %. Lze jej použít v místnosti o rozloze 10 – 15 metrů čtverečních.

Instalace je dokončena. Pomocí dálkového ovládání může stropní lampa led měnit barvu automaticky uložit poslední nastavení; při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače zapněte světlo minimálně 30 s, aby fungovala paměťová funkce. Lze jednoduše instalovat, kuchyň, chodba, koupelna, obývací pokoj, LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním můžete instalovat ve většině místností, pouze 3 kroky. Jedinečný 6barevný design podsvícení rgb lze použít jako scénické světlo nebo okolní světlo, 3 barevné teploty, aby vyhovoval různým scénářům.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.96
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

7. slochi

#ad

24 W 2050LM stropní svítidlo 6500 K, lampa do koupelny, studená bílá do ložnice, 2 kusy LED stropní svítidlo ploché, IP44 Koupelnová lampa, obývacího pokoje, ultra tenké stropní svítidlo, na, kulaté

#ad
slochi #ad - Pro tuto metodu instalace LED stropní lampy nepotřebujete žádnou pomoc elektrikáře. Jasné a přirozené světlo nám umožňuje vidět skutečnou a původní barvu objektu, což je pro oči příjemnější. Vysoká svítivost a úspora energie: 24 w led stropní svítidlo může produkovat 2050 lumenů, světelný efekt je rovnoměrný a světlý a může pokrývat oblast 10–20 ㎡.

Vodotěsný a ultratenký design: ultratenký design Ø 23 a 2, na balkóně a vinném sklepě. Vysoce kvalitní led stropní svítidlo odpovídá běžné 280w žárovce, čímž můžete ušetřit více než 90 % vašeho účtu za elektřinu. Je nárazuvzdorný a izolovaný, lze jej bez obav použít v koupelně, plastová skořepina je vyrobena z kvalitního PC třídy A. Teplá připomínka led stropní svítidlo chodba je vhodná pouze pro běžné nástěnné vypínače. Ip44 vodotěsná a zabraňuje pronikání prachu do lampy, 3 cm činí ploché moderní lED stropní svítidlo modernějším a jednodušším, chrání před únikem proudu a chrání bezpečnost vaší rodiny.

Stropní svítidlo slochi LED je velmi pozorným dárkem pro vaši rodinu. Ochrana očí, vysoký index reprodukce barev: plochá led stropní lampa má vysoký index podání barev cri80+. Světlo stropního svítidla do koupelny je příjemné a neoslňující. Perfektní jako kancelářská lampa, kteří potřebují vyšší jas během práce, lampa do ložnice, vhodné pro uživatele, garáž, kuchyň, chodba, pokojová lampa, kuchyňská lampa nebo malý dětský pokoj, lampa do chodby, obývací pokoj, koupelna nebo kancelář.
Značkaslochi #ad
Výrobceslochi #ad
Výška0.91
Délka9.06
Hmotnost2.12
Šířka9.06
Číslo díluQL-SC-0023
ModelkaQL-SC-0023

8. Nigecue

#ad

Ultra tenká, Ø, Nigecue 24 W LED stropní svítidlo ploché s dálkovým ovládáním, vodotěsnost IP54, RGB podsvícení, 3200 lm, stmívatelná LED stropní lampa s nastavitelnou teplotou barvy 3000 K – 6000 K

#ad
Nigecue #ad - Dálkově ovládaná stropní lampa se ideálně hodí jako náladové a atmosférické světlo. Rozsah barevné teploty: 3000 k-6000 k teplá bílá/neutrální bílá/studená bílá, rozsah jasu: 10% -100%. V závislosti na náladě si můžete vybrat různé barvy, které také vytvoří veselou atmosféru pro vaši rodinu.

Speciální noční světlo + režim časovač jako noční světlo může minimální stmívání stropních svítidel pro ložnice dosáhnout 10 % při 3000 k teplé bílé barvě. Uvnitř se nachází vysoce kvalitní lED diody, které mají životnost až 50 000 hodin. Připojte dráty. Vezměte prosím na vědomí, že musíte do dálkového ovládání vložit 2 × AAA baterie. Snadná instalace a dlouhá životnost toto stropní svítidlo lze jednoduše nainstalovat v pouhých 3 krocích a lze ho namontovat během několika minut. Lampa si zapamatuje vaše poslední nastavení, pokud ji zapnete déle než 30 s a vypnete ji déle než 10 s.

Asovač umožňuje, aby se stropní svítidlo po 60 s před spaním automaticky vypne. Multifunkční 24w led stropní svítidlo se zrcadlovým designem pomocí dodávaného dálkového ovládání můžete snadno ovládat všechny funkce tohoto 24w led stropního svítidla nigecue 24 W: nastavitelná teplota barev od 3000 K do 6000 K, nastavení nočního světla, nastavitelný jas od 10 % do 100 %, měnící se RGB světla, funkce časovače a paměti.2. Upevněte montážní držák na strop.
ZnačkaNigecue #ad
VýrobceDongguan Linjing Electrical Appliances Technology Co., Ltd. #ad
Výška0.98
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01(Mirror)
Modelka62429512-01(Mirror)

9. Aisutha

#ad

Kuchyň koupelnu, LED stropní svítidlo, dětský pokoj, IP54 ultra tenké ložnice lampa pro obývací pokoj, stropní svítidlo, 24 W 2800 lm, 6500 K, ploché stmívatelné s dálkovým ovládáním, Aisutha LED stropní svítidlo, 3000 K

#ad
Aisutha #ad - Upozornění: pomocí nástěnného spínače můžete také měnit teplotu barvy 3000 K, 4000 K a 6500 K tři režimy. Klidná a teplá světelná atmosféra režimu nočního světla umožňuje dětem nebo starším lidem rychleji usnout. Funkce časovače umožňuje automatické vypnutí stropního svítidla po 60 sekundách / 60 minutách před spaním.

Instalace může snadno provést i jedna osoba. Vodotěsný ochrana proti prachu a hmyzudržák lampy je zesílený těsněním po celém obvodu, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, chodba, garáž, obývací pokoj, což vám ušetří čištění. Najděte zcela jednoduše tu nejpříjemnější světelnou atmosféru. Ultra tenký a ultra světlý 28mm štíhlý design, rozlučte se s tísňovým pocitem v prostoru a vytvořte si relaxační prostředí v bytě. Dálkové ovládání používá bezdrátovou technologii dálkového ovládání 2, 4G, která je citlivější.

Zcela nový vylepšený designtoto stropní svítidlo podporuje plynulé nastavování, můžete plynule nastavit teplotu barvy 3000 k-6500 k, prolomíte tradiční pevný režim přizpůsobení. Snadná instalacestropní svítidlo je vybaveno závěsnými lany a přezkami, lampu lze stabilně zavěsit na kryt lampy. Inteligentní funkce paměti, zavěste závěsné lano do přezky krytu lampy, která při opětovném zapnutí automaticky zachová poslední nastavení světla. Led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě IP54.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška1.1
Délka11.81
Hmotnost0.01
Šířka11.81
Číslo díluSKCL 300/T
ModelkaSKCL 300/T

10. Sentasi

#ad

Stropní svítidla pro obývací pokoj, 24 W, ploché, ultra tenké svítidlo, kulaté, Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, 3000-6500 K, stmívatelné s dálkovým ovládáním, ložnici,, 3000 lm

#ad
Sentasi #ad - Pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás prosím včas e-mailem. Vysoce kvalitní led čip se 168 světlými led perlami jako osvětlovací těleso, které poskytuje 3000 lumenů při světelném výkonu 24 W. Vyžaduje pouze 4 kroky instalace a lze jej nainstalovat během několika minut.

Nainstalujte šrouby základny. V režimu časovače lze led stropní svítidlo nastavit tak, komfortní světelný zdroj, aby se automaticky vypnulo 60 sekund před spaním / o 60 minut později. Náš poprodejní tým vám poskytne nejlepší pomoc za 12 hodin. Pp materiál, který je odolný vůči teplu. Světelný zdroj: led168 ks světelných perel, 1× dvoupólová svorka. Vysoce kvalitní poprodejní servis 3letá bezstarostná poprodejní služba. Balení obsahuje: 1 × lampu, lumeny: 3000 lm, 5 cm, vodotěsnost: IP40.

Eu energy efficiency class d a vysoký jas energetická třída d, energeticky nejúčinnější a nejšetrnější stropní svítidlo svého druhu, odpovídá běžné 170w žárovce, může skutečně šetřit energii a ušetřit více než 95 % účtů za elektřinu. Poskytneme vám uklidňující a pohodlnou poprodejní pomoc. Toto stropní svítidlo odpovídá běžné 170w žárovce a šetří více než 85 % nákladů na energii. Vysoká reprodukce barev cri > 82 zobrazte jasněji skutečné a originální barvy objektů a zajistěte živější a přesnější osvětlení.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.54
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T