Top 10 Funkschalter Set Mit Fernbedienung – Zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. mumbi

#ad

Sada bezdrátových 4kanálových zásuvek mumbi 1.100 W FS600: 6 x bezdrátová zásuvka a 2 x dálkové ovládání – bezdrátová sada Plug & Play

#ad
mumbi #ad - Obsah balení: 6 x rádiový spínač + 2 x dálkové ovládání vč. Domovní kód: s funkcí automatického učení, kód přístroje: 4 kanály + 1 kanál, který současně zapne všechny zásuvky. 6 bezdrátových zásuvek pro přístroje až do příkonu 1. 100 w. 1. 100 w. Baterií 2 x aaa + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Napětí: 230 v – 50 hz, pracovní frekvence: 433, 92 MHz. Spínací výkon: max. Dosah: až 30 metrů.
Značkamumbi #ad
Výrobcemumbi #ad
Výška12.2
Délka9.45
Hmotnost1.76
Šířka2.36
Číslo díluZA-UZ-Mumbi-6FSD-FS600
ModelkaZA-UZ-Mumbi-6FSD-FS600
Záruka12 měsíců.

2. Sonsonai

#ad

Sonsonai Sada bezdrátových zásuvek ze 3 rádiové zásuvky s 1 dálkovým ovládáním, pro vnitřní vánoční šperky a domácí přístroje, možnost programování 3500 W, bílá, dosahem 70 m

#ad
Sonsonai #ad - Kromě toho je dálkové ovládání elektrických přístrojů velmi přátelské i pro postižené. Navíc je na dálkovém ovládání ještě další tlačítko g, který vypne, případně zapne všechny zásuvky spojené s dálkovým ovládáním. Energeticky úsporné a pohodlné cílené zapínání a vypínání můžete nejen ušetřit čas a energii, ale také snížit spotřebu energie a přispívat k ochraně životního prostředí.

Baterie dálkového ovládání: 3V/CR2032. Kromě toho je každá zásuvka vybavena plastovou destičkou, televizní přístroje, bezpečná pro děti. Dosah až 70 metrů v otevřeném prostoru bez rušení může maximální dosah příjmu zásuvky dosáhnout 70 metrů. Dálkové ovládání, 3 zásuvkynaše sada bezdrátových zásuvek obsahuje tři zásuvky a dálkové ovládání včetně baterie.

Silný rf signál prochází stěnami a dveřmi a neruší jiné elektronické přístroje. Rodinný chytrý život připojte domácí přístroje k těmto stmívatelným zásuvkám a ovládejte je dál, která uzavírá kontakty, pak můžete bez problémů odpojit světlo, hudební zařízení a jakékoli zařízení až do výkonu 3500 ze sítě. Stisknutím tlačítka můžete rychle a bezpečně ukončit přívod proudu jednoho nebo více zařízení. Frekvence: 433, 92 mhz. Příbuzné parametryvoltáž: 230 v.
ZnačkaSonsonai #ad
VýrobceSonsonai #ad
Výška2.36
Délka2.76
Šířka1.18
Číslo díluRCS005ADE

3. Meister

#ad

IP20 pro vnitřní použití / rádiový přepínač / 7474500, dosah 30 m, Meister 4dílná sada bezdrátových zásuvek – 1100 W – 4 kanály a 1 hlavní kanál – s dálkovým ovládáním – funkce samoučení

#ad
Meister #ad - Televizory, rádio a vánoční osvětlení | ideální pro ovládání těžko přístupných lamp atd. Zjednodušuje každodenní život. Jednoduché nastavení: praktická samoučící funkce pro snadné nastavení | zasunutí rádiové zásuvky, vyberte požadovaný kanál na dálkovém ovládání a spojení se automaticky vytvoří | rychlé použití.

Flexibilně použitelný: pro pohodlné zapínání a vypínání spotřebičů na dálku, např. Detaily výrobku: jmenovitý výkon: 1100 w | jmenovitý proud: 16 a | rádiové vysílání: 433, 92 mhz | dosah: 30 m | stupeň krytí: ip20 | třída ochrany: II | Oblast použití: Vnitřní | Teplotní odolnost: 0 °C až +35 °C | Barva: bílá.

Bezpečné použití: ochrana proti dotyku zajišťuje bezpečné použití v domácnosti | třída ochrany IP20 pro použití v suchém interiéru. Individuální ovládání: 4 různě programovatelné kanály a - d nabízejí flexibilní možnosti nastavení | individuálně přizpůsobitelné vašim potřebám | Jednoduché ovládání všech kanálů současně díky praktickému hlavnímu kanálu.
ZnačkaMeister #ad
VýrobceConmetall Meister #ad
Výška5.04
Délka5.79
Šířka2.32
Číslo dílu7474500
Modelka7474500

4. TESSAN

#ad

Funkce samoučení, bezdrátová zásuvka, Zásuvky s dálkovým ovládáním, kompatibilní s vnitřními světelnými řetězy a domácími spotřebiči,, rádiová zásuvka, TESSAN zásuvka s dálkovým ovládáním, dosah 25 m

#ad
TESSAN #ad - Nemusíte programovat, jednoduše používat Plug and Play. Spora energie: vypněte domácí spotřebiče kdykoli a kdekoli na dálku, aby bezdrátová zásuvka zůstala po výpadku proudu vypnutá, vyhněte se plýtvání energií způsobeným pohotovostním režimem a dosáhnete efektu úspory energie a úspor energie.

Rozsah dodávky: 1x zásuvka dálkového ovládání, 1x dálkové ovládání, 1 x baterie 12 v/23 a. Dosah 25 m bez překážek: výkonné hf signály mohou bez problémů pronikat stěnami a dveřmi; pro ovládání různých přístrojů není nutné žádné vizuální spojení mezi zásuvkou, dálkovým ovládáním a rádiovou zásuvkou. Funkce samoučení: dálkové ovládání a rádiové zásuvky jsou předem naprogramovány pro okamžité použití.

Tipy: po vypnutí dálkového ovládání je stále k dispozici proud a vypnutí LED světla a zařízení trvá několik sekund. Díky kompaktnímu designu lze prostorově úsporně používat vedle sebe. Vhodné pro různé příležitosti v interiéru: zásuvka s dálkovým ovládáním může dálkově zapínat nebo vypínat těžko přístupná zařízení, jako jsou vánoční osvětlení a závěsná svítidla, což dodává schodištěm, garážím a jiným příležitostem komfort a usnadňuje život.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška0.01
Délka4.33
Šířka2.36
Číslo dílu1

5. CSL-Computer

#ad

Bílá/zelená, Sada rádiových dálkových spínačů CSL, ochrana proti dotyku, 3 zásuvky + 1 dálkové ovládání, sada dálkových zásuvek s dálkovým ovládáním pro venkovní použití

#ad
CSL-Computer #ad - 302965. Pomocí příslušného dálkového ovládání vám nabízí možnost pohodlně ovládat vaše elektronická zařízení a osvětlovací systémy z dálky. Komfortní a energeticky úsporný: významně přispějte k ochraně životního prostředí a ušetřete navíc náklady na energii tím, že flexibilně regulujete provoz díky cílenému zapnutí a vypnutí! Ať už pro úsporu energie, pro zvýšení vaší vlastní bezpečnosti nebo jako flexibilní domácí automatizace – využijte rádiem a zcela jednoduše stisknutím tlačítka k bezpečnému a pohodlnému řešení pro spínání elektrických přístrojů a osvětlovacích systémů.

Průměr: 70 mm / výška: 98 mm | hmotnost: 116 g | barva: bílá/zelená matná | rozsah dodávky: sada bezdrátových zásuvek Bearware 3+1 + 1x dálkové ovládání vč. Upozornění: při zasunutí dálkově ovládané zásuvky dbejte na to, aby byla zásuvka správně zasunuta a delší prvek směřoval dolů, protože jinak není zaručena ochrana proti stříkající vodě.

Upozornění: není vhodné pro spínání indukčních zátěží s kondenzátorem motoru. Rychle připraveno k provozu / zvláště vhodné pro ovládání těžko přístupných elektronických přístrojů např. Ochrana proti stříkající vodě je zaručena pouze při použití konektorů s ochranným kontaktem IP44. Baterie typu a23 12v + návod k obsluze GER, ENG. Ušetříte tak čas a námahu.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Hmotnost0.91
Číslo díluA302965x3
ModelkaA302965x3
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Sonero

#ad

Bílá, 1100 W, 4 kusy balení 1 ks, 220 V, sonero S-RCS204 S rádiová zásuvka

#ad
Sonero #ad - Je důležité, aby tato vzdálenost nebyla překročena. Dálkové ovládání s 5 kanály, z toho jeden kanál pro vše zapnuto/vypnuto. Rozsah dodávky: 4x dálkově ovládaná zásuvka + 1x dálkové ovládání vč. Televizory, světelné řetězy, herní konzole, lampy, hudební zařízení a mnoho dalšího.

Rádiovou zásuvku lze ovládat dálkovým ovládáním na vzdálenost až 30 metrů, takže lze pohodlně zapínat a vypínat všechna elektronická zařízení do 1100 wattů. Tlačítko "alle" ovládá všechny připojené zásuvková lišty současně. Spínací výkon: max. Baterie 2 x aAA + návod. Kompatibilní s téměř všemi elektrickými zařízeními, jako např.

1100 wattů, napětí: 220–240 v, integrovaná ochrana proti přetížení. Lověk musí několikrát stisknout, dokud spínač nereaguje: spojení mezi dálkovým ovládáním a zásuvkou funguje na vzdálenost až 30 metrů při přímém viditelném spojení. Zásuvky nelze samostatně zapínat a vypínat: pro samostatné zapnutí a vypnutí jednotlivých zásuvek je nutné je propojit s příslušnými tlačítky dálkového ovládání.
ZnačkaSonero #ad
VýrobcePureLink GmbH #ad
Výška2.68
Délka3.82
Šířka2.09
Číslo díluS-RCS204
ModelkaS-RCS204
Záruka24 měsíců

7. TOUCHXEL

#ad

1000 W, IT sada dálkově ovládaných zásuvek 3 x dálkově ovládané zásuvky s 1 x dálkovým ovládáním, bílá, funkce automatického učení

#ad
TOUCHXEL #ad - S integrovanou dětskou pojistkou. Dosah až 30 m při volném výhledu. Energie a hospodárnost. Doporučuje se. Vhodné pro většinu domácích spotřebičů.
ZnačkaTOUCHXEL #ad
VýrobceTOUCHXEL #ad
Výška3.31
Délka3.27
Hmotnost0.66
Šířka7.05
Číslo dílu3-300IT001-M6
Modelkaprese smart,presa intelligente
Záruka1 rok

8. deleyCON

#ad

Byt, deleyCON Sada dálkově ovládaných zásuvek do interiéru, 4 + 1 pro interiéry, dům, pracovnu, na dotyk, spínací zásuvky, kancelář, 4kanálové dálkové ovládání

#ad
deleyCON #ad - Deleycon sada dálkově ovládaných zásuvek pro vnitřní použití // 4 x dálková zásuvka + 1x dálkové ovládání // důležité: Dodržujte prosím informace na obrázku 5* a 6. Zvýšená ochrana proti dotyku // Max. Pro vnitřní prostory // do domu, kanceláře, bytu, pracovny, dětského pokoje atd. Pohodlné spínání elektronických přístrojů // 4kanálové rádiové dálkové ovládání vč. Baterie. 3680 w. Přepínatelné rádiové zásuvky // pro lampy, svítidla, DVD, TV, domácí kino atd.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK3785
ModelkaMK3785

9. revolt

#ad

Do 16 A, revolt Zásuvka dálkového ovládání: 2dílná sada dálkově ovládaných zásuvek s dálkovým ovládáním, dálkové ovládání, 3 680 W dálkově ovládané zásuvky se spínačem

#ad
revolt #ad - Dvě rádiové zásuvky s dálkovým ovládáním spínací pomocí dálkového ovládání: jednotlivé zásuvky nebo všechny dohromady Barva: bílá Rozměry každé zásuvky: 58 x 107 x 32 mm, hmotnost: každá 110 g.

Maximální proudové zatížení: 3 680 w po 1 modrém stavu led na těle zásuvky a dálkové ovládání: pro indikátor provozu Rozměry dálkového ovládání: 46 x 84 x 17 mm, hmotnost: 37 g. 2 rádiové zásuvky včetně dálkového ovládání s baterií a německého návodu český jazyk nelze zaručit. Rádiové zásuvky s vypínačem – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: dálková ovládání, přepínatelné, učitelné, .

Všechny zásuvky lze zapínat jednotlivě nebo společně Kompaktní rozměry Dálkové ovládání s dosahem až 30 metrů. Maximální intenzita proudu: 16 a dosah rádiového signálu: až 30 m napájení zásuvky: 230 V, dálkové ovládání: 1 baterie typ CR2032 knoflíková baterie.
Značkarevolt #ad
Výrobcerevolt #ad
Číslo díluPX2940-944

10. Bichiro

#ad

SolidBASIC – rádiový spínač zásuvka pro rozšíření 4kanálový Plug & Play programovatelný s dětskou pojistkou – bílá

#ad
Bichiro #ad - Vysílací frekvence je 433, 92 MHz. Především na těžko přístupných místech je to velká výhoda. Rozšíření vaší 4kanálové sady zásuvkových krabic – zásuvka je ideální pro rozšíření sady bezdrátových zásuvek solidBASIC Pomocí funkce učení lze ovládat až 12 zásuvek pouze jedním dálkovým ovládáním.

Jednoduše zasuňte bezdrátovou zásuvku do běžné elektrické zásuvky a stiskněte dálkové ovládání – hotovo. Plug & play a pouŽitÍ zaŘÍzenÍ – bez montáže ihned připraveno k použití. Spolehlivá a s dětskou pojistkou – dálkově ovládaná zásuvka solidbasic je chráněna proti stříkající vodě a má dětskou pojistku, při které plastové desky zavírají kontakty zásuvky.

Kontrola stavu via led – dobře viditelné červené blikající LED světlo ukazuje aktuální stav příslušné rádiové zásuvky. Pak lze např. Venku v zahradním domku, ať už doma, v bytě, v obývacím pokoji, garáži atd. Lampy, tv nebo zahradní osvětlení pohodlně zapínat a vypínat až na vzdálenost 30 metrů. Univerzální použití – zásuvku s rádiem lze použít na různých místech, skladu nebo např.
ZnačkaBichiro #ad
Číslo dílupart_B07BNML9LR
Modelka2656