Top 10 Futterstation Vögel mit kamera – Ptačí krmítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NETVUE

#ad

Futterstationen für Wildvögel, Vogelfutterstation mit Kamera & DIY Multifunktionsständer, NETVUE Birdfy Pro Lite Vogelhaus mit Kamera, Vogelfutterspender mit Meisenknödelhalter, Wasser/Gelee Feeder

#ad
NETVUE #ad - Die halterung ist eine kreuzstruktur, Birdfy Pro hat eine breitere Struktur, Kolibri Futterspender, Gelee Futterspender. Sie werden eingeladen, mit ihnen zu diskutieren, Bastler, darunter Anfänger, Vogelvideos oder lustige Dinge zu teilen.2 nachtsichtmodi optional: vogelfutterstation mit infrarot-nachtsicht, ohne vögel zu stören; der weißlichtmodus liefert auch im Dunkeln Aufnahmen in voller Farbe.

Verbinden sie die netvue-vogelhaus kamera mit dem solarpanel, 4-GHz-WLAN, erhalten Sie 365 Stunden ununterbrochene Batterieleistung und genießen Sie Ihre bequeme Vogelbeobachtungsreise mit Ihrem Telefon. Bird feeder mit dem eingebauten Anti-Noise-Mikrofon und -Lautsprecher können Sie die Vögel deutlich singen hören. Das halterung ist aus wetterfestem Kunststoff hergestellt. Birdfy mit neuer stand : ein neue vogelfutterständer, obsthalter, aber auch den gleichen platz für vögel zum stehen behält. Beobachten sie vögel auf ihrem handy: suchen sie nach einer neuen art, vögel aufzunehmen und zu beobachten? netvue birdfy Feeder– eine intelligente Vogelhaus mit Kamera, die alle kommenden Vögel automatisch erfassen und aufzeichnen kann und Ihnen Echtzeit-Benachrichtigungen über die Momente aller Vögel sendet.

Mit birdfy verpassen sie nie wieder vögel in Ihrem Garten!Lite-Version – die Funktion zur Identifizierung von Vogelarten erfordert ein Abonnement. Anders als beim vorherigen stand, darunter meisenknödel, damit verschiedene Add-Ons hinzufügen kann, Sie können verschiedene Add-Ons selbst basteln, diese Struktur ist solide und haltbar. Aufgenommene bilder oder videos werden bis zu 7 Tage kostenlos in Netvue Cloud gespeichert, Sie können auch eine SD-Karte für eine lange Speicherung einlegen.
ZnačkaNETVUE #ad
VýrobceNetvue #ad
Výška11.18
Délka10.94
Hmotnost6.15
Šířka7.64

2. SOLIOM

#ad

Krmítko pro ptáky s videozáznamem, krmítko pro ptáky na dvorek, napájení a rozpoznáváním ptáků AI, SOLIOM Ptačí budka BF08 s kamerou, inteligentní krmítko se solárním panelem, WiFi kamera

#ad
SOLIOM #ad - Kamera nepodporuje 5G Wi-Fi. Robustní kovový dávkovač krmiva pro ptáky s přátelským designem a nevyžaduje montáž – kamera s krmítkem pro ptáky bf08 je vybavena kovovým pouzdrem o objemu 2, může uschovat dostatek krmiva pro ptáky, 7 l a průhlednou akrylovou nádobou, která váží pouze 2 kg, takže nemusíte často doplňovat ptačí krmítko, a stojan na ptáky je pevný pro každou hmotnost ptáků.

Obdržíte okamžitá oznámení v reálném čase s obrázkem snímku s vysokým rozlišením prostřednictvím aplikace pro telefon aplikace Soliom Pro. Free store & perfect gift for birding and bird lovers with lifetime guarantee soliompro bird smart bird feeder with camera will record the birds videos and store in the Cloud for up to 3 days loop recording and you can extend it by subscription or store them in the free 32G card. Inteligentní solární kamera s krmítkem pro ptáky podporuje stabilnější 2, 4G Wi-Fi připojení, takže si již nemusíte dělat starosti se ztrátou signálu a promeškáte krásné okamžiky ptáků. Sdílejte krásné okamžiky s přáteli nebo rodinou a zvyšte komunikaci a pouto, je to skvělý outdoorový dárek pro děti a starší osoby.

Ptačí kamera na baterie a solární nabíjení – bezdrátová ptačí kamera pro venkovní použití s 2, 4 g wlan má zabudovanou baterii 5000 mah a obsahuje 5w solární panel pro konstantní nabíjení. Pokročilá identifikace ai více než 10 000 druhů ptáků – inteligentní kamera pro krmení ptáků bf08 s pokročilým algoritmem ai identifikuje více než 10 000+ druhů ptáků a zkontrolujte podrobnosti o druzích ptáků v aplikaci Soliom Pro, sledujte a užívejte si své oblíbené ptáky a nabízí vzrušující tvorbu divoké zvěře pro všechny věkové skupiny. Kamera s krmítkem pro ptáky přináší ptáky.
ZnačkaSOLIOM #ad
VýrobceSOLIOM #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluBF08C
ModelkaBF08GREEN

3. SANOTO

#ad

Odolné proti povětrnostním, krmítko pro ptáky, krmítko pro ptáky, krmítko pro ptáky, závěsná kuželová květina, SANOTO Krmítko pro ptáky, krmítko pro divoké ptáky, ptačí krmítko, krmítko k zavěšení

#ad
SANOTO #ad - Vhodné pro velká a malá zrna trochu větší zrna zlomená arašídy, slunečnicová semínka atd. Mohou procházet také krmným otvorem krmítka, což je pro divoké ptáky pohodlné a šťastné. Může pojmout zrnitost 1, 5 cm, průměr: 7, 3 palců / 3 lb.

Velká kapacita velikost krmítka: v: 7, 9 palců / 18, 4 kg / 20 cm. Krmítko pro ptáky lze naplnit velkými a malými zrnky. Plněné krmivo klouže samo o sobě, aniž by bylo nutné manuálně zvedat krmítko. Udržování suchých zrn Šikmá střecha krmítka k zavěšení může blokovat slunce a déšť ptákům a udržovat obilí suché; krmítko pro divoké ptáky je smontováno a připraveno k zavěšení; krmítko pro ptáky je vyrobeno z kvalitního PC + ABS materiálu, s dlouhou životností, vodotěsný a snadno se čistí.

Velká nádrž na krmení krmítko pro krmení ptáků je příjemně velká a plnění je bezproblémové. Poprodejní servis pokud je krmítko pro zavěšení ptáků poškozeno nebo se vyskytnou jiné problémy během přepravy, obraťte se prosím na nás, do 24 hodin Vám nabídneme uspokojivé řešení.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Výška7.48
Délka7.87
Šířka7.87

4. NETVUE

#ad

NETVUE Birdfy ptačí budka s kamerou, krmítko pro divoké ptáky, krmítko pro ptáky, krmítko s kamerou, automatické nahrávání, krmítko s kamerou pro rozpoznání ptáků Birdfy Lite

#ad
NETVUE #ad - Sdílejte s milovníky ptáků: sledujte nejen ptáky ve vaší zahradě, kutilů, ornitologů a skupin na ochranu ptáků. Vychutnejte si pozorování ptáků s aplikací Netvue. Snadná instalace a instalace: krmítko pro ptáky funguje pouze ve spojení se stabilním wi-fi 2, 4 ghz bez podpory 5ghz wlan a dodává se s držákem vhodným pro montáž a vestavěnou dobíjecí baterií s vysokou kapacitou.

Ideální dárek pro milovníky přírody a ptáků! Patentovaný design vhodný pro ptáky: krmítko pro ptáky bylo profesionálně navrženo jako krásný domov pro vaše přátele ptáků ve vaší zahradě. Budete vyzváni, ale dozvíte se více o novinkách o ptácích po celém světě. Sledujte ptáky na svém mobilu: hledáte nový způsob zachycení a pozorování ptáků? netvue birdfy feeder – inteligentní ptačí budka s kamerou, která dokáže automaticky zachytit a zaznamenávat všechny nadcházející ptáky a zasílá vám upozornění v reálném čase o okamžicích všech ptáků.

Tyto funkce přitahují všechny druhy ptáků. 2 volitelné režimy nočního vidění: krmítko pro ptáky s infračerveným nočním viděním, bez rušení ptáků; režim bílého světla poskytuje i ve tmě snímky v plné barvě. Lite verze – funkce pro identifikaci druhů ptáků vyžaduje předplatné. Bird feeder se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem proti hluku slyšíte ptáky zřetelně zpívat.
ZnačkaNETVUE #ad
VýrobceNETVUE #ad
Výška11
Délka8
Šířka7

5. NETVUE

#ad

Ptačí kamera pro milovníky ptáků, krmítko pro divoké ptáky, upozornění v reálném čase, NETVUE Ptačí budka s kamerou, bambusová krmítka, ekologické bambusové ptačí budky s videozáznamem

#ad
NETVUE #ad - Ideální dárek pro milovníky přírody a ptáků! Design vhodný pro ptáky: ptačí budka birdfy je vybavena solárními panely a podporuje několik způsobů instalace pro snadnou instalaci. Ptáci jasně vidí a slyší: krmítko pro ptáky s infračerveným nočním viděním, aniž by rušilo ptáky; režim bílého světla poskytuje i ve tmě snímky v plné barvě.

Bez škodlivých látek, mají dlouhou životnost, jsou odolné proti vlhkosti, šetrný k životnímu prostředí a v souladu s moderním prostředím.3litrový kontejner s velkým objemem a vodotěsností IP66, snadno se doplňuje a udrží dostatek jídla pro vaše malé děti z peří. Kamera birdfy se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem proti hluku slyšíte ptáky zřetelně zpívat. Sdílejte je s milovníky ptáků: sledujte nejen ptáky ve vaší zahradě, abyste s nimi diskutovali, ale dozvíte se více o novinkách o ptácích po celém světě.

Naše skupina milovníků ptáků se rozvíjí v největší komunitu milovníků ptáků na světě, kutilů, ornitologů a skupin na ochranu ptáků. Pozorování ptáků na vašem telefonu: birdfy feeder bambus je inteligentní ptačí budka s kamerou, která dokáže automaticky zachytit a zaznamenávat všechny nadcházející ptáky a zasílá vám upozornění v reálném čase o okamžicích všech ptáků. Ložný prostor můžete rozšířit vložením SD karty. Každý detail je jasný i v noci. Snadno se rozloží a čistí.
ZnačkaNETVUE #ad
VýrobceNETVUE #ad
Výška11.81
Délka11.02
Šířka11.02

6. AMZoutdoor

#ad

NOVÉ AMZoutdoor® 20 × hliníkové hřebíky pro hnízdní boxy a krmítka | hřebíky vhodné pro stromy | hliníkové hřebíky pro ptačí krmítko a ptačí budky | hliníkové hřebíky do krmítka 65 mm

#ad
AMZoutdoor #ad - Kompletně vyrobené, pro silné stromy nebo velké zatížení jsou ale k dispozici také 2 větší varianty. Etrný ke stavbě – díky použití našich hliníkových hřebíků jsou stromy mnohem méně poškozeny než u kolíků nebo šroubů.

Vyrobeno v německu – naše nehty se vyrábějí výhradně v Německu a splňují tak nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost. Etří zdroje – zpravidla je potřeba jen několik hřebíků, proto je nabízíme v sadě 20 kusů pro spotřebitele. Ve 3 velikostech – pro běžné použití stačí 45 mm hřebíky.

Motorovou pilou. Zabrání se nebezpečným situacím, jako jsou ocelové hřebíky. Odolné vůči korozi – hliníkové drátěné kolíky jsou díky přírodní oxidové vrstvě odolné proti povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Bezpečnost – protože hliník je měkký kov, lze jej bez problémů řezat např.
ZnačkaAMZoutdoor #ad
VýrobceAMZoutdoor #ad
Číslo díluNagel
ZárukaGesetzlich.

7. Birdkiss

#ad

Automatische Erfassung von Vogelvideos & App-Benachrichtigungen, Birdkiss Smart Vogelfutterstation mit Kamera, AI identifiziert Vogelarten, inklusive 32 GB, Vogelfutterstation Kamera mit Solarpanel

#ad
Birdkiss #ad - Xd835__xdc11__xd835__xdc1e__xd835__xdc1a__xd835__xdc25_-_xd835__xdc13__xd835__xdc22__xd835__xdc26__xd835__xdc1e_ _xd8835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xdc 01__xd835__xdc22__xd835__xdc2b__xd835__xdc1d_ _xd835__xdc16__xd835__xdc1a__xd835__xdc2d__xd835__xdc1c__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xdC 22__xD835__xDC27__xD835__xDC20_: Tauchen Sie über Birdkiss Vogelhaus mit Kamera in Live-Vogelbeobachtung ein. Xd835__xdc12__xd835__xdc28__xd835__xdc25__xd835__xdc1a__xd835__xdc2b_-_xd835__xdc0f__xd835__xdc28__xd835__xd835__xd8335__xd833 5__xdc1 e__xd835__xdc2b__xd835__xdc1e__xd835__xdc1d_ & _xd835__xdc0b__xd835__xdc28__xd835__xdc27__xd835__xdc20_-_xd835__xdc0b__xdc0b__xd835 __xdc1a__xd835__xdc2c__xd835__xdc2d__xd835__xdc22__xd835__xdc27__xd835__xdc20_: Die Birdkiss Kamera-Vogelfutterspender für draußen verfügt über einen 5000 mAh wiederaufladbaren Akku mit einem 3-W-Solarpanel, das eine kontinuierliche.

Xd835__xdc00__xd835__xdc08_ _xd835__xdc01__xd835__xdc22__xd835__xdc2b__xd835__xdc1d_ _xd835__xdc12__xd835__xd835__xd8335__xd8335__xd8335__xd8335__xd8333 5__xdc1 e__xd835__xdc1c__xd835__xdc22__xd835__xdc1e__xd835__xdc2c_ _xd835__xdc08__xd835__xdc1d__xd835__xdc1e__xd835__xd835__xd8335__xd833 5__xdc2 d__xd835__xdc22__xd835__xdc1f__xd835__xdc22__xd835__xdc1c__xd835__xdc1a__xd835__xdc2d__xd835__xDC22__xD835__xD835__xD835__xD835 __xDC27 _: Die hochmoderne KI-Technologie des Kamera-Vogelfutterspenders.

Xd835__xdfcf__xd835__xdfce__xd835__xdfd6__xd835__xdfce__xd835__xdc0f_ _xd835__xdc01__xd835__xdc22__xd835__xdc2b__xd835__xxdc1d_ _ xd835__xdc05__xd835__xdc1e__xd835__xdc1e__xd835__xdc1d__xd835__xdc1e__xd835__xdc2b_ _xd835__xdc02__xd835__xdc1a__xd835__xd835__xdc26__. Xd835__xdc1e__xd835__xdc2b__xd835__xdc1a_ das aufnehmen von Vogelbildern und -videos ist mit der 1080P HD-Kamera ein Kinderspiel. Xd835__xdc07__xd835__xdc1a__xd835__xdc2b__xd835__xdc26__xd835__xdc28__xd835__xdc27__xd835__xdc32_ _xd835__xdc1f__xd835 __xdc28 __xd835__xdc2b_ _xd835__xdc18__xd835__xdc28__xd835__xdc2e_ & _xd835__xdc01__xd835__xdc22__xd835__xdc2b__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xd835__xDC2C_:Anders als andere Vogelkamera-Futterspender verwenden wir ein einzigartiges abnehmbares Strukturdesign, IP64 wasserdichter Standard, rundum unsichtbare Drähte, wodurch es sicherer und.
ZnačkaBirdkiss #ad
VýrobceBirdkiss #ad
Výška7.72
Délka13.89
Hmotnost5.51
Šířka12.28
ModelkaBF0019LB

8. Nature's Way Bird Products

#ad

Nature's Way Bird Products GHF7 Kolibri-Futterstation, osvětlená, ústní foukaná

#ad
Nature's Way Bird Products #ad - Krásné, silné, ručně foukané sklo v živých barvách. Led světlo s dobíjecí baterií. Dekorativní závěsný koš se sedacími kroužky umožňuje kolibri, pro pohodlnější usazení. Silikonové těsnění na víku a květech pro těsný tvar, který neprotéká. Extra široký otvor umožňuje snadnější plnění a čištění; všechny díly lze snadno sejmout a mýt v myčce *LED není vhodné do myčky.
ZnačkaNature's Way Bird Products #ad
VýrobceNature's Way Bird Products #ad
Výška10
Délka7
Hmotnost1
Šířka10
Číslo dílu066422
ModelkaGHF7

9. dobar

#ad

Dobar® 11502 Kompaktní krmítko pro ptáky s příchozími tyčemi – dávkovač krmiva pro volně žijící ptáky k zavěšení – plastová krmítko pro ptáky na zahradě/terase/balkoně – Ø 7 x 25 cm – zelený

#ad
dobar #ad - Víko podšívky je odnímatelné a umožňuje snadné a pohodlné plnění. Dávkovač krmiva lze pomocí kovového držáku zavěsit kdekoliv na zahradě a na balkóně. Akrylová klasika spolehlivě chrání ptačí krmivo uvnitř před deštěm a znečištěním. Krmítko se skládá z plastu odolného proti povětrnostním vlivům polykarbonát a z akrylového skla. Rozměry krmného sloupku: cca 7 x 7 x 25 cm D x Š x V, průměr podšívky: cca 6 cm.
Značkadobar #ad
Výrobcedobar #ad
Výška9.84
Délka2.76
Hmotnost0.44
Šířka2.76
Číslo dílu11502
Modelka11502

10. NETVUE

#ad

Krmítko pro ptáky, video nahrávání, krmítko pro divoké ptáky, krmítko pro ptáky, NETVUE Birdfy ptačí budka s kamerou, krmítko s kamerou 1080P, kamera detekce ptáků Birdfy Lite + Solar

#ad
NETVUE #ad - Naše skupina milovníků ptáků se rozvíjí v největší komunitu milovníků ptáků na světě, abyste s nimi diskutovali, včetně začátečníků, ornitologů a skupin na ochranu ptáků. Sledujte ptáky na svém mobilu: hledáte nový způsob zachycení a pozorování ptáků? netvue birdfy feeder – inteligentní ptačí budka s kamerou, která dokáže automaticky zachytit a zaznamenávat všechny nadcházející ptáky a zasílá vám upozornění v reálném čase o okamžicích všech ptáků.

Lite verze – funkce pro identifikaci druhů ptáků vyžaduje předplatné. Budete vyzváni, sdíleli videa s ptáky nebo vtipné věci. Ideální dárek pro milovníky přírody a ptáků! Patentovaný design vhodný pro ptáky: krmítko pro ptáky bylo profesionálně navrženo jako krásný domov pro vaše přátele ptáků ve vaší zahradě. Připojte kameru netvue pro ptačí budku se solárním panelem, získáte 365 hodin nepřetržitého výkonu baterie a vychutnejte si pohodlnou cestu pozorování ptáků s telefonem.

Tyto funkce přitahují všechny druhy ptáků. Sdílejte s milovníky ptáků: sledujte nejen ptáky ve vaší zahradě, kutilů, ale dozvíte se více o novinkách o ptácích po celém světě. Vychutnejte si pozorování ptáků s aplikací Netvue. Snadná instalace a instalace: krmítko pro ptáky funguje pouze ve spojení se stabilním wi-fi 2, 4 ghz bez podpory 5ghz wlan a dodává se s držákem vhodným pro montáž a vestavěnou dobíjecí baterií s vysokou kapacitou.
ZnačkaNETVUE #ad
VýrobceNETVUE #ad
Výška11
Délka8
Hmotnost5.29
Šířka7
ModelkaB0B3MTHZJ5