Top 10 Geschlechtsverkündung Baby Rubbellos – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Things of Happiness

#ad

Stírací karta k vlastnímu popsání | Pohlaví Reveal karta vč. dopisní obálky přírodní papír | oznamování těhotenství | oznamte přání dítěte pohlaví | Babyshower | DIN A6 Baby

#ad
Things of Happiness #ad - Pokud byste přesto nebyli spokojeni, kontaktujte nás a najdeme řešení. Jako tým zakladatelů mladých žen klade velký důraz na kvalitní materiály. Hra pro miminka » bezděstný dárek pro nastávající babičku, dědečka, tetu nebo strýce, aby ji překvapil těhotenstvím. Tak bude poselství vidět až po setření a postará se o obzvlášť vzrušující a personalizované překvapení.

Také na party pro miminko nebo oslavu miminek je tato karta skvělou možností, jak oznámit pohlaví. Světle šedá zadní strana nabízí spoustu místa pro vaše osobní poselství. Potter vyrobeno v německu » celá naše kolekce stírací karty byla navržena s vášní a vytištěna v německu na velmi silném chromokartónu 450 g/m. Překvapovací prostředek » na přední straně v oblasti srdce zaznamenáváte pohlaví a následně nalepíte přiloženou stírací nálepku ve tvaru srdce.

Vyrobeno with happiness » things of happiness znamená kvalitu, happy people & čistou radost a to se odráží v našich produktech. Nájezdová karta gender reveal party » naše stírací karta je perfektní metodou, jak ohlásit pohlaví na genderové reveal party nebo jako dárek pro rodinu a přátele, aby oznámili těhotenství. Přiložená dopisní obálka se skládá z hnědého recyklovaného papíru. Rozsah dodávky bez rubelů » v balení je stírací karta ve formátu din A6 velikost 10, 5 x 14, 8 cm s vhodnou přírodní obálkou a samolepkou ve stříbrné barvě.
ZnačkaThings of Happiness #ad
VýrobceThings of Happiness GmbH #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka4.33
Číslo dílu0001

2. Caymar - Captured In Print

#ad

Stírací karta bez stírací karty Těhotenství Dítě Pohlaví Překvapení Pohlaví Srdce Reveal dívky, Dívka nebo chlapec, Vyhlašování pohlaví, Girl or Boy

#ad
Caymar - Captured In Print #ad - Tím je zaručena konstantní kvalita. Překvapení: chcete oznámit pohlaví svého dítěte? projevte radostné poselství touto kreativní cestou. Díky stírání tvaru srdce se objeví pohlaví -dívka nebo chlapec.

Obsah: obdržíte 5 karet pro stírání ve formátu pohlednice formát na šířku. Stírací vrstvu ve tvaru srdce se může snadno setřít nebo odstranit. Kvalita: karty s formátem 148 x 105 mm jsou vyráběny vysoce kvalitním tiskem. Nechte svou osobu na přání setřít stírací pole volně! Postarejte se o nezapomenutelný moment překvapení a pocit štěstí nejmilejších bude velký. Vyrobeno v německu: karty jsou navrhovány a vyráběny v Německu. Rubelová etiketa je již nalepena na kartě. Caymar - captured in print: +++podle § 19 UStG neobsahuje fakturační částku DPH.
ZnačkaCaymar - Captured In Print #ad
VýrobceCaymar - Captured In Print / Gemäß §19 UStG erheben wir keine MwSt. #ad
Výška0.01
Délka4.13
Šířka5.83
Číslo díluRK10001

3. Joli Coon

#ad

Boy or Girl, Party pro odhalení pohlaví, Bude to chlapec, Joli Coon 5 stíracích karet Oznamuje pohlaví

#ad
Joli Coon #ad - Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Obdržíte 5 překrásných karet zušlechtěných UV lakem, abyste splnili ty nejvyšší nároky. Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení. Pak je naše stírací kartička Bude to chlapec, přesně to pravé pro tebe. Překvapivý moment na věčnost – jsi těhotná a chceš oznámit pohlaví svého dítěte? Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.04
Délka5.91
Šířka4.13
Číslo díluJC-Gold-Junge5

4. Joli Coon

#ad

Joli Coon 5 stíracích karet Oznamuje pohlaví, Party pro odhalení pohlaví, Bude to chlapec, Boy or Girl

#ad
Joli Coon #ad - Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Pak je naše prémiová stírací karta zušlechtěná lakem. Bude to pro tebe chlapec, přesně to pravé. Obdržíte 5 překrásných karet zušlechtěných UV lakem, abyste splnili ty nejvyšší nároky. Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení. Překvapivý moment na věčnost – jsi těhotná a chceš oznámit pohlaví svého dítěte? Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluEuka-Junge5

5. Joli Coon

#ad

Joli Coon Vyhlásit pohlaví, Bude to chlapec dřevěný kotouč se skládací obálkou a pečetní nálepkou, Boy or Girl, Gender Reveal

#ad
Joli Coon #ad - Vše, co v jolicoon realizujeme, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Jedinečné, zvláštní a zcela osobní. S našimi dřevěnými kotouči vsazenými do zvláštní obálky k odklopení a vhodné kartičky máte perfektní šanci podělit se svými nejmilejšími o své očekávání, lásku a vzrušení.

Objevte nyní naše dřevěné kotouče gender reveal, které jsou součástí naší prémiové skládací obálky s vhodnou lepicí pečetí. Ve zcela individuálním stylu přitom nevytvoříte jen malé umělecké dílo, ale navždy nádherný upomínkový kousek. Hledáte zcela zvláštní možnost, jak překvapit svou rodinu a přátele prohlášením pohlaví svého dítěte? Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška4.92
Délka0.01
Šířka6.69
Číslo díluHolz-Junge-K

6. Caymar - Captured In Print

#ad

Princ nebo princezna, Vyhlašování pohlaví stírací kartou DÍVKA, Dívka nebo Boy Stírací los Baby Pohlaví Srdce Překvapení Reveal Shower Party Těhotenství, Dívka nebo chlapec

#ad
Caymar - Captured In Print #ad - Díky setření stírací vrstvy se objeví pohlaví - chlapci nebo dívky. Tím je zaručena stejnoměrná kvalita. +++. Rubelová etiketa je již nalepena na kartě. Vyrobeno v německu: karty jsou navrhovány a vyráběny v Německu.

Kvalita: karty s formátem 105 x 148 mm jsou vyráběny vysoce kvalitním tiskem. Stírací vrstvu ve tvaru srdce se dá snadno setřít tak, jak je známo u běžných škrabáků štěstí. Caymar – captured in print: +++ podle § 19 ustg neobsahuje fakturační částku žádnou daň z obratu. Nechte svou osobu na přání setřít stírací pole volně! Péče o nezapomenutelný moment překvapení a pocit štěstí nejmilejších bude velký. Překvapení: chcete oznámit pohlaví svého dítěte? projevte radostné poselství touto kreativní cestou. Obsah: obdržíte 5 karet k setření ve formátu pohlednice.
ZnačkaCaymar - Captured In Print #ad
VýrobceCaymar - Captured In Print #ad
Výška0.01
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo díluRK10003

7. Suzu Papers

#ad

Suzu Papers 5dílná sada stíracích kartiček pro vlastní popis – oznamování těhotenství nebo pohlaví dítěte – babička a dědeček oznamují těhotenství

#ad
Suzu Papers #ad - Karty: materiál: 400 g silný matný kvalitní prémiový papír - formát: din a6 10, 5 x 14, 8 cm - Profesionální barevný tisk s vysokou kvalitou tisku - Navrženo a vyrobeno v Německu. Obálky: materiál: bílý papír – hmotnost papíru: 120 g/m² – formát: din C6 11, 4 x 16, 2 cm – mokré lepení nebo patka k uzavření. Stírací nálepka: barva: stříbrná - rozměry: 3, 0 x 3, 5 cm - Snadno se aplikuje a trvale drží.
ZnačkaSuzu Papers #ad
VýrobceSuzu Papers #ad
Výška0.2
Délka6.1
Šířka4.45
Číslo díluRK-RB-001

8. Generisch

#ad

The Life Barn stírací přání Bude to dívka | blahopřání překvapení miminko | DIN A6 s obálkou | označení pohlaví miminko | těhotenství

#ad
Generisch #ad - Vysoce kvalitní sada karet: pohlednice ve formátu a6 je vytištěna na kvalitním papíře s pohlednicemi a dodává se s červenou etiketou se srdcem a vhodnou obálkou z kraftového papíru v C6.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceGenerisch #ad
Výška0.08
Délka5.83
Hmotnost0.01
Šířka4.13
Číslo díluTLB-Karte-001

9. Mia Félice

#ad

Mia Félice 5 stíracích losů – prázdné pohlednice » The Greens II « udělej si sami stíracích losů, budeš strýc, svatba, stírací kartička těhotenský poukaz předloha babička, šetřit datumové pohlednice

#ad
Mia Félice #ad - Při zabalení nám pomáhají úžasní lidé v dílnách pro zdravotně postižené v našem regionu! obsah: 5 nádherných pohlednic ve formátu din a6 pro vlastní vytvoření – 30denní záruka vrácení peněz – velký výběr – nejlepší servis – máte přání otevřená? Žádný problém – naše podpora se o to ráda postará, jednoduše nám napište! Znát těhotenství: budeš táta.

Vyrobeno v německu: jsme rodinný podnik s láskou k detailu. Emocionální zprávy: kartičky s poukázkami k vlastnímu vyplnění. Spolupracujeme s místními firmami, které sdílejí naše nároky na kvalitu. Jako dárek pro ženu, kniha poukazů. Stanete se prarodiči, budeš uroma, chceš se stát mou kmotrou, kmotra, překvapení pro miminko, tety, křestní kmotry, zeptáš se strýce, křtu, máme miminko, vyrobit si poukaz sám.

Prémiové kartičky: velmi elegantní stírací karty s nádherným obalem – vyrobeno v německu – jako poukázkové karty, pozvánky nebo přání Vašim nápadům se meze nekladou – vykouzlete svým nejmilejším úsměv na tváři. Také jako sešit s poukázkami na zásnuby, vánoční kalendář, družičku, nevěstu nebo romantické jídlo.
ZnačkaMia Félice #ad
VýrobceMia Félice #ad
Výška5.83
Délka0
Šířka4.13
Číslo dílu5x Rubbellose mit Umschlag

10. Mia Félice

#ad

Stírací karta těhotenský poukaz předloha buďte babičkou, save kartičky na rande svatba, Mia Félice 5 stírací losy – pohlednice prázdné » Bohemian Dreams II « udělejte si sami sobě stírací losy – budeš strýc

#ad
Mia Félice #ad - Vyrobeno v německu: jsme rodinný podnik s láskou k detailu. Emocionální zprávy: poukázky k vlastnímu vyplnění. Jako dárek pro ženu, vánoční kalendář, poukázku. Oznamte těhotenství: budeš táta. Budete prarodiči, chceš se stát mým patentantem, budeš uroma, dostaneme dítě, křtiny, zeptáš se strýce, kmotra křtu, dítě překvapení, tety, poukázku sami.

Prémiové kartičky: velmi elegantní stírací karty se skvělou obálkou – vyrobeno v německu – jako poukázkové karty, pozvánka nebo přání se svým nápadům meze nekladou – vykouzlete svým nejmilejším úsměv na tváři. Také jako sešit na poukázky pro zásnuby, JGA, družičku, bezstírací svatbu nebo romantické jídlo.

Při zabalení nám pomáhají zcela úžasní lidé v dílnách se zdravotním postižením v našem regionu! obsah: 5 krásných pohlednic ve formátu din a6 pro vlastní tvorbu – 30denní záruka vrácení peněz – velký výběr – nejlepší servis – ještě přání otevřeno? Žádný problém – naše podpora se o to rádi postará, napište nám! Pracujeme s místními firmami, které sdílejí naše nároky na kvalitu.
ZnačkaMia Félice #ad
VýrobceMia Félice #ad
Výška5.83
Délka0
Šířka4.13
Číslo dílu5x Rubbellose mit Umschlag