Top 10 GROHE Essence Duscharmatur – Sprchové baterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grohe

#ad

GROHE Essence – jednoruční sprchová baterie montáž na stěnu, trvanlivý povrch, 33636001, integrovaná ochrana proti zpětnému toku, chrom

#ad
Grohe #ad - Záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Vlastně bezpečný proti zpětnému toku. Rozsah dodávky: sprchová armatura, upevňovací materiál, návod k obsluze.

Grohe pohodlí obsluhy silkmove: plynule nastavte teplotu a množství vody: Díky kvalitnímu vnitřku baterie můžete pákou snadno pohybovat – i po letech používání. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem. Podrobné záruční podmínky naleznete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "5 let výrobce výrobce". Snadná údržba díky chromové vrstvě grohe starlight s dlouhou životností: otřete baterii jednoduše suchým hadříkem – obzvláště hladký povrch zaručuje zářivý výsledek a je navíc odolný proti poškrábání.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška5.28
Délka14.37
Hmotnost5.2
Šířka7.87
Číslo dílu33636001
Modelka33636001
Záruka2 roky výrobce.

2. Grohe

#ad

GROHE Essence | jednoruční sprchová baterie | chrom | 24057001

#ad
Grohe #ad - Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Grohe keramická kartuše SilkMove 35 mm. Rozsah dodávky: sprchová baterie, montážní sada, návod na údržbu, návod k obsluze. Záruční podmínky naleznete v části "další technické informace". Grohe rychloupínací systém QuickFix. Snadná údržba díky chromovému povrchu Grohe StarLight s dlouhou životností. Záruka výrobce: 5 let.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška6.89
Délka9.45
Hmotnost3.1
Šířka7.87
Číslo dílu24057001
Modelka24057001
Záruka5 let.

3. Grohe

#ad

GROHE Essence | Koupelnové armatury – jednoruční vanová baterie | pro montáž na stěnu se sprchovou soupravou | chrom | 33628001

#ad
Grohe #ad - Rozsah dodávky: vanová armatura, sprchová hadice, upevňovací materiál, ruční sprcha, návod k obsluze. Upozornění: pro použití s průtokovými ohřívači vody uzavřené ohřívače vody, termování, skladování; není určeno pro použití s otevřenými ohřívači vody tzv.

Nízkotlaká zařízení. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Díky tomu vypadá výrobek i po mnoha letech jako první den. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Přepínání výtoků vody s lehkým chodem: aquastmívač vám umožňuje snadno přepínat z vchodu vany na ruční sprchu nebo ruční sprchu na hlavovou sprchu. Snadná údržba a estetická: technologie grohe starlight zajišťuje dlouhotrvající lesk a je odolná vůči nečistotám a poškrábání. Záruka výrobce: 5 let.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška7.87
Délka6.5
Hmotnost6.91
Šířka14.37
Číslo dílu33628001
Modelka33628001
Záruka2 roky výrobce.

4. Grohe

#ad

GROHE Essence | Jednoruční baterie s 3cestným přestavením | chrom | 24092001

#ad
Grohe #ad - Nízkotlaká zařízení. Rozeta z kovu, dodatečně nastavitelná na 6°. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.

Grohe povrch StarLight. Upozornění: pro použití s průtokovými ohřívači uzavřené ohřívače vody, termálních lázní, skladování; nepoužívat s otevřenými ohřívači vody tzv. Pozor: rapido smartbox není součástí dodávky a musí se objednat samostatně. Záruční podmínky naleznete v části "další technické informace". Rozsah dodávky: jednoruční směšovač, návod k ošetřování, návod k obsluze. Záruka výrobce: 5 let.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška7.09
Délka9.65
Hmotnost0.01
Šířka7.68
Číslo dílu24092001
Modelka24092001
Záruka2 roky výrobce.

5. Grohe

#ad

2dírková umyvadlová baterie pro montáž na stěnu, chrom, 19408001, vykládání: 183 mm, GROHE Essence

#ad
Grohe #ad - Optimální průtok vody: pomocí aquaguides lze pěnér nastavit, aby byl zaručen ideální průtok vody. S grohe ecojoy protéká baterií až o 50 procent méně vody – a to při 100% výkonu.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Grohe ecojoy: Úsporná funkce pro sníženou spotřebu vody. Záruka výrobce: 5 let. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Upozornění: pro použití s průtokovými ohřívači vody uzavřené ohřívače vody, termování, skladování; není určeno pro použití s otevřenými ohřívači vody tzv. Rozsah dodávky: 2 otvory baterie do umyvadla, upevňovací materiál, návod k obsluze. Nízkotlaká zařízení.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška3.15
Délka13.78
Hmotnost1.65
Šířka6.69
Číslo dílu19408001
Modelka19408001
Záruka2 roky výrobce.

6. Grohe

#ad

Montáž na stěnu, tvrdá grafitová, trvanlivý povrch, 19967A01, GROHE Essence – 2 otvory umyvadlová baterie šetří vodu

#ad
Grohe #ad - Grohe ecojoy: Úsporná funkce pro sníženou spotřebu vody. Upozornění: pro použití s průtokovými ohřívači vody uzavřené ohřívače vody, termování, skladování; není určeno pro použití s otevřenými ohřívači vody tzv.

Při prodeji a zasílání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce. Rozsah dodávky: vanová baterie, upevňovací materiál, návod k obsluze bez zapuštěného tělesa. S grohe ecojoy protéká až o 50 % méně vody baterií – a to při 100% výkonu. Nízkotlaká zařízení. Záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Podrobné záruční podmínky najdete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "5letá záruka výrobce".

Grohq aqua guide: individuálně nastavte pohyblivý regulátor proudu baterie, takže můžete vodní proud perfektně přizpůsobit tvaru a hloubce umyvadla a profitovat z nejvyšší flexibility při každodenních požadavcích v koupelně.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška3.19
Délka13.58
Šířka6.73
Číslo dílu19967A01
Modelka19967A01
ZárukaZáruka výrobce: 5 let při prodeji a odeslání přes amazon. Při prodeji a zaslání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce. Podrobné záruční podmínky najdete pod "Další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "5letá záruka výrobce".

7. vanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES

#ad

Vanvilla Sprchový systém s vestavěnou sprchovou armaturou Grohe Essence páková baterie a vanvilla dešťová sprcha s armaturou, sprchová sada G05 leštěná, sprchová hlavice kulatá

#ad
vanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES #ad - Tato sada obsahuje sprchovou baterii a vestavný box od grohe, vanvilla sprchová hlavice se stěnou, ruční sprchou Vanvilla, vanvilla nástěnný výstup pro ruční sprchu a vanvilla sprchová hadice vše v leštěném provedení.

Vanvilla nástěnný vývod pro ruční sprchu vč. Vanvilla 30 cm kulatá sprchová hlavice z ušlechtilé oceli v ultra plochém, leštěném provedení / střední výtok 30 cm / vč. Držáku ruční sprchy leštěný. Grohe 2cestný essence jednoruční mixér vč. Vanvilla ruční sprcha leštěná / vanvilla 1, 5 m sprchová hadice / standardní přípojky DIN 1/2". Grohe rapido smartbox vestavné těleso pod omítku. Vanvilla nástěnné normy z chromované mosazi délka 34, 5 cm / hmotnost: cca 0, 9 kg.
Značkavanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES #ad
Výrobcevanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka11.81
ModelkaV1

8. Grohe

#ad

Jednoruční vanová baterie | tvrdá graphite | 19285A01, GROHE Essence | vana

#ad
Grohe #ad - Rozsah dodávky: vanová baterie, upevňovací materiál, návod k použití bez vestavěného tělesa pod omítku. Automatické přepínání: Vana/sprcha.

Skryté upevnění. Podrobné podmínky najdete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "5 let výrobce". Při prodeji a zasílání třetí osobou platí podmínky poskytnuté příslušným prodejcem. Výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Snadná údržba díky pevné chromové vrstvě s dlouhou životností, jednoduše otřete baterii suchým hadříkem – obzvláště hladký povrch zajišťuje zářivý výsledek a je navíc odolný proti poškrábání.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška2.17
Délka9.17
Hmotnost1.74
Šířka7.09
Číslo dílu19285A01
Modelka19285A01
ZárukaHerstellergarantie: 5 jahre bei verkauf und versand durch amazon. Bei verkauf und versand durch einen drittanbieter gelten die angaben des jeweiligen verkäufers. Ausführliche garantiebedingungen finden sie unter „weitere technische informationen“ auf dieser seite, klicken sie hierzu bitte auf „5 jahre herstellergarantie“.

9. vanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES

#ad

Sprchová hlavice kulatá, sprchová sada G19 leštěná, vanvilla Sprchový systém s vestavěnou sprchovou armaturou Grohe Essence páková baterie a vanvilla dešťová sprcha s armaturou

#ad
vanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES #ad - Vanvilla 30 cm kulatá sprchová hlavice z ušlechtilé oceli v ultra plochém, leštěném provedení / vč. Stropního ramene vanvilla z chromované mosazi.

Držáku ruční sprchy leštěný. Tato sada obsahuje sprchovou baterii a montážní box od grohe, ruční sprchu vanvilla, vanvilla sprchová hlavice s ramenem stropu, vanvilla pro ruční sprchu a sprchovou hadici vanvilla vše v leštěném provedení. Grohe 2cestná essence jednoruční baterie vč. Ruční sprcha leštěná / 1, 5 m sprchová hadice matná / standardní přípojky DIN 1/2". Nástěnný vývod pro ruční sprchu vč. Grohe rapido smartbox zapuštěné těleso.
Značkavanvilla ALLTERIEUR FOR LOVELY PRICES #ad
Výrobcevanvilla #ad

10. Grohe

#ad

Hotová montážní sada kompatibilní s Rapido SmartBox | supersteel | 24057DC1, GROHE Essence | jednoruční sprchová baterie

#ad
Grohe #ad - Pozor: rapido smartbox není součástí dodávky a musí se objednat samostatně. Záruka výrobce: 5 let. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Hotová montážní sada pro Rapido SmartBox 3560000 Rozeta z kovu, dodatečně nastavitelná na 6°. Záruční podmínky naleznete v části "další technické informace". Rozsah dodávky: jednoruční směšovač, návod k ošetřování, návod k obsluze. Grohe povrch StarLight.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGROHE #ad
Výška7.09
Délka9.65
Hmotnost0.02
Šířka7.87
Číslo dílu24057DC1
Modelka24057DC1
ZárukaZáruka výrobce: 5 let. Záruční podmínky naleznete v části "Další technické informace". Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.