Top 10 Hohenstellbar Schreibtisch Elektrisch – Psací stoly do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ergotopia

#ad

Elektricky výškově nastavitelný psací stůl firmy Ergotopia | 5 let záruka | ergonomický stůl k sezení nebo stání s paměťovou funkcí | předchází bolestem zad & zvyšuje produktivitu.

#ad
Ergotopia #ad - Tento psací stůl ke stání je vyráběn podle speciálních kritérií a optimalizován přímo pro tebe. Při poruchách nebo problémech se stolem opravíme nebo vyměníme pouze poškozený díl výjimky jsou: vyšší síla, nesprávné použití, škody způsobené změnami na výrobku.

UvolnĚnĚ a bez bolesti: výškově nastavitelný kancelářský stůl je doporučován fyzioterapeuty, trenéry a lékaři, protože efektivně zabraňuje bolestem zad a šíje. Přesvědč se sám o jeho geniálním účinku. ZvÝŠenÍ produktivity: elektricky výškově nastavitelné pracovní stoly zvyšují prokazatelně produktivitu práce. Zvládneš mnohem více práce za mnohem kratší dobu.

Testovaná kvalita nejvyšší třídy. AsnĚ tichÝ: i při zatížení ergotopia stolu na sezení nebo stání 60, 70 nebo dokonce 80 kg zůstávají jeho kvalitní motory příjemně tiché. Výškově nastavitelný prémiový stůl „desktopia pro“ je vyroben z velmi odolných a spolehlivých materiálů. 5 let zÁruka: velmi dlouhá záruční doba ti zajistí plnou funkčnost tohoto výškově nastavitelného stolu.
ZnačkaErgotopia #ad
VýrobceErgotopia #ad
Výška50
Délka31.5
Šířka62.99
ZárukaWir (Ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 Darmstadt) poskytují výškově nastavitelnou konstrukci stolu desktopia záruku na 5 let od obdržení zboží. Platí po celé Evropě, vztahuje se na vlastnosti výrobku a poskytuje se v případě nedostatků výrobku, které jsou založeny na vadě materiálu/výroby. Napište nám na předložení vadného produktu a dokladu o koupi (kopie), rádi také e-mailem. Na základě vlastního uvážení poskytujeme opravu nebo výměnu vadných dílů, resp. Celého výrobku, pokud je oprava proveditelná a produkt je na skladě. V opačném případě dostanete co nejvíce ekvivalentní náhradní produkt. Tím se neprodlouží záruční doba a končí i pro zabudované díly s uplynutím lhůty pro celý produkt. Záruka neposkytuje nároky na náhradu škody. Musí se uplatnit během záruční doby a ihned po výskytu vady. Nejsou vyloučeny škody způsobené nesprávným používáním/manipulací, nedodržování pokynů k použití, provedených změn nebo vyšší síly. Zanikne, pokud námi neoprávněné osoby provedou zásahy/opravy výrobku nebo budou opatřeny díly, které nejsou originálními součástmi, a tím vzniká vada. Zákonná práva v případě nedostatků platí i nadále a nejsou omezena zárukou. Uplatnění těchto práv je pro vás zdarma. (Jsme velmi kulantní – text je nutný pouze právně).

2. Desktronic

#ad

Desktronic Výškově nastavitelný psací stůl 160 × 80 cm – psací stůl výškově nastavitelný elektrický s tichým dvojitým motorem a dotykovou obrazovkou – vysoká nosnost – barový stolek HomePro

#ad
Desktronic #ad - Výškově nastavitelný psací stůl – vedoucí v oboru nosnosti: náš výškově nastavitelný počítačový stůl unese až 160 kg – mnohem více než jiné výškově nastavitelné psací stoly na trhu. Tento ultra široký nastavitelný domácí psací stůl má hladkou jednodílnou desku psacího stolu, zaoblené rohy vhodné pro děti a 3stupňový nastavitelný sloupek, který je vhodný pro lidi všech velikostí – dokonce jako dětský psací stůl pro děti školního věku.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Náš slib jim: u desktronic vyrábíme nejkvalitnější a nejvýkonnější psací stoly a pracovní místa. Přepněte s naším stojacím psacím stolem za pouhých 12 sekund ze sezení na stání s naším Easy-Touch panelem, nekomplikovaným ovladačem dotykové obrazovky se 3 nastavitelnými nastaveními paměti a integrovanými USB a USB-C nabíjecími místy. Pc stůl je dvakrát rychlejší než jiné elektricky výškově nastavitelné psací stoly. Se zabudovanými vzpěrami stability 90 mm × 60 mm × 3 mm, konstrukce z oceli a širokých T nohou je extra stabilní struktura tohoto PC psacího stolu až o 60 % silnější než průměrný nastavitelný stojan.

Pokud náš výškově nastavitelný psací stůl desktronic nesplní všechna vaše očekávání, najdeme řešení – protože elektricky nastavitelný psací stůl by měl být pohodlný a vysoce funkční – jako ergonomický psací stůl od Desktronic. Tento stojací stolek je dimenzován na bezproblémovou funkci a trvalý výkon. Neslyšitelný vysoce výkonný dvojitý motor stojacího pultu Desktronic Home Pro uvede kancelářský stůl s funkcí soft-start soft-stop aktivace vždy přesně do 12 sekund.
ZnačkaDesktronic #ad
VýrobceDesktronic #ad
Výška50
Délka62.99
Hmotnost132.28
Šířka31.5
Číslo díluHomePro
ModelkaHomePro
Záruka5 let limited warranty.

3. Ergotopia

#ad

Ergotopia Výškově nastavitelný psací stůl Desktopia Lite, elektricky výškově nastavitelný rám stolu s paměťovou funkcí, ochrana proti kolizi a 5 let záruka černý

#ad
Ergotopia #ad - Uvolněná a produktivní: výškově nastavitelná pracovní místa prokazatelně zlepšují produktivitu a mohou cíleně předcházet napětí zad a šíje. Flexibilní, 5 cm až 125 cm, tiché nastavení výšky: oba tiché motory pohybují elektrickým psacím stolem mezi 62, včetně funkce jemného start-stop.

Velmi dobrý poměr ceny a výkonu: desktopia lite je minimálně odlehčená, a přesto výkonná, výhodná alternativa k celoevropsky známému Desktopia Pro. Zvyklá vysoká kvalita: navzdory výhodné ceně přichází desktopia Lite v obvyklé značkové kvalitě Ergotopia a přesvědčí svými kvalitně zpracovanými díly. 5 let záruka: na všechny části stojanu na stůl poskytujeme 5letou záruku viz také právní pokyny, záruční prohlášení níže.
ZnačkaErgotopia #ad
VýrobceErgotopia #ad
Výška24.8
Délka24.8
Hmotnost70.55
Šířka42.52
Číslo díluRGOLITE-S
ModelkaRGOLITE-S
ZárukaProhlášení o záruce: my (Ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 Darmstadt) poskytují na výškově nastavitelnou konstrukci stolu "desktopia lite" záruku 5 let od obdržení zboží. Záruka platí v celé Evropě. Tvoje zákonná záruční práva nejsou touto zárukou samozřejmě omezena a platí v plném rozsahu. Pokud se během záruční doby vyskytne vada, poskytne Ergotopia gmbh v rámci této záruky dle svého výběru bezplatnou opravu zboží nebo bezplatnou výměnu za ekvivalentní výrobek. Záruka se nevztahuje na případy nesprávného použití nebo obcházení / vyšší moci / změny produktu. Záruční nároky musí být uplatněny v rámci záruční doby v textové formě, písemně na výše uvedenou adresu nebo e-mailem (viz impresum). Obecně jsme mimořádně kulantní a tento poněkud těžkopádný text zde musíme vložit pouze z právních důvodů.

4. Desktronic

#ad

Výškově nastavitelný, stojící stůl s dotykovou obrazovkou a integrovanými nabíjecími konektory, Desktronic Výškově nastavitelný psací stůl 160 x 80 cm – stabilní psací stůl, elektrický

#ad
Desktronic #ad - S integrovanými přípojkami usb-c/usb pro pohodlné nabíjení přístrojů je náš barový stolek koncipován tak, aby se zabránilo nárazu, který rozpozná předměty, aby zvýšil vaši produktivitu. Má systém proti kolizi, dětskou pojistku a zaoblené rohy. Proto jsme si dali za úkol vyvíjet inovativní kancelářské a pracovní stanice, vám pomůže cítit se vždy dobře.

Náš psací stůl se stojatým sedákem byl konstruován v precizní evropské kvalitě a má extra široké, kterou potřebujete, je otočný nastavitelný psací stůl, výškově nastavitelné nohy stolu z vysoce kvalitní zesílené oceli, 70 x 70 mm velké, která je až o 50 % silnější než u jiných kancelářských stolů – pro nastavitelný stojatý psací stůl, který vždy bezpečně stojí!. Náš elektrický psací stůl obsahuje návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit a kompletní sadu nářadí – vše, odborně střiženými materiály lze náš psací stůl zcela rychle sestavit a ještě předtím, co potřebujete pro rychlou montáž.

K dostání v různých barvách a rozměrech. Doufáme, že byste nikdy neměli kvůli své práci riskovat své zdraví – především proto, že vám náš stojan, že trávíme asi 1/3 svého života prací. Vyrábí se z 25 mm fsc dřevotřískových desek potažených melaminovou pryskyřicí a laminátu s konstrukcí TÜV Süd a je dimenzován na dlouhou životnost. Poslední věc, který ještě více ztěžuje práci. Elektrický stojací psací stůl od desktronik má vysoce kvalitní motor certifikovaný od Tüv Süd pro spolehlivé nastavení.
ZnačkaDesktronic #ad
VýrobceDesktronic #ad
Výška46.85
Délka31.5
Hmotnost88.18
Šířka62.99
Číslo díluHOME-ONE-1
ModelkaHOME-ONE
Záruka5 let limited warranty.

5. MAIDeSITe

#ad

Výškově nastavitelný rám stolu, 4 paměťové ovládání a funkce ochrany proti kolizím černá, MAIDeSITe Výškově nastavitelný elektrický psací stůl se 2 silnými motory, 2dílné nohy

#ad
MAIDeSITe #ad - Nastavení výšky přitom dosahuje 72–120 cm, nastavte si svou nejpohodlnější výšku; šířka rámu lze rozšířit o 100–180 cm, šířka 60 – 100 cm. Záruka 5 let na rám stolu a 3 roky záruka na motor. Hladina hluku pod 45 dB, neovlivňuje lidi v okolí.

Nabízí jemnější nastavení výšky, rychlost zdvihu 32 mm/s. Velká výhoda ergonomicky tvarované, designéři, stání a práce snižuje riziko přibývání na váze a obezity a snižuje bolesti zad a tlak na krční páteř. Můžete nastavit paměť 0, 5 h, 2 h. Multifunkční ovládací panelpaměťové prostory na 4 paměti, 1h, které odpovídají různým přednastaveným výškám. Usb rozhraní odpovídá vaší potřebě nabíjení. K dispozici je dětská pojistka na ochranu.

Používání kancelářských pracovišť se stalo oblíbenou cestou pro zdravou kancelář. Duální tiché motory lepší stabilizace a tiché používání. A silný podpůrný systém pro nohy s nosností 125 kg. Definice průmyslových standardů konstrukce z masivní vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem. Nastavitelná výška bez desky stolu: zlomte tradiční model, hodí se na stolní desky o délce 100 – 220 cm, rám stolu je zcela flexibilní ve výšce a šířce.
ZnačkaMAIDeSITe #ad
VýrobceMAIDeSITe #ad
Výška47.24
Délka23.62
Hmotnost55.12
Šířka70.87
Číslo dílucpt-auo-484

6. boho office

#ad

Ochrana proti kolizím – Basic Line černá vč. stolní desky v divokém dubu, 2 motory ultra rychlé 80 mm/s, paměťová funkce, boho office® Výškově nastavitelný psací stůl 180 x 80 cm – elektricky plynulý

#ad
boho office #ad - Neviditelně zabudované vysoce výkonné motory ve zdvihacích sloupcích nabízejí navíc relaxační prostor pro nohy a opticky atraktivní, nadčasový design. 60 dní nepřetržitého testování: udělejte si čas a vyzkoušejte svůj nový psací stůl. Váš kancelářský stůl je tak velmi dobře vybavený pro pracovní den.

RozŠÍŘenÁ zÁruka a servis + bezpeČnost ověřená tÜv: 5 let rozšířená záruka a servis s bezplatným zásobováním náhradními díly. Kromě toho nabízí boho office osobního kontaktního partnera a nezávislou certifikaci výrobku prostřednictvím TÜV Süd Product Service. Roubované stolní desky nelze vyměnit. Co2 neutrální zaslání stojanu probíhá prostřednictvím balíkové služby. Zasílání stolní desky probíhá jako spediční dodávka až k hraně obrubníku. Rám, ovládací jednotka, montážní materiál a montážní návod jsou součástí dodávky.

Odolná proti zlomení a robustní: 2, 5 cm pro každodenní použití v domácí kanceláři nebo na pracovišti – aniž by se prohýbal. Dotyková ovládací jednotka: se 3 úložnými místy, automatickým nastavením výšky, praktická funkce spánku displeje při minimální spotřebě energie v pohotovostním režimu a dětskou pojistkou obsahuje váš psací stůl všechny potřebné funkce. Pokrokový systém proti kolizím zaručuje bezpečnost při práci na psacím stole. Garantujeme bezplatné vrácení stojan na stůl do 60 dnů, pokud se vám nelíbí.
Značkaboho office #ad
Výrobceboho office #ad
Výška50.59
Délka31.5
Hmotnost143.3
Šířka70.87
Číslo díluKOMB_BL02_METP180_WE
ModelkaBasic Line

7. Desktronic

#ad

Desktronic Výškově nastavitelná konstrukce na psací stůl – psací stůl, výškově nastavitelný, elektrický s tichým duálním motorem a dotykovým displejem – vysoká nosnost – barový stolek

#ad
Desktronic #ad - Neinvestujte do výškově nastavitelného psacího stolu s nespolehlivým motorem, který po krátké době přestane fungovat. Tento stojací stolek je dimenzován na bezproblémovou funkci a trvalý výkon. Výškově nastavitelný psací stůl – vedoucí v oboru nosnosti: náš výškově nastavitelný počítačový stůl unese až 160 kg – mnohem více než jiné výškově nastavitelné psací stoly na trhu.

Díky zabudovaným vzpěrám stability 90 mm x 60 mm x 3 mm z oceli a širokých T nohou je extra stabilní struktura tohoto PC psacího stolu až o 60 % silnější než průměrný nastavitelný stojan. Jiné nastavitelné psací stoly se často obtížně sestavují a jsou viklé. Výškově nastavitelný stůl pro vaše zdraví a pohodu – už nikdy nesedejte 8 – 10 hodin nakloněný přes laptop. Přepněte s naším stojacím psacím stolem za pouhých 12 sekund ze sezení na stání s naším Easy-Touch panelem, nekomplikovaným ovladačem dotykové obrazovky se 3 nastavitelnými nastaveními paměti a integrovanými USB a USB-C nabíjecími místy.

Tento ultra široký nastavitelný domácí psací stůl má 3stupňový nastavitelný sloupek, který je vhodný pro lidi všech velikostí – dokonce jako dětský psací stůl pro děti školního věku. Proto byl nastavitelný rám stolu desktronic vyvinut tak, aby se zabránilo zbytečnému zatížení a únavě v důsledku nesprávného umístění. Pc stůl je dvakrát rychlejší než jiné elektricky výškově nastavitelné psací stoly. Inovativní ovládání dotykové obrazovky se 3 přednastavenými nastaveními umožňuje uložení optimální výšky stolu, když výškově nastavitelné stojany na psací stůl nepasují k desce stolu.
ZnačkaDesktronic #ad
VýrobceDesktronic #ad
Výška8.27
Délka41.34
Hmotnost57.32
Šířka10.24

8. KLIM

#ad

S materiály s dlouhou životností + jednoduchá instalace + nový 2024 ořech, KLIM Stálý stůl K120E + výškově nastavitelný psací stůl 120 x 60 cm + psací stůl výškově nastavitelný, elektrický

#ad
KLIM #ad - Tento elektricky výškově nastavitelný psací stůl lze snadno postavit. Vaše bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou, varování o omezení hmotnosti a automatické vypnutí motoru. Je to absolutně bezpečný nákup. Investujte do svého zdraví.

Ochrana proti kolizi, bez dodatečné údržby. Produkt je zajištěn 20letou podporou a náš zákaznický servis 24/7 je vám k dispozici. Spolehlivé motory + bezpečnostní funkce. Když už mluvíme o kabelu: projděte ji mezerou na zadní straně a zbavte se nepořádku psacího stolu. Bezplatná síť, kterou dodáváme s sebou, proto jsme dbali zejména na všechny malé věci, je ideální pro řádné uložení napájecího adaptéru a kabelu pod stolem. Snadná instalace.

Detaily jsou všechno, které vám usnadní každodenní život. Díky kombinaci tmavých kovových noh s dřevěnou deskou stolu udělá dobrý dojem v každém prostředí: doma, v kanceláři, v ložnici, v obývacím pokoji. Dokonce jsme pro vás předmontovali některé díly, abychom vám usnadnili montáž. Představte si, jak to bude dlouhodobě působit na celé vaše tělo! Stolní deska klim k120e je vyrobena z jednoho kusu dřeva a proto vypadá hladce a elegantně.
ZnačkaKLIM #ad
VýrobceKLIM #ad
Výška0.71
Délka47.24
Hmotnost61.73
Šířka23.62
Číslo díluKLIM Standing desk walnut
ModelkaK120E WALNUT
ZárukaVýrobce 5 let.

9. SANODESK

#ad

Paměťová funkce, pro domácí kancelář bílá, stojací stůl, SANODESK Elektrický psací stůl 110 x 60 cm s stolní deskou s háčkem/držákem na láhve, výškově nastavitelný psací stůl s stolní deskou

#ad
SANODESK #ad - Mezi nimi je 110 × 60 cm celá stolní deska, 140 × 60 cm / 160 × 75 cm rozdělená na dvě stolní desky. Intuitivní ovládací panel s paměťovými funkcemi vám umožňuje bez námahy měnit a uložit nastavení výšky stolu. Detaily produktu. Všechny tyto dodatečné funkce přispívají k pohodlnému pracovnímu prostředí.

Rozšířené nastavení výšky nabízí nastavitelný rozsah výšky od 71 do 116 cm. Multifunkční zvedací stůl můžete uložit jak sedu, tak i výšku stoje. Bezpečné/tiché/stabilní naše výškově nastavitelné psací stoly mají mimořádně nízkou spotřebu energie méně než 0, 5 w v pohotovostním režimu, což je o 30 % méně než konkurenční psací stoly na trhu. Prostorný psací stůl má držák na láhve a háček na sluchátka. Vysoce kvalitní materiály, vyrobeno s robustní strukturou a nosností 60 kg, tento psací stůl zaručuje trvalou sílu a vytrvalost pro celou paletu pracovních požadavků.

Nastavte si své nejpohodlnější držení těla. Jeho prostorné dva kusy nabízejí velkorysé místo pro vaše pracovní potřeby, elegantní a nenápadný design psacího stolu propůjčuje pracovnímu/domácímu prostoru pocit rafinovanosti. Může snadno pojmout více monitorů a počítačů. Výrobek potřebuje málo času na sestavení a je dodáván v 1 balení. Tichý provoz méně než 50 db, není na dotek hlučný a neruší lidi kolem sebe.
ZnačkaSANODESK #ad
VýrobceSANODESK #ad
Výška45.67
Délka43.31
Šířka23.62

10. FLEXISPOT

#ad

Vhodný pro všechny běžné stolní desky S ovládáním paměti a měkkým startem/stopem, černý, FLEXISPOT EB2B výškově nastavitelný psací stůl elektricky výškově nastavitelný stojan na stůl

#ad
FLEXISPOT #ad - Duální mechanismus motoru – nabízí jemnější nastavení výšky, lepší stabilizaci a tichý chod při používání. Nastavitelná výška bez stolní desky: od 71 cm do 119 cm; šířka rámu lze rozšířit od 110 cm do 180 cm, vhodné pro většinu velikostí stolního počítače.

Pokud je při nastavení výšky rozpoznán protitlak, pohybuje se stolní rám lehce dozadu a poté se zastaví. Systém připomenutí sezení/vidění vám pomůže i při vaší pracovní době. Ochrana proti kolizím: s integrovaným systémem proti kolizi vám bude zaručena dodatečná ochrana.

Hladina hluku v běžném provozu je nižší než 45 dB. 5 let záruka na rám stolu a 3 roky záruka na motor. Pokročilá klávesnice all-in-one – se třemi programovatelnými předvolbami můžete uložit čtyři požadované výšky. Vhodné pro stolní desku od 110 cm do 180 cm do šířky a 50 cm do 80 cm do hloubky, maximální zatížení: 100 kg.
ZnačkaFLEXISPOT #ad
VýrobceFlexiSpot #ad
Výška9.84
Délka37.4
Hmotnost55.12
Šířka6.69
Číslo díluEB2
ModelkaEB2