Top 10 Hygrometer Thermometer Innen – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkbird

#ad

Upozornění na alarm, ovládání aplikací, elektronické zobrazení inkoustu, INKBIRD WiFi teploměr IBS-TH5 vlhkoměr s předpovědí počasí a předpovědí v reálném čase, dětský pokoj,, pro domácnost, kancelář

#ad
Inkbird #ad - Velký elektronický inkoustový displej s extrémně velkým elektronickým inkoustovým displejem, vysokým kontrastem, extrémně velkým pozorovacím úhlem, příjemný pro oči a snadno čitelný. Podpořte ověření a export 2 let historických dat v aplikaci INKBIRD.

Wifi dálkové monitorování sledujte data v reálném čase kdykoli a kdekoli poté, co se k vašemu chytrému telefonu připojíte přes 2, 4 GHz WLAN. Vynikající senzor sensirion vyrobený ve Švýcarsku používá vysoce kvalitní snímač teploty a vlhkosti od sensirion, který dokáže rychle každé 2 sekundy aktualizovat data s vysokou přesností měření, ± 0, 2 °C ± 0, 36°F pro přesnost teploty a ±1, 8 %RH pro přesnost vlhkosti. Monitor teploty a vlhkosti vzduchu 8 v 1 tento monitor podporuje zobrazení počasí, teploty, vlhkosti vzduchu, předpovědi, data, času, úrovně komfortu a hodnocení životního prostředí v reálném čase při nachlazení.

Díky přehlednému rozložení lze všechny údaje rozpoznat i na dálku. Dobíjecí lithiová baterie 2000 mah pokud je interval nahrávání dat 60 minut, může po úplném nabití pracovat nepřetržitě 12 měsíců. Není nutné kupovat další baterie nebo je často vyměňovat, čímž je přístroj ekologičtější a praktičtější. Design vše v jednom splňuje všechny vaše každodenní potřeby.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka3.54
Číslo dílu‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

Teploměr do místnosti, vnitřní teploměr, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3, měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, 3 kusy

#ad
ThermoPro #ad - Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

V obývacím pokoji, dětském pokoji, kanceláři a skladovacím prostoru. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, ložnici, např.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

3. ThermoPro

#ad

Pro skleník, vlhkoměr, teploměr, obývací pokoj, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, bílý, měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem

#ad
ThermoPro #ad - Obývací pokoj, kancelář a skladovací prostor. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, ložnici, např.

Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

4. AcuRite

#ad

AcuRite Luftfeuchtigkeitsmessgerät Hygrometer und Innen Digital Thermometer mit Temperaturanzeige und Luftfeuchtigkeitsmesser, Raumthermometer Komfortskala, Weiß 01083M, 3 x 2,5 Zoll

#ad
AcuRite #ad - Komfortmesserskala: ein schiebbarer pfeil zeigt an, ok zwischen 30% und 50% oder hoch über 50% auf der blauen, ob ihre luftfeuchtigkeit niedrig unter 30%, grünen und roten Komfortmesserskala in der Mitte des Displays ist. Einfache, leicht ablesbare anzeige von luftfeuchtigkeit und Temperatur: Sehen Sie einfach eine Momentaufnahme der aktuellen Bedingungen mit nur einem Blick auf das Feuchtigkeits- und Temperaturmessgerät.

Von usa today, bob vila und anderen Nachrichtenagenturen als Top-Wetterstation-Marke eingestuft. Raumtemperatur-monitor mit mehreren montageoptionen: Dieses Hausthermometer verfügt über Tisch-, Wand- und Magnetmontageoptionen für eine einfache Platzierung in jeder Art von Raum. Verbesserte digitale hygrometer-genauigkeit: dieses feuchtigkeitsmessgerät und temperaturmessgerät verfügt über eine Genauigkeit von +/- 15 °C, +/- 2% RH 10%-90% RH und +/- 4% RH 0%-9% RH, 91%-99% RH. Unternehmen mit sitz im genfersee, wi, better homes and gardens, usa, seit 1943 und bekannt für überlegene, langlebige Qualitätsprodukte und US-basierten Kundenservice.

Innenthermometer und hygrometer: der temperatursensor erkennt Temperaturänderungen und der Feuchtigkeitssensor misst die Luftfeuchtigkeit alle 10 Sekunden für eine ordnungsgemäße Feuchtigkeitskontrolle. Luftfeuchtigkeitsmesser für den innenbereich mit bereichsspezifischer Überwachung: Kalibrieren Sie den Sensor an jeden Raum oder jede Umgebung Ihrer Wahl, um die genauesten Daten mit dieser Kombination aus Luftfeuchtigkeit und Temperatur zu sammeln. Weißer feuchtigkeits- und temperaturmesser: ideal für Wohnzimmer, Küche, Kinderzimmer, Gewächshaus oder Weinkeller.
ZnačkaAcuRite #ad
VýrobceAcuRite #ad
Výška3
Délka0.88
Hmotnost0
Šířka2.5
Číslo dílu01083M
Modelka01083

5. Antonki

#ad

Digitale Temperatur- und Luftfeuchtigkeitsmonitore für Zuhause, Gewächshaus,2 Stück, Antonki Raumthermometer Innen-Hygrometer, Feuchtigkeitsmessgerät, Babyzimmer, Feuchtigkeitsmesser

#ad
Antonki #ad - Große ziffern und bildschirm ermöglichen das Betrachten aus über 3 m Entfernung. Schalten sie es ein und warten Sie 3 ~ 5 Minuten, bis es sich automatisch kalibriert hat. Einfach, eine genaue messung zu erhalten. Sie können es einfach ausschalten, wenn Sie es nicht verwenden, um die Batterie zu sparen.

Paket enthält 2 monitore, sie können 1 monitor in jedem raum platzieren. Sie werden stolz sein, dieses tolle Produkt für die kommenden Jahre zu verwenden. Es kommt mit cr2032-knopfbatterie, lange lebensdauer für über 1 Jahr. Geeignet für babyzimmer, schildkrötenhaus, waffensafe, Sauna, Fahrzeug, Reptilien-Terrarium, Lager, Keller, Aquarium, Schlangentank, Schlafzimmer, Haustier-Terrarium usw. Und zeigen sie die anzeige kontinuierlich in Sekunden auf dem großen Bildschirm mit niedlichen Symbolen.

Dieses raumthermometer hygrometer hilft die Temperatur und Luftfeuchtigkeit in Echtzeit zu messen. Nach der kalibrierung schwankt der messwert sofort aufgrund Ihrer Raumklimatisierungen bei ± 2 ℉ & ± 5 % RH. Es verfügt über einen robusten ständer und magnet, gitarrenkoffer, Bad, schmucksafe, Einsiedlerkreben-Lebensraum, Kühlschrank, vakuumversiegelung, Garage, zigarren-humidor, so dass es sich um eine Position handelt, Eierbrüter, Balkon, wo es sein sollte.
ZnačkaAntonki #ad
VýrobceAntonki #ad
Výška0.67
Délka2.9
Hmotnost0.1
Šířka2.7
Číslo díluATHM011A
ModelkaATHM011A

6. ThermoPro

#ad

Vnitřní teploměr, pokojový teploměr, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, 2 kusy, ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr, teploměr na plazy

#ad
ThermoPro #ad - Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětský pokoj, ložnici, např. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Obývací pokoj, kde se většinou zdržujete, kancelář a skladovací prostor. Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

7. MAVORI

#ad

Vnitřní analogový a teploměr z ušlechtilé oceli | vlhkoměr analogový a teploměr | vlhkoměr uvnitř pro vaše zdravé klima v místnosti | Ø 12,5 cm, MAVORI® 2v1 vlhkoměr

#ad
MAVORI #ad - Moderní & šetrný k životnímu prostředí: tento teploměr a vlhkoměr je bez plastů a provoz bez baterií. Přesný návod k obsluze je přiložen k hustoměru. Náš měřič teploty a vlhkosti vzduchu šetří životní prostředí a ušetří vám následné náklady.

Extra velký displej: vlhkost vzduchu a teplota na teploměru a vlhkoměru lze snadno odečíst díky 12 cm velkému analogovému displeji. Díky tomu má nejen dlouhou životnost, ale také ušlechtilý design! okamžitě připraven k použití: měřič teploty a vlhkosti vzduchu je továrně kalibrován a připraven k okamžitému použití. Přesné měření bez baterie: náš analogový teploměr uvnitř vám poskytne spolehlivé výsledky – přesnost pro náročné zákazníky.

Podstavce analogového teploměru a vlhkoměru je vyroben z ušlechtilé oceli, ciferník z hliníku a kryt z robustního pravého skla. V případě potřeby jsou k dispozici šrouby pro jemné seřízení. Kvalitní a ušlechtilý: celý kryt vč. Barevné komfortní zóny vám ukážou, kdy je doporučeno větrání nebo zvýšení vlhkosti vzduchu. Nevhodné do sauny.
ZnačkaMAVORI #ad
VýrobceMAVORI #ad
Hmotnost233
Číslo díluUS-HTA-12
ModelkaUS

8. DOQAUS

#ad

Kancelář, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce, DOQAUS Teploměr, pokojový teploměr pro dům, zahradu bílý, nabíjení typu C, velký LCD displej s dotykovým podsvícením, vlhkost, vlhkoměr uvnitř

#ad
DOQAUS #ad - Teploměr a vlhkoměr zobrazuje maximální a minimální vlhkost vzduchu a teplotní záznamy všech dob a posledních 24 hodin. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. Vlhkoměr s 3úrovňovým Air Comfort displejem, abyste mohli předem reagovat.

Inteligentní design s bílým podsvícením vnitřní teploměr a vlhkoměr má citlivé dotykové tlačítko pro podsvícení na lunetě přímo nad / nahoře na displeji s vysokým rozlišením, pomocí kterého můžete podsvícení pohodlně zapnout při špatných světelných podmínkách, je snadnější číst. Velmi vhodné do ložnice, vlhkost vzduchu měří od 1 % ~ 99 % rm, může aktualizovat naměřené hodnoty během 3 sekund. 200 mah lithiová baterie, lze při plném nabití používat 2–3 měsíce. Velký 3, 05palcový lcd displej, 05palcový lcd displej a jasnější odečítání vnitřní teploměr má jasný 3, vlhký neutrální obličej, příjemný smajlík, suchý smutný obličej, snadno čitelný.

Vylepšený teploměr a vlhkoměr vnitřní teploměr doqaus vlhkoměr s přesným a citlivým senzorem a 27 velkými větracími otvory, přesnost vlhkosti: ±2%. Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° f, teplota je přesná na ± 1, 1 °C, skleníku, dětského pokoje, kanceláře a vinného sklípku. Například: kuchyně, lednice. Podsvícení se po dalších 10 sekundách automaticky vypne, čímž se ušetří více proudu.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

9. DOOMAY

#ad

DOOMAY 2-Pack Mini Hygrometer Indoor Thermometer, Luftfeuchtigkeitsmesser Digitaler Temperaturmonitor für Gewächshaus Babyzimmer Keller Reptilien Inkubator Closet, Humidity Gauge mit ℃

#ad
DOOMAY #ad - Der übersichtliche lcd-bildschirm Ihres Innenthermometers und Hygrometers in einem zeigt die großen Ziffern an und macht sie leicht lesbar. 2 packungen mini-hygrometer-innenthermometer ermöglichen es ihnen, die verschiedenen Ecken der Umgebungstemperatur und -feuchtigkeit um Sie herum leicht zu kennen.

Das digitale innenthermometer wird alle 10 Sekunden aktualisiert, der Temperaturen von -9, um Ihnen aktualisierte und neueste Messwerte bereitzustellen. Einfach zu installieren – digitales mini-feuchtemessgerät mit doppelseitigen 3M-Pads, Gitarrenraum, z. Luftkomfort mit gesichtssymbol - der feuchtigkeitsmesser verfügt über Gesichtssymbole, trockener Haut, um den Zustand der Klimaanlage schnell mit nur einem Blick anzuzeigen. Die temperaturgenauigkeit liegt bei etwa ± 1℃, während die Feuchtigkeitsgenauigkeit bei ±3 % RH liegt.

Ideal zur Überwachung der Lebensbedingungen und der Gesundheit der Familie durch Vorbeugung von Erkältungen, Schimmel usw. Bitte beachten sie, dass dieses Thermometer nur die Temperatur in Celsius anzeigt ℃/℉-Umwandlung wird nicht unterstützt. Reptilieninkubator, sie können es an jedem beliebigen Ort anbringen oder platzieren, Theke, Küche, Gewächshaus, Büro, Babyzimmer, Büro, Garten und Keller. Mini-größe: 5, 4 cm. B. Genauigkeit - großer messbereich, 9℃ ~ 60 ℃ und luftfeuchtigkeit von 10% ~ 99% misst.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Číslo dílu5289-2Pack-EU
ModelkaMerchat-5289

10. NOKLEAD

#ad

NOKLEAD Digital Thermometer Hygrometer-Innen Thermo Hygro Mini Raumthermometer Temperatursensor Feuchtigkeitsmesser mit Komfortanzeige ℃/℉ Umschaltbar,Datum 12/24Hr Uhr Kalibrierung,2 Stück

#ad
NOKLEAD #ad - Größe 70*70mm und geringes Gewicht ist genug, um lange dauern. Das digitale hygrometer kann nicht nur die innentemperatur und luftfeuchtigkeit überwachen, sondern auch als Uhr und Kalender mit 12 Std. 24 std. Umschalter und aktualisiertem europäischen Datumsformat DD/MM verwendet werden. Keine arbeit gut? kontaktieren Sie uns für kostenlose Garantie! Sie werden sich erleichtert fühlen, auch aus der Ferne.

Der feuchtigkeitsmonitor ist in verschiedenen installationsoptionen erhältlich: Ständer, dass Sie Platz sparen und tragen oder überall installieren können. Die mitgelieferte cr2032 Knopfbatterie ist gebaut, Magnet und Wandmontage durch Klebepad. Mit praktischem komfortniveau-indikator, 9 bewegliche pfeile zeigen auf verschiedene Farbsymbole entsprechend den Feuchtigkeitsänderungen, den Luftbefeuchter Luftbefeuchter Feuchtigkeitsregler für die Verhinderung von Erkältungen, asthma, trockene Haut, Allergie, helfen Ihnen, Schimmel usw.

Der ℃/℉-schalter auf der rückseite gibt ihnen mehr freiheit, grad Celsius oder Grad Fahrenheit zu wählen, das Hygrometer Luftfeuchtigkeit Display große Zahlen, dieses großartige Produkt für die nächsten Jahre zu verwenden!. Einzustellen. Wenn die produktplatzierung oder umgebungsfaktoren die Datengenauigkeit beeinträchtigen, können Sie den Sensor kalibrieren, um die genauesten Luftfeuchtigkeits- und Temperaturdaten zu erhalten. Luftfeuchtigkeit Genauigkeit: ±3~5%, genauer und einfacher zu bedienen. Mit großem lcd-bildschirm, die sie leicht lesen können, die sie benötigen.
ZnačkaNOKLEAD #ad
VýrobceNOKLEAD #ad
Výška0.55
Délka2.76
Hmotnost0.33
Šířka2.76
Číslo dílu5253
ModelkaNK5253-2 PACK