Top 10 Induktiv Laden iPhone – Indukční nabíječky mobilních telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Magnetická rychlonabíječka na kabel USB-C 1 m

#ad
Apple #ad - Kompatibilita: apple watch ultra 2, apple watch se, apple watch řady 9, Apple Watch řady 8, Apple Watch Ultra, Apple Watch řady 7. Robustní, tkaný kabel podporuje rychlé nabíjení určitých modelů Apple Watch. Jednoduše držte konektor v blízkosti zadní strany hodinek a magnet na něj automaticky správně sedne.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška4.02
Délka0.55
Hmotnost0.13
Šířka3.35
Číslo díluMT0H3ZM/A
ModelkaMT0H3ZM/A
Záruka1 rok

2. Anker

#ad

10W rychlé nabíjení pro Galaxy S22, 7,5 W pro iPhone 15/15 Pro/15 Pro Max/14/13/12, Note 20 síťový zdroj není, SE, Anker Nabíjecí stojan PowerWave v dvojitém balení, S20, bezdrátová nabíječka

#ad
Anker #ad - EnormnÍ kompatibilita: vychutnejte si bleskurychlé nabíjení pro všechny přístroje s qi jako například iphone 15, 13, 15 pro max, 11 Pro Max, Note 20, 11 Pro, S20, S9, S10, 12, 8 nebo také Galaxy S22, XS Max, XR, iPhone SE, 14, 15 pro, Note 10, 11, Poznámka 9.

Need for rychle: ultramoderní sada čipů zaručuje 10w nabití pro galaxy a 7, 5 w nabíjení pro iphone – o 10 % rychlejší než srovnatelné nabíječky. Vhodné pro obaly: powerwave nabíjí bez námahy díky ochranným pouzdrům o tloušťce až 5 mm. 1. Dvojitý výkon: dopřejte si bleskové, bezdrátové nabíjení v horizontální nebo vertikální orientaci s nabíječkou pro domácnost a nabíječkou do kanceláře.

Síťový zdroj není součástí dodávky. 2. Co dostanete: nabíjecí podložku powerwave, 90 cm dlouhý mikro USB kabel, nabíjecí stojan powerwave, 120 cm dlouhý mikro USB kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.4. Kovové příslušenství a kreditní karty mohou proces nabíjení omezit. 3. 5.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka6.91
Hmotnost0.49
Šířka4.86
Číslo díluAK-194644059828
ModelkaA2524
Záruka18 měsíců

3. Anker

#ad

Kabelloses Ladedock für Kindle Paperwhite Signature Edition, „Made for Amazon“ | Nur kompatibel mit Kindle Paperwhite Signature Edition

#ad
Anker #ad - Hülle separat erhältlich. Ladeanzeige: fremdkörpererkennung und Temperatursteuerung sorgen für sicheres kabelloses Laden für Sie und Ihren Kindle Paperwhite Signature Edition. Stellen sie ihren kindle paperwhite Edition einfach auf die Ladestation und laden Sie das Gerät auf.

Im lieferumfang enthalten: Kabelloses Ladedock, Ladegerät, Netzteil und Kurzanleitung. Schnelles aufladen: mit der kabellosen high-speed-Ladefunktion mit 7, 5W können Sie Ihr Gerät innerhalb von zwei Stunden auf 100 % aufladen. Laden mit hülle: das kabellose ladedock lädt ihren kindle Paperwhite Signature Edition auch mit einer Hülle von bis zu 4 mm Dicke, im Hochformat. Das ladegerät ist stets einsatzbereit.

Einfach und schnell: mit dem kabellosen ladedock müssen sie ihren kindle paperwhite signature Edition zum Laden nicht mehr jedes Mal einstecken. Perfekte passform: stellen Sie den Kindle Paperwhite Signature Edition im Hochformat in die Ladestation. Kindle paperwhite Signature Edition separat erhältlich. Zuhause und im büro: das elegante design ist ideal für Schlafzimmer, Nachttisch, Küche, Hobbyräume und das Büro geeignet.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Číslo díluY1822G12
ModelkaY1822G12

4. Apple

#ad

Apple Magnetická rychlonabíječka na kabel USB-C 1 m

#ad
Apple #ad - Rychlé nabíjení je kompatibilní pouze s Apple Watch řady 7. Rozsah dodávky: apple watch magnetická rychlonabíječka na kabel USB-C 1 m. Jiné modely mají normální dobu nabíjení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška3.94
Délka0.39
Hmotnost0
Šířka3.94
Číslo díluMLWJ3ZM/A
ModelkaMLWJ3ZM/A
Záruka1 rok

5. Bryco Goods

#ad

Rychlá magnetická bezdrátová nabíjecí podložka pro iPhone 15/14/13/12 a AirPods Ultra, Certifikace Apple MFM – nabíjecí stanice pro iPhone kompatibilní s nabíječkou MagSafe český jazyk nelze zaručit

#ad
Bryco Goods #ad - Co dostanete: 15w magnetická bezdrátová nabíjecí podložka s vestavěným 100cm nabíjecím kabelem a návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezpečná a spolehlivá: tato magnetická nabíječka pro iphone má certifikace ce, fcc a rosh a nabízí přepěťovou ochranu, přepěťovou ochranu, fod ochranu a ochranu proti zkratu, čímž získáte bezpečné a spolehlivé nabíjecí prostředí.

Kovový materiál a štíhlý design: prvotřídní materiál z hliníkové slitiny nabízí dobrý výkon při delší životnosti. Regulace teploty, efektivní nabíjení: exkluzivní inteligentní technologie regulace teploty, snižuje vývoj tepla během nabíjení o 50 % a zaručuje nabíjecí výkon až 15 W. Užívejte si se 100 cm dlouhým integrovaným nabíjecím kabelem absolutní volnost nabíjení.

Bezdrátové nabíjení používá nabíjecí přípojku USB-C pro stabilnější a bezpečnější nabíjení. Se/se; samsung a všechny ostatní mobilní telefony nebo přístroje, které podporují protokol Qi. Tíhlé tělo umožňuje pohodlné nošení. 15w nabíječka pro iphone: kompatibilita iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max/14/14 plus/14 pro/14 pro max/13/13 mini/13 pro/13 pro max/12/12 mini/12 Pro/12 Pro Max/11/XS/XR/X/8.
ZnačkaBryco Goods #ad
VýrobceBryco Goods #ad
Číslo díluMS15W
Záruka1

6. QTlier

#ad

Kompatibilní s nabíječkou Magsafe, nabíjecí stanicí QTlier Watch a iPhone, bezpečná nabíjecí stanice Mag pro Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods 3/2/Pro, kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12

#ad
QTlier #ad - Jedinečná chladicí struktura: tato nabíjecí stanice 3 v 1 je vyrobena z materiálů s pasivním chlazením – tepelně vodivý silikon a kovový chladič, zajišťuje, který fouká na přístroj. To zvyšuje účinnost a bezpečnost bezdrátové nabíječky. Doufejme, pokud se současně nabíjí.

Silné magnetické nastavení zaručuje, že vaše přístroje budou přesně umístěny uprostřed bezdrátové nabíjecí stanice. Naše indukční nabíjecí stanice je vyrobena z kovového materiálu a má tmavý vzor. Genergenergenergenergenergenergenerventilátor pro chlazení. Současně jsme uvnitř pouzdra indukční nabíjecí stanice instalovali dvě zátěžové desky, aby indukční nabíjecí stanice Mag-safe 3 v 1 mohla stát pevněji na stole. Co obdržítemagnetická bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1, kabel 4 stop, síťový adaptér 30 W QC 3.

0, usb kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Zabraňuje přehřátí čipu, nikoli ze zabudovaného ventilátoru, že zařízení zůstanou při rychlém nabíjení chladné. Tato inovativní struktura umožňuje naší indukční nabíjecí stanici Mag-safe zajistit bezpečnost. Bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1 s adaptérem: upevněte svůj iphone bez problémů na nabíječku mag-safe a umístěte své apple watch na magnetický nabíjecí modul. Perfektní pro doručení.
ZnačkaQTlier #ad
VýrobceQTlier #ad
Hmotnost1.37
Číslo díluW328
ModelkaW328
Záruka1 rok záruka výrobce

7. QTlier

#ad

30W bezdrátová nabíječka pro Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods 3/2/Pro, Indukční nabíjecí stanice kompatibilní s nabíječkou Magsefe, QTlier 3 v 1 nabíjecí stanice pro iPhone pro řadu 15/14/13/12

#ad
QTlier #ad - Silné magnetické nastavení zaručuje, že vaše přístroje budou přesně umístěny uprostřed bezdrátové nabíjecí stanice. Proto jsme do naší rychlonabíjecí stanice integrovali síťový adaptér 30 W QC 3. 0 a usb-c kabel, aby nabíjecí stanice poskytovala maximální výkon pro všechny 3 přístroje, který dokonale uspokojí aktuální potřeby rychlého nabíjení 3 zařízení.

Během nabíjení nabíjejte svůj iPhone pomocí této nabíječky Mag-safe do strany. To zvyšuje účinnost a bezpečnost bezdrátové nabíječky. Moderní a umělecká indukční nabíjecí stanice: jedinečná konstrukce s jedním tělem a strukturovaný design naší bezdrátové nabíjecí stanice mag-safe z ní dělají stylový a vkusný výběr dárků. Vážený kovový podstavec a protiskluzová spodní strana : zlepšili jsme stabilitu této nabíjecí stanice 3 v 1 pro přístroje apple.

Regulace teploty a chladicí struktura: tato nabíjecí stanice 3 v 1 je vyrobena z materiálů s pasivním chlazením – tepelně vodivý silikon a kovový chladič, zajišťuje, nikoli ze zabudovaného ventilátoru, že zařízení při rychlém nabíjení zůstane v chladu. Naše indukční nabíjecí stanice je vyrobena z kovového materiálu a má tmavý vzor. Tato inovativní struktura umožňuje naší indukční nabíjecí stanici Mag-safe zajistit bezpečnost. Erná a bílá jsou volitelné a hodí se skvěle pro zasílání přátelům nebo rodině.
ZnačkaQTlier #ad
VýrobceQTlier #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluW328
ModelkaW328
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. KLiHD

#ad

Mag-Safe bezdrátová nabíječka pro iPhone: magnetická nabíjecí stanice indukční bezdrátová nabíjecí podložka kompatibilní s iPhone 15 14 13 12 a Air-Pods 3 2 Pro s rychlým adaptérem 20 W

#ad
KLiHD #ad - Iroká kompatibilitanová nabíječka mag-safe je kompatibilní s iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max/14/14 plus/14 pro/14 pro/max/13 pro/13 pro/max/13 mini/12 pro/12 pro/max/12 mini a Air-Pod. V případě problémů se na nás můžete obrátit. Rychlé nabíjení bezdrátová nabíječka vybavená adaptérem umožňuje rychlé nabíjení, jako je iphone 11/11 pro/11 pro max/xs/xs max/x/xr/8/8plus, 5 až 3 hodiny a hodiny a hodiny a.

Pouzdro vašeho mobilního telefonu není magnetické, plné nabití trvá pouze 2, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za dodatečný 20W adaptér. Zábavní partner naše magnetická nabíjecí stanice vám umožňuje během nabíjení vašeho mobilního telefonu také užívat svobodu bavit se; kompaktní a přenosný design vám umožňuje pohodlně uložit do kabelky nebo cestovní tašky a doprovází vás kdykoli a kdekoliv. S 3/2/pro. Lze použít s magnetickým průhledným krytem pro nabíjení dalších bezdrátových zařízení, sundejte si ho.

Je to také perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele! co dostanetenáš balíček obsahuje 1× indukční nabíjecí stanici mag-safe, 1× 20w rychlý adaptér, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Magnetická bezdrátová nabíječka 7, 5 w se dodává s přídavným 1, 2metrovým kabelem, který může výrazně rozšířit prostor pro váš pohyb!. Několik ochranných funkcí naše bezdrátová magnetická indukční nabíječka má několik bezpečnostních certifikátů a nabízí ochranu proti nadproudu, zkratu a přehřátí, přepětí, aby vám umožnila bezpečnější zážitek z nabíjení.
ZnačkaKLiHD #ad
VýrobceKLiHD #ad
Výška0.39
Délka4.09
Hmotnost0.33
Šířka3.7
Číslo díluWA12C10
ModelkaA12
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

9. KLiHD

#ad

Mag-Safe bezdrátová nabíječka pro iPhone – magnetická nabíjecí stanice kompatibilní s iPhone 15 14 13 12, indukční bezdrátová nabíjecí podložka pro Air-Pods 3 2 Pro s rychlým adaptérem 20 W

#ad
KLiHD #ad - Je to také perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele! co dostanetenáš balíček obsahuje 1× indukční nabíjecí stanici mag-safe, 1× 1, 2 m nabíjecí kabel, 1× 20w rychlý adaptér, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. V případě problémů se na nás můžete obrátit. Rychlé nabíjení bezdrátová nabíječka vybavená adaptérem umožňuje rychlé nabíjení, jako je iphone 11/11 pro/11 pro max/xs/xs max/x/xr/8/8plus.

Upozornění: pokud pouzdro vašeho mobilního telefonu není magnetické, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za dodatečný 20W adaptér. Lze použít s magnetickým průhledným krytem pro nabíjení dalších bezdrátových zařízení, sundejte ho. S 3/2/pro. Zábavní partner naše magnetická nabíjecí stanice vám umožňuje během nabíjení vašeho mobilního telefonu také užívat svobodu bavit se; kompaktní a přenosný design vám umožňuje pohodlně uložit do kabelky nebo cestovní tašky a doprovází vás kdykoli a kdekoliv.

Několik ochranných funkcí naše bezdrátová magnetická indukční nabíječka má několik bezpečnostních certifikátů a nabízí ochranu proti přepětí, aby vám umožnila bezpečnější zážitek z nabíjení a úplné nabití trvá pouze 2, přepětí, zkratu a přehřátí, 5 až 3 hodiny. Iroká kompatibilitanová nabíječka mag-safe je kompatibilní s iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max/14/14 plus/14 pro/14 pro/max/13 pro/13 pro/max/13 mini/12 pro/12 pro/max/12 mini a Air-Pod. Magnetická bezdrátová nabíječka 7, 5 w se dodává s přídavným 1, 2metrovým kabelem, který může výrazně rozšířit prostor pro váš pohyb!.
ZnačkaKLiHD #ad
VýrobceShenzhen USV Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.39
Délka4.09
Šířka3.7
Číslo díluA12-BK
ModelkaA12
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

10. KLiHD

#ad

Bezdrátová indukční nabíjecí stanice pro Air-Pods 3 2 Pro s 20W rychlým adaptérem, Bezdrátová nabíječka Mag-Safe pro iPhone: magnetická nabíjecí podložka kompatibilní s iPhone 14 13 12

#ad
KLiHD #ad - Několik ochranných funkcí naše bezdrátová magnetická indukční nabíječka má několik bezpečnostních certifikátů a nabízí ochranu proti přepětí, zkratu a přehřátí, aby vám umožnila bezpečnější zážitek z nabíjení a úplné nabití trvá pouze 2, přepětí, 5 až 3 hodiny. V případě problémů se na nás můžete obrátit.

Lze použít s magnetickým průhledným krytem pro nabíjení dalších bezdrátových zařízení, jako je iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/XS/XS Max/X/XR/8/8Plus. Iroká kompatibilita nová nabíječka mag-safe je kompatibilní s iphone 14/14 plus/14 pro/14 pro/max/13 pro/13 pro/max/13 mini/12 pro/12 pro/max/12 mini a Air-Pods 3/2/Pro. Magnetická bezdrátová nabíječka 7, 5 w se dodává s přídavným 1, 2metrovým kabelem, který může výrazně rozšířit prostor pro váš pohyb!. Je to také perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele! co dostanetenáš balíček obsahuje 1× indukční nabíjecí stanici mag-safe, 1× 1, 2 m nabíjecí kabel, 1× 20w rychlý adaptér, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Zábavní partner naše magnetická nabíjecí stanice vám umožňuje během nabíjení vašeho mobilního telefonu také užívat svobodu bavit se; kompaktní a přenosný design vám umožňuje pohodlně uložit do kabelky nebo cestovní tašky a doprovází vás kdykoli a kdekoliv. Rychlé nabíjení bezdrátová nabíječka vybavená adaptérem umožňuje rychlé nabíjení, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za dodatečný 20w adaptér. Upozornění: pokud pouzdro vašeho mobilního telefonu není magnetické, sundejte ho.
ZnačkaKLiHD #ad
VýrobceShenzhen USV Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.39
Délka4.09
Šířka3.7
Číslo díluA12-BL
ModelkaA12
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects