Top 10 Le Thiers Taschenmesser – Kempingové kapesní nože

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victorinox

#ad

15 funkcí, švýcarská armádní čepel, multifunkční nástroj, čepel, otvírák na konzervy, Victorinox Švýcarský kapesní nůž Huntsman, vývrtka

#ad
Victorinox #ad - Jedna třída pro sebe: kompaktní, obratná a připravená na každé dobrodružství. Nejvyšší švýcarská kvalita: victorinox je švýcarská značka s celosvětovou reputací řemeslného umění a inovativního designu. Detaily výrobku: délka 91 mm, hmotnost 97 g, výrobek 1.

3713. 94, šířka 26, materiál abs / cellidor, barva maskování, výška 21 mm, 5 mm, naostřená délka čepele 59 mm, Huntsman. S nůžkami a pilkou na dřevo. Využíváme našich 130 let zkušeností k výrobě ikonických, kvalitních nožů, hodinek, cestovních zavazadel a parfémů. Také více než 120 let po zavedení ikonického švýcarského kapesního nože mají všechny kapesní nože DNA svých předků – jedinečnou funkčnost a spolehlivost.

Funkce: 15 funkcí – mezi nimi: velká čepel, nůžky, šroubovák 3 mm, malá čepel, odizolovač drátů, šroubovák 6 mm, víceúčelový hák, vývrtka, kroužek, zvedák kapslí, pila na dřevo, špendlík, otvírák na konzervy, pinzeta, párátka. Huntsman: střední kapesní nůž na lov – perfektní pro řezání dřeva nebo řezání lan při lezení, turistice a kempování.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška1.06
Délka3.58
Hmotnost0.22
Šířka0.83
Číslo dílu1.3713.94
Modelka1.3713.94
ZárukaNe.

2. Victorinox

#ad

Otvírák na konzervy, parkovací čepel, šroubovák, 13 funkcí, švýcarská armádní čepel, multifunkční nástroj, Victorinox Švýcarský kapesní nůž Ranger 55 onyx Black

#ad
Victorinox #ad - Robustní nože mají protiskluzovou, ergonomicky tvarovanou rukojeť a spolehlivou zajišťovací čepel pro optimální stabilitu. Univerzální: nepostradatelný pro outdoorové úkoly všeho druhu a pro kreativní, dobrodružný životní styl.

Funkce: 12 funkcí – mezi nimi: velká čepel, zvedák kapslí, odizolovač drátů, steh vrtáku, pila na dřevo, vývrtka, párátko, kroužek, šroubovák 3 mm, pinzeta, šroubovák 5 mm aretace, otvírák na konzervy, šňůra. Nejvyšší švýcarská kvalita: victorinox je švýcarská značka s celosvětovou reputací řemeslného umění a inovativního designu. Ranger 55 grip onyx black: monochromatický kapesní nůž v černé barvě – nepostradatelný nástroj s černou, monochromatickou úpravou.

Detaily výrobku: délka 130 mm, 5 mm, 5 mm, nabroušená délka čepele 86 mm, výška 22, výrobek 0.9563. C31p, barva černá, materiál polyamid, hmotnost 166 g, šířka 31, Ranger 55 Grip Onyx Black. Využíváme našich 130 let zkušeností k výrobě ikonických, kvalitních nožů, hodinek, cestovních zavazadel a parfémů. Včetně pily na dřevo a vrtací jehly.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.89
Délka5.12
Hmotnost0.37
Šířka1.24
Číslo dílu0.9563.C31P
Modelka0.9563.C31P
Zárukažádné.

3. Victorinox

#ad

Victorinox Dětský kapesní nůž My First přání s rytinou kulatá čepel I dárek I k narozeninám I švýcarský kapesní nůž personalizovaný s 9 funkcemi 0.2373. T modrý transparentní

#ad
Victorinox #ad - Integrovali jsme devět funkcí, aby malé děti zůstaly vždy v bezpečném prostoru. OriginÁlnÍ victorinox kapesní nůž pro děti, model my first victorinox s kulatou čepelí, kapesní nůž s osobní rytinou na čepeli.

Plocha pro gravírování čepele: cca 35 x 8 mm. Kromě toho je špička čepele zaoblená, aby dítě udělalo krok do světa dospělých, darujte mu My First Victorinox. Není divu: máme švýcarský kapesní nůž. Děti se dívají na dospělé plné zvědavosti a obdivu. Rozsah dodávky navíc: kovový řetízek a vhodný pásek na krk pásek na klíč Velikost: 84 x 23 x 14 mm.

Když nastal čas, se kterými mohou děti zvládnout vše důležité. Elegantní a ergonomický design se švédským křížem. 9 funkcí: velká čepel bez hrotu i zvedák kapslí i šroubovák 5 mm i kroužek I otvírák na konzervy I odizolovač drátů I párátko I pinzeta I pila na dřevo. Kapesní nůž speciálně pro děti.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.55
Délka2.28
Hmotnost0.1
Šířka0.91
Číslo dílu0.2373.T
ModelkaMY FIRST VICTORINOX 0.2373.T

4. DRACHENADER

#ad

DRACHENADER jednoruční nůž damaškový kapesní nůž z vysoce kvalitní damaškové oceli s krásným koženým pouzdrem, dřevěná rukojeť, outdoorový zavírací nůž VG10 jádro, dárek pro milovníky nožů a

#ad
DRACHENADER #ad - Ovládání jednou rukou a linkový zámek: díky praktickému jednoručnímu ovládání a spolehlivému uzávěru liner-lock lze damaškový kapesní nůž snadno otevřít jednou rukou a bezpečně zaaretovat! Kompaktní design: s celkovou délkou 19, 5 cm a délkou čepele 8 cm je tento kapesní nůž venkovní kompaktní a snadno se nosí, perfektní pro všestranné použití.

Vysoce kvalitní materiály: Čepel tohoto damaškového jednoručního nože spojuje krásu damascenské oceli s pevností a trvanlivostí ocelového jádra VG10, což zaručuje výjimečný řezný výkon. Přírodní krásná rukojeť: ušlechtilá rukojeť padne příjemně do ruky a propůjčuje noži přirozenou krásu a trvanlivost. Jedinečný dárek: vynikající nůž! je to jedinečný dárek pro milovníky nožů a outdoorové nadšence.
ZnačkaDRACHENADER #ad
VýrobceDRACHENADER #ad
Hmotnost0.56
Číslo díluHANBING
ModelkaHB

5. Victorinox

#ad

švýcarská armádní čepel s 10 funkcemi, Spartan, nůžky na tenké a měkké dráty do 40 HRC, Multitool, Victorinox, řezačka z tvrdého drátu, kombinované špičaté kleště, Švýcarský kapesní nůž

#ad
Victorinox #ad - Detaily výrobku: délka 91 mm, šířka 26, hmotnost 57 g, 5 mm, nabroušená délka čepele 59 mm, výrobek 1.3601. 63b1, materiál ořechové dřevo, barva ořechové dřevo, výška 15 mm, Spartan Wood. Epel velká, otvírák na konzervy, vrtací kolík, šroubovák 3 mm, zvedák kapslí, odizolovač drátů, čepel malá, šroubovák 6 mm, vývrtka, kroužek.

S otvírákem na konzervy s malým šroubovákem. Spartan wood: střední kapesní nůž s miskami z ořechového dřeva – jedná se o elegantní bednu na nářadí v kapesním formátu, která je vždy po ruce. Jedna třída pro sebe: kompaktní, obratná a připravená na každé dobrodružství. Nejvyšší švýcarská kvalita: victorinox je švýcarská značka s celosvětovou reputací řemeslného umění a inovativního designu.

Také více než 120 let po zavedení ikonického švýcarského kapesního nože mají všechny kapesní nože DNA svých předků – jedinečnou funkčnost a spolehlivost. Využíváme našich 130 let zkušeností k výrobě ikonických, kvalitních nožů, hodinek, cestovních zavazadel a parfémů. Funkce: Švýcarský kapesní nůž s 10 funkcemi a elegantními miskami z ořechového dřeva.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.67
Délka3.58
Hmotnost0.13
Šířka1.02
Číslo dílu1.3601.63B1
Modelka1.3601.63B1

6. Perkin

#ad

Perkin Kapesní nůž zavírací nůž

#ad
Perkin #ad - Kapesní nůž víceúčelový ostrá čepel z ušlechtilé oceli a přírodní. Ručně vyrobený nůž. Délka nože ve složeném stavu: 9, 39 cm. Délka nože při rozložené čepeli: 16, 51 cm. Dodává se s koženým pouzdrem. Rukojeť na kosti.
ZnačkaPerkin #ad
VýrobcePerkins Steel #ad
Hmotnost0.57
Číslo dílu1904
Modelka1904

7. LOTHAR

#ad

Do sbírky nebo jako dárek, LOTHAR Kapesní nůž Tuna, damaškový kapesní nůž s ostrou čepelí a ebenovou rukojetí, damaškový jednoruční nůž, damaškový zavírací nůž z 67 vrstev VG10 damaškové oceli

#ad
LOTHAR #ad - 100% záruka spokojenosti použití v přírodě vyžaduje pro nože mnoho věcí. Technické údaje celková délka: 200 mm, délka čepele: 84 mm, 3 g, hmotnost: 144, tloušťka čepele: 3. Epel vyrobená z několika vrstev skládací oceli má vlnitý vzor, který podtrhuje bezvadnou kvalitu.

I dnes překonává čepel nože z damaškové oceli každou jinou nerezovou ocel v maximální dosažitelné ostrosti a trvanlivosti řezu. Rukojeť je vyrobena ze žlutého santalového dřeva a má krásný lesk. Je známá svou vysokou kvalitou a nadprůměrnou stabilitou. Pro každého sběratele nožů jednoruční nůž lothar damaškový má velmi klasický a stylový vzhled. Ručně řezaná damašková ocel lothar damaškový zavírací nůž je vyroben z 67 vrstev damaškové oceli vg10 s tvrdostí 60 hrC. Pokud máte dotazy k výrobku, neváhejte nás kontaktovat.

Vysoce kvalitní rukojeť z tvrdého dřeva ručně vyrobený damaškový kapesní nůž od lothar má ergonomicky tvarovanou dřevěnou rukojeť, která se snadno uchopí. Lothar usiluje od nepaměti o vysokou kvalitu zpracování. 2 mm, délka rukojeti: 115 mm, materiál rukojeti: santalové dřevo, materiál čepele: 67 vrstev VG10 damašková ocel, tvrdost: 60HRC. Ražený design na horní straně rukojeti je rovněž velmi umělecký a esteticky atraktivní. V prvním případě poskytneme uspokojivou odpověď.
ZnačkaLOTHAR #ad
VýrobceLOTHAR #ad
Výška1.97
Délka6.5
Hmotnost0.32
Šířka3.35
Číslo díluJQ-BK
ModelkaJQ-BK

8. Omesio

#ad

Velká čepel, kapesní nůž, venku a na kempování, Omesio Zavírací nůž, který se ideálně hodí pro použití v kuchyni, dvouruční nůž, legální v Německu s rukojetí G10

#ad
Omesio #ad - Velký skládací nůž je těžký a velký, hmotnost 330, 9 g a celková délka čepele je 26, 5 cm, perfektně se hodí pro velké ruce. Velmi robustní jedná se o outdoorový skládací kuchařský nůž, který byl vyvinut speciálně pro použití v přírodě a výborně se hodí pro outdoorové aktivity vaření.

Vezměte prosím na vědomí, že jednoruční nůž je v rozporu s ustanoveními zákona o zbraních § 42a a nesmí se nosit otevřeně. Vysoká kvalita vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. Dbáme na to, aby byla situace vyřešena a všechny dotazy byly co nejdříve zodpovězeny.

Ostrá a široká čepel ostrá, široká čepel 4CR13mov usnadňuje práci. Epel je jednoduše mega ostrá. Skládací nůž se dvěma rukama tento dvouruční zavírací nůž lze otevřít a zavřít pouze dvěma rukama. Nůž pro všední den, dobrodružství a kempování.
ZnačkaOmesio #ad
VýrobceOmesio #ad
Výška0.01
Délka5.71
Hmotnost0.73
Šířka0.01
Číslo díluD760
ModelkaD760

9. LAGUIOLE

#ad

Laguiole Zavírací nůž z ušlechtilého dřeva s ušlechtilým koženým pouzdrem

#ad
LAGUIOLE #ad - Značka: laguiOLE. Barva: černá". Laguiole zavírací nůž z ušlechtilého dřeva s ušlechtilým koženým pouzdrem.
ZnačkaLAGUIOLE #ad
VýrobceLAGUIOLE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.44
Šířka0
Číslo dílucof-ct-et-fu

10. Magnum

#ad

Magnum kapesní nůž ruční práce 5

#ad
Magnum #ad - Celková délka 16, 5 cm. Délka čepele 7, 2 cm. Hmotnost 96 g. Materiál rukojeti: Pakka dřevo. Tloušťka čepele 2, 7 mm. Materiál čepele: 440 A.
ZnačkaMagnum #ad
VýrobceMAH8H|#Magnum #ad
Hmotnost0.21
Číslo dílu01SC309
Modelka01SC309