Top 10 Plug & Play Speicherstick – USB flash disky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Locpof

#ad

Locpof USB flash disk 64 GB vodotěsný Memory Stick s přívěskem na klíče, tablet, USB flash disk pro PC, laptop, kovový USB flash disk

#ad
Locpof #ad - Jednoduše připojte usb flash disk a ušetřete čas při přenosu, sdílení nebo ukládání souborů a bezproblémová výměna pracovních souborů mezi počítači. Podporuje windows 7/8/10 / 2000 / nt / Vista / ME, tablety, Linux 2.6 nebo vyšší. Pro počítače, auto audio, reproduktory a videa atd.

Pomocí malé smyčky můžete flash disk zavěsit na řetízek na klíče a upevnit jej na batoh nebo peněženku a používat ji všude. Vodotěsné a s dlouhou životností usb paměťový disk s designem kovové skořepiny, tento flash disk je absolutně vodotěsný, nemusíte si dělat starosti se ztrátou dat nebo poškozením, udržuje data v bezpečí. Kapacita flash disku splňuje vaše požadavky každodenního používání při práci, ve škole, doma i na cestách pro ukládání a přenos fotografií, hudby, videí a souborů.

Velká kompatibilita paměťová karta funguje prakticky s každým počítačem nebo elektronickým zařízením s USB portem. Velká kapacita ukládání dat paměťový disk s velkou užitečnou kapacitou paměti. Lehký a přenosný usb flash disk je tak malý a praktický, takže jej můžete uložit do kapsy nebo kabelky. Plug and play usb flash disk kdykoli se snadno ovládá, neinstaluje žádný software.
ZnačkaLocpof #ad
VýrobceLocpof #ad
Výška0.39
Délka1.97
Šířka0.39
Záruka60 dní

2. K&ZZ

#ad

K&ZZ 2GB USB Flash Drive 10 Pack Memory Stick 2GB Thumb Drive Gig Stick USB 2.0 Pen Drive für digitale Datenspeicherung Blau Grün Pink Lila Orange

#ad
K&ZZ #ad - Lieferumfang: 10 x 2 gb usb 2. 0 flash Drive. Blau grün rosa lila orange. Kontaktieren sie uns einfach, wir bieten Ihnen eine volle*oder neue*.

Kompatibilität: unterstützt windows 7/8/10/vista/xp/2000/ME/NT, Linux und Mac OS, kompatibel mit USB 2. 0 und unten. Funktion: das flash-laufwerk kommt mit eine schützende GAP, die Schilde der USB-Anschluss vor Schäden, wenn nicht in Gebrauch. Tragbar und leicht. Anwendung: gute leistung in digitalen Daten, Filme, Fotos, Designs, Bedienungsanleitungen, Musik, Programme speichern Handouts. Und service: wenn sie mit unserem Produkt nicht zufrieden sind.
ZnačkaK&ZZ #ad
VýrobceK&ZZ #ad
Výška0.63
Délka2.13
Hmotnost0.03
Šířka0.71
Číslo dílu215
ModelkaU215-UGFPO5*2-2G

3. SSK

#ad

Mac, SSK USB C externí SSD 1TB, s až 550 MB/s Extrémní rychlý USB Solid State Drive, laptop, duální USB typ C + USB A USB3.2 Gen2 datová paměť pro telefon Android, tablet

#ad
SSK #ad - Design ochranného pouzdra s dvojitou hlavou lépe chrání obě rozhraní. Díky tomu můžete rychle přesouvat fotografie, videa a soubory s velkou kapacitou s vysokým rozlišením. Uvolněte okamžitě místo na disku nebo rychle přesuňte obrázky nebo filmy na svém telefonu Android typu C, autorádio, počítači s Windows, tabletu, MacBooku, Smart TV a dalších.

Ultra rychlá vysoká rychlost: ssk usb 3. 2 gen 2 extrémní ssd flash disk s rychlostí čtení až 550 mb/s a rychlostí zápisu 500 mb/s, což je desetkrát rychlejší než běžné usb 3. 0 externí ssd. Není kompatibilní s Lightning-Port. Univerzální kompatibilita: externí vysokorychlostní ssk extreme přenosný ssd, iPad, smart tv, kompatibilní s počítačovými zařízeními, autorádio, smartphony, laptopy a MacBook. Plug & play: ultra dual drive podporuje plug and play, přenos dat a přehrávání videa.

Pracujte s většinou systémů, aniž by bylo nutné instalovat software. Duální otg usb c + usb a externí ssd: externí pevný disk dual usb ssd je perfektně vybaven přípojkou usb-c a přípojkou usb-a 3. 2 a umožňuje vám pohodlnější přenos dat mezi smartphonem/tabletem a počítačem. Bezpečná a spolehlivá: tento duální usb 3. 2 thunderbolt ssd disk je vyroben z vysoce kvalitního materiálu ze zinkové slitiny, který je odolný proti pádu a oděru.
ZnačkaSSK #ad
VýrobceSSK Corporation #ad
Hmotnost0.08
ModelkaSD301

4. SSK

#ad

Tablet, s až 550 MB/s extrémně rychlý USB flash disk, Mac, SSK USB C externí SSD 128GB, laptop, duální USB typ C + USB A USB3.2 Gen2 paměťová karta pro telefon Android

#ad
SSK #ad - Bezpečná a spolehlivá: tento duální usb 3. 2 thunderbolt ssd disk je vyroben z vysoce kvalitního materiálu ze zinkové slitiny, který je odolný proti pádu a oděru. Pracujte s většinou systémů, aniž by bylo nutné instalovat software.

Ultra rychlá vysoká rychlost: ssk usb 3. 2 gen 2 extrémní ssd flash disk s rychlostí čtení až 550 mb/s a rychlostí zápisu 500 mb/s, videa a soubory s velkou kapacitou s vysokým rozlišením. Pro každého je pohodlné používat mobilní telefon k přímému čtení flash disku pro sdílení souborů, jako jsou Windows/Android/MacBook Pro a Mac OS. Současně může usb flash disk rozšířit kapacitu telefonů a počítačů. Univerzální kompatibilita: externí vysokorychlostní ssk extreme přenosný ssd, ipad, smartphony, autorádio, smart tV, kompatibilní s počítačovými zařízeními, laptopy a MacBook.

Externí paměťové disky mají vynikající odolnost proti nárazu a rychlý odvod tepla, aby lépe chránily vaše data. Není kompatibilní s Lightning-Port. Díky tomu můžete rychle přesouvat fotografie, rozhraní a podmínky použití. Zpětně kompatibilní s USB 3. 0 a usb 2. 0 porty.
ZnačkaSSK #ad
VýrobceSSK Corporation #ad
Výška0.34
Délka3.07
Hmotnost0.08
Šířka0.81
Číslo díluSD301
ModelkaSD301

5. SSK

#ad

SSK USB C externí SSD 512GB, laptop, duální USB typ C + USB A USB3.2 Gen2 Memory Stick pro telefon Android, tablet, Mac, s až 550 MB/s extrémně rychlý USB flash disk

#ad
SSK #ad - Damit können sie hochauflösende Fotos, Videos und Dateien mit großer Kapazität schnell verschieben. Universelle kompatibilität: externer hochgeschwindigkeits ssk extreme portable ssd, Smartphones, kompatibel mit Computergeräten, Smart-TV, Autoradio, iPad, Laptops und MacBook.

Sicher & zuverlässig: dieses dual usb 3. 2 thunderbolt ssd-laufwerk besteht aus hochwertigem Zinklegierungsmaterial, das sturz- und abriebfest ist. Abwärtskompatibel mit USB 3. 0 und usB 2. 0 ports. Plug & play: ultra-dual-laufwerk unterstützt plug-and-play, das mobiltelefon zu verwenden, ohne dass software installiert werden muss. Ultraschnelle hochgeschwindigkeit: ssk usb 3. 2 gen 2 extreme ssd flash laufwerk mit bis zu 550 mb/s lesegeschwindigkeit und 500 mb/s schreibgeschwindigkeit, was zehnmal schneller ist als herkömmliche USB 3.

0 external ssd. Basierend auf internen tests kann die Leistung aufgrund von Faktoren wie Host-Geräten, Schnittstellen und Nutzungsbedingungen leicht variieren. Das design der doppelkopf-Schutzhülle schützt die beiden Schnittstellen besser. Gleichzeitig kann der uSB-Stick-Speicher die Kapazität von Telefonen und Computern erweitern.
ZnačkaSSK #ad
VýrobceSSK Corporation #ad
Výška0.34
Délka3.07
Hmotnost0.08
Šířka0.81
Číslo díluSD301
ModelkaSD301

6. SSK

#ad

Tablet, Mac, duální USB typ C + USB A USB3.2 Gen2 paměťová karta pro telefon Android, laptop, s až 550 MB/s extrémně rychlý USB flash disk, SSK USB C externí SSD 256GB

#ad
SSK #ad - Uvolněte okamžitě místo na disku nebo rychle přesuňte obrázky nebo filmy na svém telefonu Android typu C, MacBooku, počítači s Windows, autorádio, tabletu, Smart TV a dalších. Design ochranného pouzdra s dvojitou hlavou lépe chrání obě rozhraní. Bezpečná a spolehlivá: tento duální usb 3.

2 thunderbolt ssd disk je vyroben z vysoce kvalitního materiálu ze zinkové slitiny, který je odolný proti pádu a oděru. Duální otg usb c + usb a externí ssd: externí pevný disk dual usb ssd je perfektně vybaven přípojkou usb-c a přípojkou usb-a 3. 2 a umožňuje vám pohodlnější přenos dat mezi smartphonem/tabletem a počítačem. Pracujte s většinou systémů, aniž by bylo nutné instalovat software. Díky tomu můžete rychle přesouvat fotografie, jako jsou hostitelská zařízení, videa a soubory s velkou kapacitou s vysokým rozlišením.

Univerzální kompatibilita: externí vysokorychlostní ssk extreme přenosný ssd, autorádio, kompatibilní s počítačovými zařízeními, Smart TV, smartphony, iPad, laptopy a MacBook. Ultra rychlá vysoká rychlost: ssk usb 3. 2 gen 2 extrémní ssd flash disk s rychlostí čtení až 550 mb/s a rychlostí zápisu 520 mb/s, což je desetkrát rychlejší než běžné usb 3. 0 externí ssd. Plug & play: ultra dual drive podporuje plug and play, přenos dat a přehrávání videa.
ZnačkaSSK #ad
VýrobceSSK Corporation #ad
Výška0.34
Délka3.07
Hmotnost0.08
Šířka0.81
Číslo díluSD301 256GB
ModelkaSD301 256GB

7. Philips

#ad

Philips Pico 2.0 Mini USB Stick 16GB kompaktní paměťový disk 16 GB ideální pro použití v autě USB flash disk FM16FD85B/10

#ad
Philips #ad - Odnímatelný ochranný kryt. 0 Uživatelsky přívětivý s plug & Play. Výměna souborů bleskově rychle! pc os: windows vista, 2000, xp, me a 98se; mac os 9.0 a vyšší; Linux 2. 4. 0 a vyšší. Rozhraní: usb 2.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePHILIPS #ad
Výška0.94
Délka0.59
Hmotnost0.01
Šířka0.39
Číslo díluFM16FD85B/10
ModelkaFM16FD85B/10
Záruka2 roky výrobce

8. BORLTER CLAMP

#ad

Thumb Drive, interaktivní USB flash disk externí USB paměť, 32GB USB flash disk se vzorem pro šicí stroje, růžovočervená

#ad
BORLTER CLAMP #ad - Silikonové pouzdro zajišťuje odolnost proti nárazům a prachu a A-Level-čip zaručuje rychlý přenos dat. Vhodné pro uložení, přenášení a sdílení dat.

Pokud máte dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit. Usb flash disk se vzhledem šicího stroje, růžovočervená. Připojení USB 2. 0 Kompatibilní pro všechny přístroje s USB A konektorem – stolní počítač, notebook, reproduktory. Nemusíte instalovat žádný software. Kompatibilní s windows xp / windows 8 / windows 7 / windows 10, tablet, tv, mac os 10.3 nebo vyšší / Linux 2. 4 nebo vyšší atd. Podporované typy souborů jsou hudba, obrázky, pracovní dokumenty, video soubory, fotografie, prezentace, filmy, učebny atd. Zajímavý design. Plug and play. Kapacita: 32 gb.
ZnačkaBORLTER CLAMP #ad
VýrobceBORLTER CLAMP #ad
Výška2.05
Délka2.64
Šířka1.1
Číslo díluEU usb stick sewing machine 32GB RR
ModelkaEU usb stick sewing machine 32GB RR

9. BORLTER CLAMP

#ad

BORLTER CLAMP 32 GB USB flash disk vzor šicích strojů paměťový disk Zajímavý USB flash disk externí USB datový disk Thumb Drive, černý

#ad
BORLTER CLAMP #ad - Vhodné pro ukládání, prezentace, video soubory, fotografie, přenos a sdílení dat. Nemusíte instalovat žádný software. Kompatibilní pro všechny přístroje s uSB A přípojkou – stolní počítač, tablet, reproduktor.

Silikonové pouzdro může zajistit odolnost proti nárazům a prachu a čip A na úrovni může zajistit rychlý přenos dat. Máte-li dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit. Připojení USB 2. 0 Podporované typy souborů jsou hudba, obrázky, pracovní dokumenty, programy, filmy, vzdělávací handouty a další. Kapacita: 32 gb. Plug and play. Usb flash disk se vzhledem šicích strojů, černá. Zajímavý design. Kompatibilní s windows xp / windows 8 / windows 7 / windows 10, notebook, tv, mac os 10.3 nebo vyšším / Linux 2. 4 nebo vyšším atd.
ZnačkaBORLTER CLAMP #ad
VýrobceBORLTER CLAMP #ad
Výška2.05
Délka2.64
Šířka1.1
Číslo díluEU usb stick sewing machine 32GB black
ModelkaEU usb stick sewing machine 32GB black

10. BORLTER CLAMP

#ad

Zelená, BORLTER CLAMP 32 GB USB flash disk vzor šicích strojů paměťový disk Zajímavý USB flash disk externí USB paměť Thumb Drive

#ad
BORLTER CLAMP #ad - Kompatibilní s windows xp / windows 7 / windows 8 / windows 10, notebook, tv, tablet, mac os 10.3 nebo vyšším / Linux 2. 4 nebo vyšším atd. Kompatibilní pro všechny přístroje s USB A přípojkou – stolní počítač, reproduktor.

Kapacita: 32 gb. Připojení USB 2. 0 Vhodné pro ukládání, pracovní dokumenty, obrázky, programy, přenos a sdílení dat. Plug and play. Zajímavý design. Podporované typy souborů jsou hudba, fotografie, filmy, prezentace, video soubory, vzdělávací handouty a další. Máte-li dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit. Silikonové pouzdro může zajistit odolnost proti nárazům a prachu a čip A na úrovni může zajistit rychlý přenos dat. Nemusíte instalovat žádný software. Usb flash disk se vzhledem šicích strojů, zelený.
ZnačkaBORLTER CLAMP #ad
VýrobceBORLTER CLAMP #ad
Výška2.05
Délka2.64
Hmotnost0.08
Šířka1.1
Číslo díluEU usb stick sewing machine 32GB green
ModelkaEU usb stick sewing machine 32GB green