Top 10 Recipe Book For Own Recipes A4 – Stojany na kuchařku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SUCK UK

#ad

Suck UK My Life Story

#ad
SUCK UK #ad - Nechte za sebou lepivé průhledné obaly, ošklivé sešity a nepořádnou krabičku na kartotéční lístky s tímto širokým pořadačem jako příslušenství na pečení a vaření, které můžete použít jako plánovač jídel.

Naplánujte si, které superpotraviny a zeleninu chcete zahrnout do své stravy, abyste zlepšili své zdraví a způsob výživy. Rodinné favority s naší sadou pořadačů receptů pro kutily. Prázdný poznámkový blok pro vlastní tvorbu a archivaci receptů, se vším, co potřebujete k vytvoření vlastních kuchařek. Hýčkejte gurmány svými magickými tajnými recepty a darujte náš pořadač na recepty jako vánoční dárek pro ženy nebo muže.

Vaše agenda je váš food diary: smoothie, low-carb, hrnková kuchyň, mediterran - vezměte si kuchařky Binder a naplánujte si jídlo s našimi knihami receptů pro vlastní psaní jako pomocník v kuchyni. To pravé i pro děti a teenagery. Lze jej použít na podporu při dietách a pomůže vám vytvořit zdravý a vyvážený denní stravovací plán.
ZnačkaSUCK UK #ad
VýrobceSuck UK #ad
Výška22.5
Délka16.5
Hmotnost1.62
Šířka3.5
Číslo díluSK MYRECIPES1
ModelkaSK MYRECIPES1

2. LEBENSKOMPASS

#ad

Lebenskompass Kniha receptů A4 k vlastnímu psaní "PEPPER" se sezónním kalendářem jako plakát – tvrdé vazby, oblíbené recepty – kuchařka pro vás nebo jako dárek

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Přidejte svým receptům kategorii jako svačinu nebo snídani, abyste vždy našli tu správnou věc. Na jedné straně najdete sezónní kalendář, druhá strana je navržena s užitečnými znalostmi čaje. Pozorný start-up: jako start-up je pro nás důležité přiblížit pozornost a sebelásku dospělých.

Personalizovaný dárek: darujte vyplněný receptář přátelům nebo rodině k Vánocům, k narozeninám nebo jen tak. Sezónní kalendář: kniha receptů se dodává s oboustranným potištěným plakátem. Přehledně: díky obsahu najdete své recepty vždy jednoduše a rychle a díky čtenářské stuze si můžete označit své oblíbené jídlo.

Podívejte se také na naše další produkty. Je jedno, zda babiččina tajný recept nebo vaše oblíbené těstoviny, poznamenejte si přísady a přípravu, abyste vždy mohli rychle najít a uvařit své nejlepší recepty. Sbírejte recepty: přidržte 100 svých nejoblíbenějších receptů na vaření a pečení na jednom místě. Perfektní nápad na dárek k personalizaci.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK132

3. Legend Planner

#ad

Empty Cooking Journal, 58 Recipes Total Dark Teal, Legend Recipe Book, Personalized Cooking Notebook, Large 7"x10" Format, Hardcover, Blank Family Cookbook to Write In Your Own Recipes

#ad
Legend Planner #ad - Erstellen sie ihre eigene kocheimerliste und lernen Sie, all die aufregenden Gerichte zuzubereiten, die Sie schon immer probieren wollten. Premium vegan leather hardcover and thick 120gsm paper pages will easily withstand daily use in the kitchen. Teilen sie ihre leidenschaft mit freunden und familie und erstellen sie ein einzigartiges Rezeptbuch mit Ihrem gastronomischen Erbe! Aufbewahren, organisieren und teilen sie ihre lieblingsrezepte – erstellen sie eine einzigartige Sammlung Ihrer geschätzten persönlichen und Familienrezepte und bewahren Sie sie alle an einem Ort auf.

Im inneren finden sie 4 bögen bunte aufkleber mit roségoldenen Details und ein ausgefülltes Beispiel für die Verwendung des Kochbuch-Notizbuchs. Großes format, aufkleber und andere extras – das großformatige kochnotizbuch misst 17, 8 x 25, 4 cm und bietet viel Platz zum Schreiben für detaillierte Anweisungen. Kontaktieren sie uns über eine Amazon-Nachricht für eine Rückerstattung. Garantie & rÜckgabe - legend planner familienrezeptbuch zum schreiben in ihre eigenen rezepte funktioniert garantiert, oder wir geben Ihr Geld zurück ohne Fragen Wir werden Ihr Buch so schnell wie möglich umtauschen oder erstatten, wenn Sie irgendwelche Qualitätsprobleme haben oder wenn Sie aus irgendeinem Grund nicht vollständig mit Ihrem leeren Rezeptbuch-Hardcover zufrieden sind.

Beginnen sie ein aufregendes kulinarisches abenteuer – entfesseln sie ihr kulinarisches potenzial und bringen Sie Spaß in das tägliche Kochen mit dem legendären Rezeptbuch. Das inhaltsverzeichnis auf der vorderseite des leeren Rezeptbuchs hilft Ihnen, jedes Rezept schnell zu finden und die Aufbewahrungstasche auf der Rückseite ist ein perfekter Ort, um lose Rezepte und andere Notizen aufzubewahren. In diesem rezeptnotizbuch können sie bis zu 58 Rezepte zum Schreiben aufbewahren, sodass für jeden Anlass viel Platz für Ihre kulinarischen Meisterwerke vorhanden ist.
ZnačkaLegend Planner #ad
VýrobceLegend Planner #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluLRB
ModelkaLRB

4. HEYNNA

#ad

Prázdný zápisník ideální pro psaní oblíbených receptů a receptů na pečení – A5 tvrdé desky, HEYNNA Kuchařka pro vlastní psaní – kniha receptů s rejstříkem

#ad
HEYNNA #ad - Osobně přizpůsobitelné – zvěčněte své oblíbené recepty v naší receptáři Heynna. Napište až 146 různých receptů, které jsou individuálně číslovány. Dlouhá životnost a odolnost proti vodě – tvrdá vazba receptáře Heynna je vodotěsná a kvalitní vazební vazba zajišťuje, že vaše recepty budou roky chráněny.

Vysoce kvalitní přírodní papír – náš receptář heynna je vyroben z extra silného, vysoce kvalitního přírodního papíru, který zabraňuje promáčknutí a perfektně se hodí pro psaní. Praktický obsah – rychlé vyhledání všech receptů s individuálními čísly stránek pro snadnou navigaci. Tak máte vždy dostatek místa na vaření a pečení. Prostorově úsporný formát a5 – náš receptář heynna je vědomě proveden v praktickém formátu A5 a perfektně se hodí do vaší kuchyně.
ZnačkaHEYNNA #ad
VýrobceHEYNNA #ad
Číslo dílu6473

5. LEBENSKOMPASS

#ad

Oblíbené recepty – kuchařka pro vás nebo jako dárek, Lebenskompass Kniha receptů A4 k vlastnímu psaní "SALT" se sezónním kalendářem jako plakát – tvrdé vazby

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Podívejte se také na naše další produkty. Sbírejte recepty: přidržte 100 svých nejoblíbenějších receptů na vaření a pečení na jednom místě. Personalizovaný dárek: darujte vyplněný receptář přátelům nebo rodině k Vánocům, k narozeninám nebo jen tak.

Je jedno, zda babiččina tajný recept nebo vaše oblíbené těstoviny, poznamenejte si přísady a přípravu, abyste vždy mohli rychle najít a uvařit své nejlepší recepty. Přidejte svým receptům kategorii jako svačinu nebo snídani, abyste vždy našli tu správnou věc. Na jedné straně najdete sezónní kalendář, druhá strana je navržena s užitečnými znalostmi čaje.

Pozorný start-up: jako start-up je pro nás důležité přiblížit pozornost a sebelásku dospělých. Sezónní kalendář: kniha receptů se dodává s oboustranným potištěným plakátem. Přehledně: díky obsahu najdete své recepty vždy jednoduše a rychle a díky čtenářské stuze si můžete označit své oblíbené jídlo. Perfektní nápad na dárek k personalizaci.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK131

6. Eine der Guten

#ad

Robustní, Velká XXL kniha receptů A4 k vlastnímu psaní – moje oblíbené recepty – kuchařka pro vlastní tvorbu, papír 120 g FSC papír, psaní pečiva, 92 stran, mátově bílá růžová, prémiový tvrdý obal

#ad
Eine der Guten #ad - Dobré na tom: zachovejte si své nejlepší recepty na vaření a nápady na pečení ve své osobní kuchařce se záložkami, abyste na ně nikdy nezapomenuli a mohli znovu vařit, a sdílejte své recepty s funkcí registru do vlastních kategorií.

92 stran, premium hardcover, ekologický a udržitelný potisk na pevném 120g fsC papíře, linkované stránky s dobou přípravy, A4 21 x 30 cm, nutriční hodnotou, s obsahem, stabilní vazba nití. Jeden z dobrých: jsme malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, odesílat a vyrábět klimaticky neutrální a kdykoli je to možné, ručně vyrobený design. Nebo společně sbírá recepty a daruje je jako dárek na rozloučenou, ke kulatým narozeninám, rodině, stěhování nebo k Vánocům.

Osobní kuchařka s prázdnými stranami k zápisu: zachyťte své nejlepší vlastní kreace! Dostanete: prázdnou knihu receptů pro vlastní psaní pro 87 vlastních receptů, obtížností 5 střídavě designů a praktickým registrem k vystřihování. Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, přátelům a spolubydlícím z WG. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá – proto necháváme stromy sázet, z recyklovaného nebo FSC papíru.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Výška0.47
Délka8.46
Šířka11.69
Číslo dílu240BH

7. goldbuch

#ad

Vazba umělecký tisk, 21 x 22,5 cm, goldbuch 69041 Kniha receptů Homemade Moms, pořadač na recepty s 25 potištěnými linkovanými listy, Mums Kitchen bílá/zelená

#ad
goldbuch #ad - Včetně 25 potištěných, linkovaných listů 15, praktické rozdělení na přísady a návodu na vaření, 5 x 21 cm, místo pro zapsání nadpisu receptu.

Rozsah dodávky: 1 goldbuch kniha receptů homemade, rozměry: 21 x 22, 5 cm, 25 potištěných listů, umělecký tisk, bílá/zelená, 69 041. Kvalita: stabilní, místo pro zašití dalších listů, pevná vazba, laminovaný umělecký tisk, k dostání náhradní listy. Kniha receptů z laminovaného uměleckého tisku pro sbírání vašich oblíbených receptů, mechanika se 2 kroužky pro snadné založení stránek. Zpracování: vyrobeno v německu, stabilní umělecký tisk, jednoduché otevírání a zavírání uzavíracích kroužků, materiály.
Značkagoldbuch #ad
VýrobceGoldbuch #ad
Výška0.2
Délka8.27
Šířka9.45
Číslo dílu69 041
Modelka69 041

8. Logbuch-Verlag

#ad

Na vlastní záznamy, XXL receptář na vlastní recepty... shabby chic, prázdná kniha na recepty, bílé proužky, 164 stran s rejstříkem, DIN A4, šedý

#ad
Logbuch-Verlag #ad - S láskou a od srdce z vlastní výroby od malého nakladatelství z Bavorska. Lidé, kteří rádi vaří a kladou důraz na zdravou výživu, si ho kupují sami. Tak nebudou oblíbené recepty zapomenuty – . --. Prázdný velký receptář na vlastní recepty pro velké kuchaře a gastronomy, 164 prázdných bílých blanko stran, vázaný nitěmi, není linkovaný ani čtverečkovaný každý píše jinak, vázáno, pevná vazba, din a4, chce si vytvořit sám.

Recepty na vaření a pečení budou konečně na svém místě a nemusíte je už hledat – . Stránky jsou očíslované a na konci je obsah, rejstřík. Vše můžete libovolně vytvořit a popsat jakoukoliv tužkou.

Naše blanko receptáře na vlastní zapsání se hodí jako vánoční dárek, pro nejlepší přítelkyni, pro hobby kuchaře, dárek k narozeninám, jakou dárek ke kolaudaci domu nebo bytu, k 18. Narozeninám, pro nezadané a především nezadané muže, k vystěhování se děti, jako dárek pro babičku nebo matku ke dni matek. Asto je receptář kupován a předáván dále a pak darován jako zvláštní individuální svatební dar.
ZnačkaLogbuch-Verlag #ad
VýrobceJeanette Dietl #ad
Výška0.59
Délka11.93
Šířka8.46
Číslo dílu13144
Modelka13144

9. Peter Rabbit

#ad

Recipe Scrap Book

#ad
Peter Rabbit #ad - Halten sie alle Ihre Lieblingsrezepte in Ordnung. Verpackungsmaße: 3, 7 x 23, 7 x 19, 8 cm L x H x B. Schön gestaltetes Peter Rabbit Rezeptbuch. Praktische Rezeptmappe.
ZnačkaPeter Rabbit #ad
VýrobceROBERT FREDERICK #ad
Výška7.72
Délka9.33
Hmotnost1.19
Šířka1.77
Číslo díluRFS12300
ModelkaRFS12300

10. LEBENSKOMPASS

#ad

Oblíbené recepty – kuchařka pro vás nebo jako dárek.., Lebenskompass Kniha receptů A5 pro vlastní psaní "SALT" se sezónním kalendářem jako plakát – tvrdé vazby

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Se sezónním kalendářem. Sbírejte recepty: přidržte 100 svých nejoblíbenějších receptů na vaření a pečení na jednom místě. Přidejte svým receptům kategorii jako svačinu nebo snídani, abyste vždy našli tu správnou věc.

Pozorný start-up: jako start-up je pro nás důležité přiblížit pozornost a sebelásku dospělých. Přehledně: díky obsahu najdete své recepty vždy jednoduše a rychle a díky čtenářské stuze si můžete označit své oblíbené jídlo. Sezónní kalendář: kniha receptů se dodává s oboustranným potištěným plakátem. Personalizovaný dárek: darujte vyplněný receptář přátelům nebo rodině k Vánocům, k narozeninám nebo jen tak.

Na jedné straně najdete sezónní kalendář, druhá strana je navržena s užitečnými znalostmi čaje. Je jedno, zda babiččina tajný recept nebo vaše oblíbené těstoviny, poznamenejte si přísady a přípravu, abyste vždy mohli rychle najít a uvařit své nejlepší recepty. Perfektní nápad na dárek k personalizaci. Podívejte se také na naše další produkty.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK133