Top 10 Rosetten für Heizkörperrohre – Lemové nákružky na trubky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FUX

#ad

Dub, dřevěné rozety 22 mm, krycí rozety, 10 kusů jednotlivých rozet topných trubek, rozety topných těles, různé pravé dřevo a velikosti, obložení, dřevo, parkety, kryt trubky

#ad
FUX #ad - Montáž: rozetu lze dodatečně upevnit pomocí jednoduché techniky sestavení. Jednolůžková růžice z pravého dřeva. Made in austria - fux značkové zboží - záruka spokojenosti: Pokud nebudete spokojeni, vrátí se peníze bez problémů. Materiál: masivní dub z pravého dřeva. Rozměry: vnitřní průměr = 22 mm, vhodné také pro 1/2" trubky; vnější průměr = 50 mm; výška V = 12 mm. Vhodné pro vnější průměr trubky 22 mm nebo 1/2 palce.
ZnačkaFUX #ad
VýrobceFUX #ad
Číslo díluFEZ 22 EI VE10

2. DUB SPENCER

#ad

EXKLUZIVNÍ ROZETA Z NEREZOVÉ OCELI ROZETA "Johannes" dvojitá rozeta pro topení průměr trubky Ø 18

#ad
DUB SPENCER #ad - Celková velikost 60 x 100 mm | vzdálenost od stěny buď: 18 mm nebo otočené 28 mm měřeno za trubkou až ke stěně | Materiál: 4 mm ušlechtilá ocel V2A. Z tohoto důvodu nabízíme také výhodnější zaslání jednoho zboží.

Vyzkoušejte rozetu na všech trubkách, které mají být vybaveny. Vzdálenost trubky: 50 mm měřeno od středu trubky ke středu trubky | Průměr trubky: viz výběr. ProsÍm prosÍm prosÍm koupit vÝrobku pro testovÁnÍ. Zboží se ručně brousí na viditelnou stranu. Rozsah dodávky: 1x rozeta skládající se ze 2 dílů | MADE IN GERMANY.

Protože se tento proces broušení částečně neprovádí strojem, že se na výrobku nachází otisky prstů. Zadní strana je nebroušená, může se stát, protože leží na podlaze a není vidět. Při montáži trubek se mohou lišit, takže rošt sedí na jednom místě a na druhé straně ne.
ZnačkaDUB SPENCER #ad
VýrobceDUB GmbH #ad
Výška0.16
Délka3.94
Šířka2.36
Číslo díluVASO00056c

3. FUX

#ad

Kryt trubky, obložení, kryty topné trubky 16 mm, vzdálenost trubek variabilní, rozety topných těles, 3 KUSY dvojitá topná trubka rozeta, barvy a velikosti, bílá RAL 9016

#ad
FUX #ad - 3 kusy krytu potrubí topení vhodné pro vnější průměr trubky 16 mm a vzdálenosti trubek střed ke středu od 22 mm do 69 mm. Montáž: rozetu lze dodatečně upevnit jednoduchým zacvakávacím mechanismem a variabilně přizpůsobit vzdálenosti trubek. Vyrobeno v německu - značkové zboží fux - záruka spokojenosti: Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze bez komplikací. RozmĚry: délka l = 115 mm; šířka b = 68 mm; výška V = 11 mm; otvor = 16 mm. Materiál: polypropylen pp odolný vůči teplotám, povětrnostním vlivům a světlu.
ZnačkaFUX #ad
VýrobceFUX #ad
Číslo díluC2216 VE3
ModelkaC2216 VE3

4. AGRI-CULTURA

#ad

Made in Italy, Heizkörper, verstellbare Rosetten Durchmesser 8-22 mm, AGRI-CULTURA, Universal-Heizkörperrosetten, Kit mit 10 Rosetten für Heizkörper

#ad
AGRI-CULTURA #ad - Maximale langlebigkeit: unsere rosetten bestehen aus Polypropylen, einem temperatur-, wetter- und lichtbeständigen, im Innenbereich sorgt für eine sehr lange Lebensdauer.

Universal-thermorosetten: die agri-culture Abdeckrosetten sind ideal zum Abdecken unangenehmer Übergänge zwischen Heizungsrohren, Böden oder Wänden. Hergestellt in italien: die rosetten von Agri-Culture werden in Italien aus hochwertigen Materialien hergestellt, unser Set besteht aus 10 Rosetten. Maße: unsere rosetten sind universell einsetzbar, sie sind für alle Rohre mit einem Durchmesser von 8 bis 22 mm geeignet. Einfach zu installieren: in sekunden installiert, nachdem Sie den dekorativen Deckel abgenommen haben, platzieren Sie ihn auf dem Rohr und ziehen Sie ihn fest.
ZnačkaAGRI-CULTURA #ad
VýrobceAGRI-CULTURA #ad
Výška0.39
Délka8.66
Šířka6.3

5. Pauli Edelstahldesign

#ad

Dvoudílná rozeta středový otvor Ø 34,5 mm, Ø A = 82 mm pro madlo ušlechtilá ocel vnější V4A broušené obložení pro kryt topných trubek

#ad
Pauli Edelstahldesign #ad - Spojuje funkčnost s designem a harmonicky se přizpůsobí každému prostředí. Dá se jednoduše položit kolem trubky a pevně přišroubovat, aniž by bylo nutné komplexní nástroje nebo speciální znalosti. Estetický design: s elegantním, broušeným povrchem a jako dekorativní trubkovou clonou se rozeta bez problémů začlení do moderních a klasických interiérů.

Jednoduchá montáž: dvoudílná konstrukce umožňuje rychlou a nekomplikovanou montáž. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z robustní ušlechtilé oceli v4a, tato krycí rozeta z ušlechtilé oceli zaujme dlouhou životností a odolností proti korozi. Jejich elegantní design a precizní zpracování zaručují jednoduchou instalaci a perfektní padnutí. Opticky zhodnotí zábradlí a potrubí a je atraktivním řešením pro zakrytí topných trubek.

Ideální pro domácí kutily i profesionály. Mnohostranné použití: tato rozeta se ideálně hodí pro obložení trubek z ušlechtilé oceli a jako stylový doplněk pro rozetu zábradlí V4A v interiéru i exteriéru. Broušený povrch zajišťuje estetický vzhled a dělá z ní elegantní součást každé místnosti. Přesný tvar a elegantní design: dvoudílná rozeta, estetický kryt trubky se středovým otvorem Ø 34, 5 mm, nabízí přesné a čisté obložení zábradlí a topných trubek.
ZnačkaPauli Edelstahldesign #ad
VýrobcePauli Edelstahldesign #ad

6. FUX

#ad

Kryt trubek, obložení, dvoudílná, různá pravá dřeva, dřevo, krycí rozety, parkety, 1 kus rozeta s dvojitou trubkou topení, rozety topných těles, dřevěné rozety dub, bez otvoru

#ad
FUX #ad - Made in austria - fux značkové zboží - záruka spokojenosti: Pokud nebudete spokojeni, vrátí se peníze bez problémů. Bez otvoru – vhodné pro individuální použití. Rozměry: délka = 120 mm; šířka = 50 mm; výška = 12 mm. Montáž: rozetu lze dodatečně upevnit pomocí jednoduché techniky sestavení. 1 kus pravého dřeva dvojitá růžička. Materiál: masivní dub z pravého dřeva.
ZnačkaFUX #ad
VýrobceFUX #ad
Hmotnost38
Číslo díluFEDR EI

7. FUX

#ad

Obložení, bílý polypropylen, různé velikosti, FUX 10 kusů jednotlivých rozet topných trubek, rozety radiátorů, kryt trubek, krycí rozety, bílá 15 mm, topení

#ad
FUX #ad - 10 kusů plastových jednotlivých rozet. Vyrobeno v německu – značkové zboží fux vyrobeno v německu – záruka spokojenosti: Pokud nebudete spokojeni, vrátíte peníze bez problémů. Vhodné pro vnější průměr trubky 15 mm. Materiál: polypropylen odolný vůči teplotě, povětrnostním vlivům a světlu. Montáž: rozety fux jsou vhodné pro snadnou dodatečnou montáž pomocí techniky zacvaknutí a lze je libovolně často znovu použít. Rozměry: vnitřní průměr d = 15 mm; vnější průměr D = 49 mm; výška V = 11 mm.
ZnačkaFUX #ad
VýrobceFUX #ad
Číslo díluFX 15 W10
ModelkaFX 15 W10

8. FUX

#ad

Rozeta s dvojitou trubkou topení, krycí rozety, dub surová, obložení, kryt trubky, parkety, dřevo, různá pravá dřeva a velikosti, rozety topných těles, variabilní vzdálenost trubek, dřevěné rozety 15 mm

#ad
FUX #ad - Montáž: rozetu lze dodatečně upevnit pomocí jednoduché techniky sestavení. Rozměry: délka l = 122 mm; šířka b = 58 mm; výška v = 11 mm; děrování = 15 mm. Vhodné pro vnější průměr trubky 15 mm a vzdálenosti trubek střed ke středu od 41 mm do 66 mm. Materiál: masivní dub z pravého dřeva nelakovaný. Made in austria - fux značkové zboží - záruka spokojenosti: Pokud nebudete spokojeni, vrátí se peníze bez problémů. Dvojitá růže z pravého dřeva.
ZnačkaFUX #ad
VýrobceFUX #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluFEDRV 15 EIR

9. KUshopfast

#ad

Fränkische Rohrwerke Dvojitá rozeta pro vnější průměr trubky 16 mm s variabilním roztekem otvorů 35-58 mm, 75916800, 1 kus, bílá

#ad
KUshopfast #ad - Rozeta je vyrobena z polypropylenu. Kryt trubky pro vnější průměr trubky 16 mm. 120 stupňů Celsia. Variabilní vzdálenost otvorů otáčením od 35 do 58 mm. Trubková manžeta je odolná vůči teplotám do max.
ZnačkaKUshopfast #ad
VýrobceFränkische Rohrwerke #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka2.76
Číslo dílu75916800
Modelka75916800

10. Fränkische Rohrwerke

#ad

Bílá, 75918800, Fränkische Rohrwerke Dvojitá rozeta pro vnější průměr trubky 18-20 mm s variabilní vzdáleností otvorů 35-58 mm, 1 x rozeta

#ad
Fränkische Rohrwerke #ad - Trubková manžeta je odolná vůči teplotám do max. Kryt trubky pro vnější průměr trubky 18-20 mm. 120 stupňů Celsia. Variabilní vzdálenost otvorů otáčením od 35 do 58 mm.
ZnačkaFränkische Rohrwerke #ad
VýrobceFränkische Rohrwerke #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka2.76
Číslo dílu75918800
Modelka75918800