Top 10 Schreibtisch Organizer Bambus – Organizéry na stůl

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Relaxdays

#ad

4 přihrádky, 20 × 25 × 11,5 cm, přírodní, cca 11 × 27,5 × 15 cm, přírodní kresba, Relaxdays Organizér na psací stůl, multické otvory se 4 přihrádkami a zásuvkou, přírodní & organizér na psací stůl z bambusu

#ad
Relaxdays #ad - Výrobek 2: nadčasový design: přírodní odstíny se přizpůsobí různým místnostem – díky odolnosti proti vlhkosti i v koupelně pro kosmetiku a jiné potřeby. Výrobek 2: vytváří pořádek: konečně uklidí obtěžujícím chaosem na vašem psacím stole – ve 4 přihrádkách můžete uložit vše, co jinde leží.

Výrobek 1: držák na tužky v nadčasovém designu v přírodních tónech se přizpůsobí různým místnostem – také v koupelně pro kosmetiku a jiné potřeby nebo v kuchyni jako stojan na sáčky na polévky a koření. Výrobek 1: nabízí spoustu úložného prostoru na malé ploše – 3 malé přihrádky se hodí především na tužky, nůžky, pravítko a jiné drobnosti – do větší přihrádky se bez problémů vejdou dopisy a listy A5. Výrobek 2: extra úložný prostor: stejně velké přihrádky a přídavná zásuvka se hodí především na tužky, nůžky, pravítko a jiné drobnosti – vše najde své místo a je vždy po ruce.

Produkt 1: tento praktický organizér na psací stůl v jednoduchém designu konečně uklidí obtěžujícím chaosem na vašem psacím stole – do 4 přihrádek můžete uložit vše, co jinde leží kolem. Výrobek 2: samozřejmě krásný: jako všechny výrobky z bambusu vyzařuje i organizér určité teplo – udělejte z vašeho pracoviště místo, kde se práce stane zábavou. Výrobek 1: jako všechny výrobky vyzařuje i organizér na psací stůl určité teplo – udělejte z vašeho pracoviště místo, kde se rádi pobýváte a práce se stane zábavou.
ZnačkaRelaxdays #ad
Hmotnost1.32

2. Relaxdays

#ad

V x š x h: 11,5 x 9 x 9 cm, Relaxdays Bambusový penál na tužky, přírodní, venkovský styl, psací stůl, držák na tužky

#ad
Relaxdays #ad - Vytváří pořádek: prostorově úsporná nádoba na tužky z bambusu usnadňuje organizaci kanceláře. Univerzální: kompaktní box na tužky můžete používat v kanceláři, pracovně nebo v pokoji pro mládež. Přírodní design: držák na tužky v přírodním designu – perforované ve venkovském stylu. Box na potřeby: uložení tužek, nůžek, pravítek – s boxem máte vše po ruce. Základy: vyrobeno ze snadno udržovatelného bambusu – rozměry v × š × h: cca 11, 5 x 9 x 9 cm – cca 200 g.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška4.53
Délka3.54
Hmotnost0.4
Šířka3.54
Číslo dílu10024218
Modelka10024218

3. Relaxdays

#ad

Rukojeť, přírodní, přirozená textura, 4 přihrádky, v × š × h: cca12 x 25 x 18 cm, Relaxdays organizér na psací stůl, bambus, kyblík na tužky

#ad
Relaxdays #ad - Nadčasový design:přírodní odstíny se hodí do různých prostor – také do koupelny na kosmetiku a další potřeby nebo na jídelní komodu jako držák na příbory a ubrousky. Extra úložný prostor:malé přihrádky se hodí především na tužky, nůžky, pravítko a jiné drobnosti – vzadu naleznou místo poznámkové bloky a také dopisy nebo listy papíru A5.

Přirozeně pěkný:jako všechny výrobky z bambusu, i tento organizér vyzařuje určité teplo – učiňte ze svého pracovního prostoru místo, kde se práce stane potěšením. Stará se o pořádek:skončete konečně s otravným chaosem na vašem psacím stole – do 4 přihrádek můžete uložit vše, co jinak leží okolo, a díky rukojeti jej můžete bez problémů přenášet.

Kompaktní a skladný – rozměry celkem v x š x h: cca12 x 25 x 18 cm. Vnitřní rozměry malé přihrádky v x š x h: cca7 x 7, 5 cm. Vnitřní rozměry velká přihrádka v x š x h: cca11 x 23, 5 x 7, 5 x 8 cm.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška4.72
Délka7.09
Hmotnost1.32
Šířka9.84
Číslo dílu10020543
Modelka10020543
ZárukaGesetzliche gewährleistungsfrist.

4. EasyPAG

#ad

Organizér na psací stůl, 8,7 × 5,5 × 4,9 × černý, 5 přihrádek a 1 zásuvka s nebarvícími gumovými podložkami

#ad
EasyPAG #ad - 4 malé plastové polštářky na spodní straně zabraňují poškrábání vašeho stolu nebo vašeho stolu. Velikost: 22 x 14 x 12, 8 x 14 x 12, 5 cm 21, 4 cm. Suitable ukládání kuličkových per, pravítek, karet a na vašem psacím stole, popisovačů, tužek, aby byl váš psací stůl čistý a uklizený.5 přihrádek a 1 zásuvka, posuvná síť kovový design. Do kanceláře, školy a na doma.
ZnačkaEasyPAG #ad
VýrobceBaike #ad
Výška8.66
Délka5.12
Hmotnost1.32
Šířka5.51
Číslo díluZ1MR
ModelkaZ1MR

5. PIETVOSS

#ad

Polička nad klávesnici z bambusového dřeva pro optimální uložení předmětů, myš, držák na iPhone, odkládací přihrádky na tužky, Organizér na psací stůl od Pietvoss, náčiní, kancelářské příslušenství

#ad
PIETVOSS #ad - Do přihrádky lze pohodlně zasunout iPad nebo tablet pro např. Vysoce kvalitní poutač – díky své jemné textuře a vysoké kvalitě zpracování působí toto příslušenství k psacímu stolu mimořádně elegantně. Pěstování může většinou probíhat bez použití jakýchkoliv prostředků na ochranu rostlin.

Větší pracovní plocha – po ukrytí klávesnice a myši pod poličku vznikne na stole během chvilky volný prostor pro psaní, kreslení nebo jiné kreativní úkoly. Díky praktické průchodce lze pohodlně nabíjet mobil a tablet. Sledování videa nebo četbu textů. Klikněte nyní na nákupní vozík a vytvořte si pořádek ve své kanceláři. Organizér je vyroben ze 100% vertikálně lisovaného bambusu Moso, což zajišťuje nosnost až 20 kg.

Udržitelný přírodní produkt – bambus jako rychle obnovitelná surovina vyhovuje všem aspektům udržitelnosti. Konečně pořádek – všechny důležité potřeby najdou v 5 prostorných přihrádkách organizéru své pevné místo. Navíc se snadno čistí a je vhodný pro kontakt s potravinami. Organizace pracovního prostoru podporuje efektivní a uvolněnou práci. Balení organizéru na psací stůl je 100% recyklovatelné.
ZnačkaPIETVOSS #ad
VýrobcePIETVOSS #ad
Výška2.36
Délka21.46
Hmotnost1.32
Šířka5.91
Číslo díluPV1
Modelka1

6. Relaxdays

#ad

Bambus, Relaxdays Organizér na psací stůl, 10 přihrádek, přirozená textura, v × š × h:10 × 23 × 10 cm, přírodní., kyblík na tužky

#ad
Relaxdays #ad - Stará se o pořádek:skončete konečně s otravným chaosem na vašem psacím stole – do 10 přihrádkami můžete uložit vše, co jinak leží okolo.

Nadčasový design. Všude dobře umístěné – se svými teplými dřevěnými tóny a přirozeným fládrováním se organizér přizpůsobí skoro každému stylu zařízení. Kompaktní a skladný – celkové vnější rozměry v × š × h: cca10 × 23 × 10 cm. Extra úložný prostor:zadní přihrádky se hodí především na tužky, nůžky nebo pravítko – vpředu najdete míst na poznámkové bloky a další drobnosti. Přirozeně pěkně:jako všechny výrobky z bambusu vyzařuje také organizér určité teplo – učiňte ze svého pracovního prostoru místo, kde se práce stane potěšením.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.84
Šířka9.06
Číslo dílu10020248
Modelka10020248
ZárukaGesetzliche gewährleistungsfrist.

7. MissionMax

#ad

MissionMax Schreibtisch-Organizer aus Bambusholz mit Aktenordner für Bürobedarf, Aufbewahrung und Schreibtischzubehör. Perfekte Dekorationskombination für Schreibtischorganisation, Home Office und

#ad
MissionMax #ad - Alles in einem design: kompletter und wunderschön gearbeiteter Schreibtisch-Büro-Organizer für alle Büroeinrichtungen. Perfektes geschenk für Profis, Lehrer und Studenten in Ihrem Leben. Keep it green: hergestellt aus 100 % umweltfreundlichem, nachhaltigem Bambusholz. Ideal für büro, zuhause und Klassenzimmer. Dieses schreibtisch-organizer-Set wurde entwickelt, um Ihnen viele Jahre Büroorganisation und Aufbewahrung zu bieten. Design-patent D914802.
ZnačkaMissionMax #ad
VýrobceMission Goods #ad
Výška5.9
Délka13.4
Hmotnost1
Šířka9.8
Číslo díluCustom Caddy Landscape Wood
ModelkaCustom Caddy Landscape Wood

8. DF DARFOO

#ad

Bambus Drehbarer Organizer für Kunstzubehör…

#ad
DF DARFOO #ad - Sauber, ordentlich und kein übersichtlicher Schreibtisch mehr. 100% geld-zurück-garantiewir sind sicher, dass sie den drehbaren Kunst-Organizer mögen. Keine Frage gestellt. 360° drehbar der lazy susan schreibtisch-organizer kommt mit hochwertigem Kugellager-Gelenk, das es ermöglicht, dass sich Ihr Stiftehalter reibungslos drehen und leicht erreichen lässt.

Zum patent angemeldetJede Verletzung wird straflich verfolgt. Hohe qualität100% feiner, langlebig. Darfoo Home Cares Kundenfragen. 4 abnehmbare trennwände können je nach Bedarf angepasst werden, ordentlich und kein übersichtlicher Schreibtisch mehr.

9 fächer für den täglichen Gebrauch. Wenn sie es jedoch nicht mögen, senden Sie es bitte mit gutem Status zurück. Multifunktional: dieser rotierende schreibtisch-organizer ist für den vielseitigen Einsatz an verschiedenen Orten konzipiert. Rutschfeste silikon-pads an der unterseite sorgen dafür, massiver Bambus, natürlicher, dass Ihr Organizer stabil auf dem Tisch sitzt.
ZnačkaDF DARFOO #ad
VýrobceDARFOO #ad
Výška12.8
Délka3.1
Hmotnost2.4
Šířka7.9
Číslo dílu8414797621683
Modelka8414797621683

9. Relaxdays

#ad

Kancelář, kuchyň, 7 přihrádek, bambusový organizér, koupelna, Relaxdays Psací stůl, přírodní, V BT 11 × 30 × 15 cm, 1 kus, stolní organizér

#ad
Relaxdays #ad - Všestranný: prostorově úsporný stolní organizér – praktický také jako organizér na ubrousky. Nadčasový: bambusový organizér se hodí do každé místnosti – hodí se do kanceláře, kuchyně, koupelny nebo na toaletní stolek.

Ložný prostor: oddělovač na psací stůl se 7 přihrádkami – 4 přihrádky na tužky a 3 přihrádky na dopisy, lístečky atd. Přírodní: stabilní kancelářský organizér z bambusu s krásnou kresbou – v × š × h: cca 11 x 30 x 15 cm. Pořadí: organizér na psací stůl pro kancelář a pracovnu – vytváří větší přehled na pracovišti.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška4.33
Délka5.91
Hmotnost1.5
Šířka11.81
Číslo dílu10031607
Modelka10031607

10. VERGOODR

#ad

Kombination für Schreibtisch-Organisation, Schreibtisch-Schubladen-Organizer aus Holz mit Akten-Organizer, Zuhause, Stifthalter, etc. arrangieren. gewaschenes Weiß, Notizpapiere, Bürodekoration

#ad
VERGOODR #ad - Um ihren Arbeitsplatz sauberer aussehen zu lassen. Um ihnen die perfekte büroorganisations- und aufbewahrungslösungen zu bieten, das perfekte Geschenk für Elite-Geschäftsleute, Lehrer und Studenten in Ihrem Leben. Schreibtisch-büro-organizer: rustikal und schön, so dass sie die gewünschten Gegenstände schneller finden können, auf dem schminktisch platziert werden, geeignet für räume im Landhausstil, im Regal, um den täglichen Bedarf zu organisieren.

Ideal für büro, Zuhause und Klassenzimmer. Multifunktionales integriertes design: inklusive 1 ablagefläche, 3 Büroklammerhalter, 1 notizhalter, 3 Stifthalter, 1 Dokumenten-Notizhalter. Robust und langlebig: hergestellt aus 100% reinem Naturholz, ist es resistent gegen Feuchtigkeit und Korrosion, klare Beschichtung und Pigment, umweltfreundliche, was die Lebensdauer des Produkts erheblich erhöhen kann. Machen sie ihr leben bequemer und ordentlicher, auf der Theke, auch geeignet für modernen Stil. Kann auf dem tisch eines jeden Tisches, wenn Sie sie brauchen. Kann viel platz für ihren täglichen bürobedarf bieten, 1 Taschenrechner-Hefter-Speicher, 1 Schublade, erfüllt Ihre Bedürfnisse.

Vielseitig einsetzbar: perfekt für den einsatz zu hause, lippenstift, lineale, hefter, make-up-pinsel, Fernbedienungen und anderen verstreuten Haushaltsgegenständen im Wohnzimmer, scheren, nagellack, wie zum Beispiel die Aufbewahrung von Schlüsseln, küche und schlafzimmer; perfekt für den Einsatz im Büro, Notizblöcke und zum Organisieren von Gegenständen wie Telefonen, Pflanzen usw. Perfekt für den einsatz in kosmetika zur Veredelung, Taschenrechner, Aufbewahrung von Lipgloss, Lippenkonturenstift, Stifte, Puff, Augencreme und anderen Beauty-Produkten.
ZnačkaVERGOODR #ad
VýrobceVERGOODR #ad
Číslo díluVR-SupOr-001
ModelkaVR-SupOr-001