Top 10 Sonnenliege Mit Rollen – Zahradní lehátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ib style

#ad

Designové lehátko, zahradní nábytek z hliníku s teakem, matné, ib style, Diplomat zahradní lehátko s kolečky | kolečkové lehátko, sluneční lehátko, stříbrné

#ad
ib style #ad - Rozměry: rozměry látkového lehátka činí 191 x 71 x 52 cm. Rozměr plochy na ležení je 191 × 50 cm. DŮleŽitÉ upozornĚnÍ k dopravĚ: tento výrobek bude odeslán spediční společpři objednávce prosím bezpodmínečně uveďte telefonní číslo, na kterém jste během dne k dispozici – aby s vámi naši dopravci mohli dohodnout termín dodání.

Odolný: rám lehátka je z hliníku odolného proti povětrnostním vlivům, loketní opěrky jsou z robustního teakového dřeva a plocha na ležení je z odolného textilu. Poutač pozornosti: diplomatické sluneční lehátko má díky černému hliníkovému rámu a akcentům z týkového dřeva A grade prvotřídní vzhled. Díky tomu si každý najde svou osobní pozici. S tímto letním lehátkem přijde prázdninová nálada přímo na vaši zahradu! Praktické: díky dvěma praktickým kolečkům a hmotnosti pouhých 7 kg lze lehátko zcela jednoduše přesunout z jednoho místa na druhé.

Tak je lehátko vybaveno pro každé počasí. Díky dodatečným nohám nabízí lehátko pevné stání. Díky tomu jsou obzvláště pohodlné i bez podložky. Všestranný: jak opěradlo, tak i plocha na ležení jsou 4násobně nastavitelné. Pohodlné: zahradní lehátko je z vícenásobně tkaného textilu.
Značkaib style #ad
VýrobceIB-Style #ad
Číslo díluGrtdhx

2. osoltus

#ad

Lehátko pro seniory, opalovací lehátko antracitové, osoltus Třínohé lehátko XXL

#ad
osoltus #ad - Díky extra široké ploše ležení nabízí toto skládací lehátko zvláštní komfort. Opěradlo je výškově nastavitelné ve 4 polohách. Lehátko je optimální na zahradu, balkon, terasu, při kempování nebo na pláž.

Flexibilita se snoubí s praktickým designem. Lehátko lze pro přepravu a skladování složit na 85 × 70 × 22 cm. Toto velké, stabilní zahradní lehátko v nadměrné velikosti se ideálně hodí pro větší nebo těžší lidi nebo také pro každého, kdo má rád hodně místa. Výška ložné plochy 50 cm umožňuje pohodlné sezení a vstávání. Obdržíte cca 215 × 70 × 50 cm velké lehátko z hliníku s maximální nosností až 130 kg díky robustní ocelové vložce a vlastní hmotnosti cca 9 kg.
Značkaosoltus #ad
Výška19.69
Délka84.65
Šířka27.56

3. COSTWAY

#ad

Lehátko na zahradu a bazén tyrkysová, COSTWAY Sluneční lehátko s otvorem v obličeji, plážové lehátko, skládací zahradní lehátko se 3 odnímatelnými polštáři a 5násobným nastavitelným opěradlem

#ad
COSTWAY #ad - Rychle skládací a jednoduchá přepravanení nutné žádné nářadí, ale pouze několik kroků pro složení lehátka na kompaktní velikost 73 × 63 × 16 cm d × š × v. Kromě toho jej lze prostorově úsporně uložit v každém úzkém rohu. Všestranný výběr bez montáž bez instalace je možné plážové lehátko použít ihned po obdržení balíku.

Protože je sluneční židle vybavena několika popruhy a má nízkou hmotnost 7 kg, můžete si skládací židli vzít přímo a jednoduše všude s sebou. Vynikající tkanina oxford & kovový rám tkanina oxford má původně několik výhod, mezi nimi nejen ideální měkkost a prodyšnost, díky kterému je sluneční lehátko ještě odolnější. Ještě důležitější je, ale také vynikající odolnost proti vodě. Nyní plně využijte lehátko ke snížení svalového napětí po náročné práci a vychutnejte si nádherný volný čas na pláži, na zahradě, u bazénu nebo dokonce uvnitř.

Můžete si tak podle potřeby zvolit ideální úhel, opřít se k chatu nebo si lehnout rovně a klidně si zdřímnout. Opěradlo nastavitelné do 5 poloh plážové lehátko má nastavitelné opěradlo, abyste si mohli přečíst, které lze pomocí jednoduchého zamykacího systému jednoduše a stabilně zafixovat v 5 polohách. V poloze na zádech lze kombinovat různé polštáře, abyste měli co nejpohodlnější polohu. Nyní přidáváme vysoce pevný pe povlak, že jeho kovový rám je super silný a vybavený protiskluzovými polštářky pro zaručenou stabilitu.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška14.57
Délka76.38
Hmotnost15.43
Šířka24.8
Číslo díluNP10947BL/NY/SADE
ModelkaNP10947NYDE

4. Leco

#ad

Cca 200 × 202 × 157 cm, LECO Zahradní lehátko Stella se světle šedou stříškou proti slunci pro dvě osoby – odolné proti povětrnostním vlivům – konstrukce antracitová

#ad
Leco #ad - Počet jednotek: 1. 0 Další podrobnosti – snadná montáž venkovního lehátka / lehací plocha z prodyšného textilu / snadné čištění / rám z ocelových trubek s práškovým nástřikem / plastový chránič pro ochranu konstrukce a podkladu.

Dvojité lehátko – vychutnejte si komfort obzvlášť velké plochy ležení. Leco tak jednoduché. Místo pro 2 – ať už na zahradě, na terase nebo na balkoně: udělejte si pohodlí ve dvou tam, kde chcete max. Tak dobře. Díky kolečkům na konci hlavy lze lehátko jednoduše posunout. Se stále novými nápady na výrobky usnadňujeme a zpříjemňujeme život uvnitř i venku. Návod k údržbě: ruční praní.

Sluneční ochrana – vodoodpudivá sluneční stříška z polyesterové látky je odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům a díky možnostem nastavení poskytuje stín tak, jak se vám líbí. Zatížení: 2 x 110 kg. Leco – 120 let zkušeností s výrobou a prodejem technických textilií. Polštáře slunečního lehátka zajišťují maximální uvolnění a obratem ruky vám umožní zapomenout na všední den.
ZnačkaLeco #ad
VýrobceLeco #ad
Výška61.81
Délka79.53
Hmotnost56
Šířka78.74
Číslo dílu4739216214
Modelka4739216214
ZárukaZáruka 2 roky.

5. BERGER

#ad

Skládací lehátko, 5 poloh nastavitelné kempinkové lehátko opalovací lehátko – šedé skládací lehátko na opalování | skládací lehátko na zahradu, BERGER Hliníkové opalovací lehátko XL se střechou

#ad
BERGER #ad - Skládací opalovací lehátko s rychleschnoucím potahem, odpuzuje nečistoty a je odolné. V případě dotazů nebo problémů nás kdykoliv kontaktujte.

Rozměry balení činí pouze 84 x 71 x 21 cm d x Š x v. Slunečník se sluneční stříškou a polštářem, extra vysoká plocha pro ležení usnadňuje nastupování a vystupování. Kempinkové lehátko skládací, nosnost až 150 kg. Ideální jako lehátko na balkon, kempování a zahradu. Opěradlo nastavitelné do 5 poloh. Robustní sluneční lehátko s hliníkovou konstrukcí. 200 × 69 cm velká plocha na ležení nabízí pohodlné místo pro jednu osobu. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Odpovíme vám co nejdříve.
ZnačkaBERGER #ad
VýrobceBerger #ad
Výška19.29
Délka27.17
Hmotnost14.33
Šířka78.74
Číslo dílu729880
Modelka729880/729890

6. Hecht

#ad

Hecht Zahradní lehátko ERA | rolovací opalovací lehátko s nastavitelným opěradlem a výsuvnou odkládací plochou | dřevěné lehátko ze dřeva Meranti na zahradu a terasu

#ad
Hecht #ad - Opěradlo je velmi snadno nastavitelné do 4 poloh. Odolný proti povětrnostním vlivům. Z olejovaného dřeva meranti. S loketní opěrkou. S výsuvným odkládacím stolem 27 cm x 29 cm.
ZnačkaHecht #ad
VýrobceHecht #ad
Výška12.6
Délka76.77
Hmotnost59.52
Šířka23.62
Číslo díluHEC-ERA
ModelkaH001

7. RS Trade

#ad

RS Trade Sluneční lehátko Verona High Silver – venkovní lehátko s odolným pletivem z polyratanu – nastavitelné opěradlo – extra vysoká & široká plocha k ležení – vč. čela a 12cm polstrování

#ad
RS Trade #ad - Pletený z polyratanu: relaxační lehátko se skládá z oboustranně ručně pleteného pletiva z polyratanu 1, 2 mm silné. Bezplatné vrácení. Lehátko pro vnitřní i venkovní prostory: díky nerezovému hliníkovému rámu a vysoké kvalitě je naše lehátko vhodné pro vnitřní i venkovní použití jako lehátko do sauny, plážové lehátko, zahradní lehátko, kempinkové lehátko atd.

Hliníkové nohy s plastovou ochranou přitom zabraňují poškrábání podlahy. Jednoduchá přestavba: 10 cm velká gumová kolečka lehátka se optimálně hodí pro snadnou přepravu a přemisťování. Nastavitelné opěradlo zad: naše lehátko se perfektně hodí k relaxaci.

Opěradlo je nastavitelné do 5 poloh, včetně zcela ploché polohy ležení. Poly-ratan je odolný proti povětrnostním vlivům a odolný vůči UV záření a slané a chlorované vodě. Navíc můžete paže podepřít a polštář sklopit. Iroká plocha ležení a vysoká zatížitelnost: naše polyratanové outdoorové lehátko má extra širokou a zesílenou plochou na ležení 70 cm a zesílenou hliníkovou konstrukci nosnost až 200 kg.
ZnačkaRS Trade #ad
VýrobceUnbekannt #ad
Výška15.75
Délka78.74
Hmotnost37.48
Šířka27.56
Číslo dílu4260162012914

8. WildStage

#ad

Skládací zahradní lehátko, extra vysoké, s opěrkou hlavy a stříškou proti slunci do 150 kg, skládací lehátko nastavitelné do 5 poloh, lehátko na balkon, 200, WildStage XXL hliníkové opalovací lehátko

#ad
WildStage #ad - Kempinkové lehátko má extra silný hliníkový rám s práškovým nástřikem o Ø 27 mm a má nosnost až 150 kg. Lehké třínožkové lehátko má hmotnost pouze 8, nataženou ložnou plochu d × š × v 200 × 70 × 45 cm, 4 kg, je skladně složitelné a lze jej bez problémů přepravovat pomocí 2 držadel.

Příčné vzpěry na obou koncích plážového lehátka zajišťují nohy před nechtěným složením. Ochranná stříška proti slunci a polštář jsou součástí dodávky a individuálně nastavitelné. Relaxační lehátko je potaženo tkaninou, dvojitě prošité, která odpuzuje nečistoty, snadno udržovatelná a dvojitá textilie 2 × 1, polstrované a odolné proti povětrnostním vlivům.

Na všech nohách zajišťují vždy 2 plastové chrániče ochranu rámu a podlahy. Toto lehátko zaručuje díky zvýšené a zvětšené ploše ležení velmi vysoký komfort ležení.
ZnačkaWildStage #ad
VýrobceLex #ad
Výška17.72
Délka78.74
Hmotnost18.52
Šířka27.56
Číslo díluWS-0122
ModelkaWS-0122
Záruka2 roky.

9. KESSER

#ad

Zahradní lehátko, skládací sluneční stříška, ergonomická, šedé, KESSER® Sluneční lehátko se střechou, polstrovaná plocha na ležení, hliníkové lehátko, nastavitelná zádová opěrka, přenosné plážové lehátko, zahradní židle

#ad
KESSER #ad - Ve složeném stavu jsou rozměry lehátka cca 70 × 25 × 85 cm š × v × h. Individuálně umístěný polštář s držákem na gumový pásek smysluplně doplňuje nabídku odpočinku. Tak se vyhnete spálení sluncem na obličeji a neustálému blikání, když sluneční brýle zůstanou v obývacím pokoji nedostupné.

Relaxujte s naším lehátkem – protože si to zasloužíte. Skvělý a nadčasový design se opticky perfektně hodí k vašemu ostatnímu zahradnímu nábytku a zahradním doplňkům – skutečně upoutá pozornost v různých barevných provedeních a vždy zhodnocení vaší již vytvořené zahradní atmosféry. Díky lehkému a stabilnímu hliníkovému materiálu lze vysunout jednoduše přeprava přitom usnadní praktická poutka na nošení, která jsou připevněna po stranách. Extra velké plastové nohy, silné hliníkové trubky a extra zesílené aretační klouby zajišťují stabilní stání, robustní skládací klouby, abyste si mohli bez obav užívat léto na pláži nebo na zahradě.

Díky nízké hmotnosti cca 6 kg lze sluneční lehátko snadno přemístit. Rozlili jste svůj nápoj? Žádný problém – jednoduše umyjte svoji ložnou plochu a vychutnejte si hned opět své odpočinkové lehátko a teplé teploty. Kromě toho je textilní potah odolný proti povětrnostním vlivům, prodyšný a odolný vůči uv záření. Se 4 nastavitelnými výškovými stupni opěradla vám nabízí vodorovnou polohu ležení, která by nemohla být pohodlnější.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška13.78
Délka23.62
Hmotnost18.74
Šířka23.62

10. Outsunny

#ad

196 × 120 × 28 cm, sluneční lehátko, Outsunny Polyratanové dvojité lehátko, kov, modrá + bílá, relaxační lehátko, luxusní lehátko, PE ratan, zahradní lehátko pro 2 osoby, 5 úrovní, opěradlo zad

#ad
Outsunny #ad - Měkké a pohodlné: pohodlné, velkorysé polstrování nabízí obzvlášť vysoký komfort ležení. Dlouhá životnost: lehátko je podepřeno robustním kovovým rámem a je potaženo vodotěsným plastovým pletivem v ratanovém vzhledu. Nastavitelná opěrka zad: opěradla lze nezávisle nastavit do 5 různých poloh. Místo pro dva: lehátko pro 2 osoby se ideálně hodí pro použití na zahradě, na terase, ve dvoře atd. Společně to vytváří stylový vzhled na každé zahradě. Moderní design: čisté linie, moderní a jednoduché tvary.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška11.02
Délka77.17
Hmotnost68.34
Šířka47.24
Číslo díluDE862-023V013981
Modelka862-023V01