Top 10 Soontrans Gaming Stuhl – Herní křesla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homimaster

#ad

Homimaster Herní židle, polstrovaná herní židle, houpací funkce, kancelářská židle, herní židle, ergonomická s nastavitelnými bederními polštáři, nosnost 150 kg, polštářem a područkami

#ad
Homimaster #ad - Vysoce kvalitní materiálysedací plocha herní židle je polstrovaná vysoce hustou stylingovou houbou, elastická, které lze snadno oddělit. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, odpovíme každému zákazníkovi do 24 hodin. Nastavitelnostherní židli můžete zvýšit nebo snížit o 10 cm a loketní opěrky přizpůsobit nahoru a dolů o 8 cm.

Kromě toho má kancelářská židle také funkci kolébky o 30 stupňů. Montáž je také velmi jednoduchá, která je měkká, prodyšná a není náchylná k bakteriím. Robustní a stabilní opěradlo herní židle se skládá z kovové konstrukce, nekývá se a nevrže. Poloha ramen a boků o 120 stupňů umožňuje lepší obalení a stabilizaci těla. To vám umožní hrát podle chuti a nálady.

Sedící mechanismus byl vylepšen již více než deset let, takže na podlaze nezanechávají žádné škrábance. Herní židle homimaster se hodí pro různé výšky od 160 cm do 190 cm, proto jsou naše herní židle vhodné i pro některé mladé. Velmi robustní a s dlouhou životností. Pohodlné a neomezené hraní naše opěradla lze aretovat v každém úhlu 90° až 165°, hrabáte nebo krátce spínáte. Pc židle má také kolečka šetrná k podlaze, která se liší od tradiční dřevěné konstrukce.
ZnačkaHomimaster #ad
VýrobceHomimaster #ad
Výška53.94
Délka27.95
Hmotnost45.19
Šířka27.95
Číslo díluGaming Stuhl
ModelkaGaming Stuhl
Záruka2 roky limited warranty.

2. Dowinx

#ad

Podnožka, PU kůže, růžová, Dowinx Herní židle – edice roztomilá kočka – ergonomická počítačová židle s vysokým opěradlem a bederní opěrkou

#ad
Dowinx #ad - Opěradlo lze nastavit až na 145° a loketní opěrky jsou společně nastaveny tak, aby bylo zajištěno zdravé sezení a uvolněný herní zážitek. Idle se skládá ze stabilního kovového rámu a robustní nylonové základny pro maximální stabilitu a trvanlivost. Tato herní židle má nastavitelné loketní opěrky: aby se perfektně přizpůsobila vašim loktům.

Cute kitty: růžová herní židle vám nabízí okouzlující design, který podtrhuje krásu každého prostoru. S roztomilě vytvořenou bederní opěrkou nabízí tato židle komfort a podporu, kterou potřebujete, ať už hrajete celé hodiny nebo pracujete intenzivně na počítači. Možnosti nastavení výšky a otáčení loketní opěrky umožňují individuální přizpůsobení. Měsíční výměnný servis a záruka kvality náhradních dílů 3 roky. Tým zákaznických služeb 24/7 zajišťuje zážitek z nakupování 24/7 hodin denně.

Vynikající materiál: růžová herní židle dowinx je vyrobena z kvalitních materiálů pro maximální komfort. Instalace a zákaznický servis: podrobný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a potřebné instalační nástroje jsou součástí balení. Ergonomie: díky ergonomickému designu a vysoké elasticitě je herní židle dowinx perfektní volbou pro milé hráče. Ultra měkký flísový a pu kožený materiál je příjemný na dotek a má dlouhou životnost.
ZnačkaDowinx #ad
VýrobceDowinx #ad
Výška49.21
Délka19.69
Hmotnost44.09
Šířka20.87
Číslo díluLS-665507
ModelkaLS-6655

3. Homall

#ad

Hohe Rückenlehne Drehstuhl, Gamer Ergonomischer Bürostuhl, PC Stuhl Einstellbarer Neigungswinkel mit Kopfstütze und Lendenkissen Grey, Homall Gaming Stuhl Zocker Computerstuhl

#ad
Homall #ad - Hochwertiges material dieser gaming-stuhl ist mit hochwertigem karbonfaser-pu-leder bezogen, elastischer und widerstandsfähiger, während des Schwenkens und der Bewegung bleibt es leise und glatt, mit hochdichtem Formschaum, bequemer, mit längerer Lebensdauer. Die pu-räder können um 360 Grad schwenken, kratzt nicht die Bodenoberfläche.

Sie müssen nur die anweisungen im Produkthandbuch befolgen, können Sie sich gerne an uns wenden, und wir werden Ihnen gerne weiterhelfen. Ergonomisches designdie rückenlehne des computerstuhls bietet eine mehrpunktunterstützung, um sich perfekt an Ihre Wirbelsäule anzupassen und den ganzen Körper zu entspannen. Egal, ob sie auf diesem gaming-stuhl arbeiten oder spielen wollen, passend zum Lendenkissen und der Kopfstütze, die ergonomische Rückenlehne bietet starken Halt. Der höhenverstellbereich beträgt 115 cm bis 125 cm.

Die beiden einstellschlüssel befinden sich auf der rechten Seite des Fahrgestells, so dass Sie den Stuhl nur leicht zur Seite drehen müssen, um ihn problemlos einzustellen. Einfach zu installierendas gesamtdesign des gaming-stuhls ist darauf ausgerichtet, um einige Teile zusammenzusetzen, die Schrauben festziehen und schon können Sie loslegen. Wenn sie fragen haben, die einfachste Installationsmethode für Kunden zu bieten. Flexibel einstellbardie rückenlehne des gaming-stuhls lässt sich zwischen 90° und 150° neigen und in jeder gewünschten Position arretieren.
ZnačkaHomall #ad
VýrobceHomall #ad
Výška53.54
Délka20.67
Hmotnost41.89
Šířka14.76
Číslo díluGD
ModelkaGD

4. SONGMICS

#ad

Kolébková funkce, odnímatelná opěrka hlavy, ergonomická,, výškově nastavitelná, židle k psacímu stolu, SONGMICS Herní židle, kancelářská židle, počítačová židle, nosnost až 150 kg, bederní polštář

#ad
SONGMICS #ad - Vaše židle, vaše rozhodnutí pracujete někdy na notebooku, někdy na počítači a někdy i na tabletu? Nastavte výšku této počítačové židle a přizpůsobte také polohu opěrky hlavy a bederní opěrky vašim potřebám. Wow, tato židle je opravdu pohodlná!" to bude určitě vaše první myšlenka, jakmile si sednete na tuto otočnou židli.

Kromě toho kolečka obstála 100 000násobným cyklovým testem na součásti test u dodavatele. Tak se uvolní krk, ramena a záda a můžete pracovat celé hodiny na počítači. Měkké, ale husté pěnové polstrování a hladký povrch z PU umělé kůže udělají radost vám i vašemu tělu. Plynová pružina prošla 120 000 bezpečnostními testy podle SGS číslo zprávy: AJH23293938, majitel: Dodavatel. Důvěryhodné tato kancelářská židle má stabilní kříž, takže se na ni můžete vždy spolehnout při placení účtů, kvalitní plynový válec a kolečka s dlouhou životností, přípravě prezentace nebo hraní online. Robustní podnožový kříž a kolečka podnožní kříž obstála statickou tlakovou zkouškou nohy židle se zatížením 1136 kg po dobu jedné minuty bez zlomení test u dodavatele.

Stabilní a spolehlivá podpora kancelářská židle unese až 150 kg hmotnosti výsledek testu ve vlastní laboratoři, nabízí stabilní a spolehlivou podporu. Zhluboka se nadechnout kouří váš mozek už od mnoha myšlenek? s touto herní židlí nakloňte z 95° na 115° dozadu, položte ruce na polstrované loketní opěrky a uvolněte svého ducha na pár minut. Co dostanete? výškově nastavitelnou počítačovou židli s kolébkovou funkcí, která je ergonomicky tvarovaná a díky tomu se ideálně přizpůsobí vašemu tělu.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost35.27
Číslo díluRCG011B02

5. KCREAM

#ad

KCREAM Herní židle, profesionální herní křeslo růžová, nastavitelný úhel sklonu, PC židle, kancelářská počítačová židle

#ad
KCREAM #ad - Přednosti produktu: opěradlo lze sklopit až na 155 stupňů, s funkcí uzamčení; ovládejte knoflík pro uvolnění funkce 15 stupňů; měkké polyuretanové područky lze nastavit nahoru a dolů; otočení sedadla o 360 stupňů.

Název produktu: herní židle, e-sportovní židle, židle k počítači PC. Po prodeji: bezplatné vrácení do 30 dnů, pokud nejste s produktem spokojeni; díly mají záruku 12 měsíců. Velikost výrobku: výška sedáku: 48, 5 cm; výška opěradla: 61–68 cm; velikost sedáku: 49 × 52 cm š × h; velikost opěradla: 56, 5 × 81 cm š × v; hmotnost balení: 22, 5–56, 5 kg.
ZnačkaKCREAM #ad
VýrobceKCREAM DE #ad
Výška20.47
Délka8.27
Hmotnost41.89
Šířka8.27
Záruka1 rok warranty against manufacturer defects.

6. ALEAVIC

#ad

Ergonomické herní křeslo, šedá růžová, herní židle, závodní sedadlo s masáží, vysoká opěradla, PU kůže, bederní opěrka, nosnost 150 kg, kancelářská židle, ALEAVIC Herní židle

#ad
ALEAVIC #ad - Zesílený polštář z pěny s vysokou hustotou je pohodlnější a nedá se snadno deformovat. Odpovídá ergonomickému designu Židle na hraní má design alevic s ergonomickou strukturou a měkkou zády a polštářem pro maximální komfort. Umožňuje vám soustředit se na hraní nebo práci, aby vaše záda zůstala pohodlná a uvolněná.

Vhodné pro váš domov nebo kancelář, studium, učení a hraní! Těžká základna sedadla a hladká kolečka z nylonu nabízejí velkou stabilitu a mobilitu. Pokud máte jakékoliv stížnosti na naše výrobky nebo služby, že tuto herní počítačovou židli milujete. Kvalitní materiálŽidle na hraní je pokryta robustním slitinovým rámem. Vnitřek opěry sedadla, kterou nelze snadno deformovat. Jsme si jisti, obraťte se prosím na nás a my uděláme, co bude v našich silách, záruka na díly 1 rok. Ideální pro práci, pro počítačové hry, vaše páteř a pas mají ergonomické opěradlo a podporu.

Použitelné pro všechny příležitosti opěradlo sedadla alevic nabízí více fyzických kontaktů pro sdílení tlaku, práci a odpočinek. Multifunkční herní židleherní židle alevic se otáčí o 360 stupňů, zad a pasu je vyplněn kvalitní hustou pěnou, lze nastavit výšku a lze ji uzamknout dozadu v každém úhlu mezi 90 a 135 stupni. Poprodejní servis aktualizovali jsme instalační videa na youtube, abychom problém vyřešili. Pokročilá pu umělá kůže, snadno se udržuje a zabraňuje vyblednutí.
ZnačkaALEAVIC #ad
VýrobceALEAVIC #ad
Výška10.43
Délka33.07
Hmotnost22.05
Šířka21.65
Číslo díluDJY
ModelkaDJY

7. Ferghana

#ad

Bederní polštář, herní křeslo s podnožkou, Ferghana Ergonomická herní židle, polštář z umělé kůže, ergonomická kancelářská židle, mládež bílá, počítačová židle pro dospělé, nastavitelné

#ad
Ferghana #ad - Pokud jste unavení, posaďte se prosím. Odolná základna z těžkého kovu vydrží tlak přes 150 kg. Můžete nastavit různé úhly, hraní, abyste mohli kdykoli vstoupit do stavu práce, čtení nebo zdřímnutí. Stabilní a bezpečné ergonomické herní křesloplynový zvedák s certifikací sgs 4 a vylepšený podvozek odolný proti výbuchu nabízí dostatečnou bezpečnost.

Vysoce prodyšné a komfortní materiály sedací plocha herní židle je polstrovaná vysoce hustou stylingovou houbou, která je měkká, která dobře odvádí teplo a podporuje. Herní židle je vybavena hladkými a tichými polyuretanovými kolečky, která nepoškozují podlahu. S podrobnými kroky instalace můžete židli v krátké době samostatně nainstalovat. Opěrka hlavy a bederní polštář zajišťují, že při hraní zaujmete dobré držení těla a poskytují dobrou oporu šíje a zad.

Nastavitelná opěrka hlavy a bederní polštář, která se lépe hodí k bederní páteři a efektivně podporuje váš krk. Balení obsahuje podrobný návod k instalaci. Pohodlné a neomezené herní křesloherní židle ferghana má nastavitelné opěradlo zad o 90 ° až 120°. Herní židle nabízí velmi pohodlnou oporu hlavy, ramen a pasu pro dosažení nejlepšího zážitku ze sezení. Je také vyrobena z vysoce kvalitní pu kůže, elastická, otřete ji jednoduše měkkým hadříkem a bude zářit jako nový.
ZnačkaFerghana #ad
VýrobceFerghana #ad
Výška51.18
Délka20.47
Šířka25.98
Číslo díluCK007-F02-FH-FBA
ModelkaCK007-F02-FH

8. bigzzia

#ad

Kancelářská židle s možností nastavení výšky, židle k počítači, kolébková funkce, ergonomická – herní židle, bigzzia Herní židle, pevná loketní opěrka pro dospělé, šedá, chlapce a dívky

#ad
bigzzia #ad - Poznámky funkce nastavení výšky a funkce kolébky jsou integrovány v ovládací páce. Volný čas a relaxace kancelářská židle je vybavena také kolébkovou funkcí. Pokud sklouznete dozadu, může toto polstrování zvednout zátěž a tlak zad a nohou, aby nohy a spodní část zad dobře držely a uvolnily.

Nastavitelná výška výšku herní židle lze nastavit v rozmezí 105 – 115 cm, což se přizpůsobí různým velikostem těla a výšce stolu. Zatažením/stisknutím páky lze opěradlo uvolnit/aretovat funkce vyklopení / vypnout. Pokud si chcete udělat přestávku, jednoduše zatáhněte za ovládací páku a můžete se pohodlně opřít a trochu otáhnout, abyste se uvolnili.

Odlehčuje záda a nohy přední strana sedací desky je opatřena zesíleným polstrováním. Prodyšný a suchý povrch opěradla je z kvalitní pu kůže a prodyšné síťoviny, díky tomu se ani v létě vaše záda nelepí na zadní stranu židle k počítači, aby byla příslušná kontaktní plocha kůže suchá. Je jedno, zda je funkce kolébky zapnuto/vypnuto, nemá však vliv na výškové nastavení herní židle.
Značkabigzzia #ad
Výrobcebigzzia #ad
Výška45.28
Délka19.69
Hmotnost26.46
Šířka22.44
Číslo díluX23F
ModelkaX23F

9. Homall

#ad

Homall Herní židle s LED, nosnost 150 kg, křeslo pro hráče s koženkou, ergonomická kancelářská židle RGB osvětlení a bederní opěrka

#ad
Homall #ad - Vysoce kvalitní materiályergonomická kancelářská židle homall je vybavena solidním, vysokým opěradlem, silným ocelovým rámem a ergonomickým, takže si můžete odpočinout při hraní a práci. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni nebo máte nějaké připomínky, kontaktujte nás prosím.

Hrajte a pracujte zároveňherní židle byla vyvinuta podle struktury lidského těla a je otočná o 360°. Opěradlo lze naklonit v libovolném úhlu mezi 90° ~ 150°, hraní, což je vhodné pro práci, čtení nebo zdřímnutí. Homall se zavázala vyrábět nejlepší herní židle, abyste vytvořili perfektní herní zážitek pro profesionální hráče. Vysoce zatížitelný nylonový podstavec vydrží dynamické zatížení až 150 kg. Barevné led osvětlení s led blikacími světly na zadní straně a hranách sedadla můžete pomocí dálkového ovládání zcela jednoduše nastavit až 358 režimů osvětlení a jasu, abyste během hraní přinesli více dynamiky.

Co ještě nabízíme? našim zákazníkům nabízíme 30denní bezpodmínečné vrácení a výměnu a 24měsíční servis výměny nebo opravy dílů. Polštář pod šíji a bederní polštář s podporou zajišťují všestranný komfortní zážitek. Snadná montáž obdržíte od nás podrobný návod se všemi díly příslušenství, takže židli můžete sestavit za méně než 15 minut.
ZnačkaHomall #ad
VýrobceHomall #ad
Výška50
Délka20.47
Hmotnost39.68
Šířka22.83
ModelkaRC9923

10. SONGMICS

#ad

Pro hráče, Racing Chair, kancelářská židle, SONGMICS Herní židle, sklopné loketní opěrky, židle k psacímu stolu s vysokým opěradlem, černá OBG28B, funkce kolébky, výškově nastavitelná, polyuretan

#ad
SONGMICS #ad - Sklopte loketní opěrky nahoru, abyste získali více místa. Spolehlivost je to a o: dobré, že auto-return-válec této židle je certifikován tÜv, a tím zajišťuje nejvyšší bezpečnost a že kola a loketní opěrky splňují požadavky standardu BIFMA X 5.

1. Nastavte si odpor kolébkového mechanismu – proměňte tuto židli v trůn, který se Vám ideálně přizpůsobí. Stabilní kříž a ocelová konstrukce jsou navíc zatížitelné až 150 kg. Musíte pouze utáhnout 12 šroubů, hotovo. Tato herní židle je vybavena vysoce hustou reflexní pěnou a ergonomickým opěradlem a je perfektním hráčem na vaší cestě k vítězství. Jak chcete: vytáhněte páčku pod židli nahoru a nastavte tak výšku mezi 46 a 56 cm.

Na sestavení této herní židle však stačí 10–15 minut. Co dostanete: ergonomickou herní židli, která zajišťuje vysoký komfort sezení, ilustrovaný návod a číslované díly, které usnadňují montáž této židle. Ultimativní pohodlí: během dlouhé herní noci není nic lepšího než pohodlné sezení. Snadná montáž: pro dosažení poslední úrovně počítačové hry zabere možná hodně času.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSongmics #ad
Výška13.39
Délka33.46
Hmotnost35.27
Šířka25.98
Číslo dílu1
ModelkaOBG28B