Top 10 Sternenhimmel projektor Kinder – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. One Fire

#ad

One Fire Noční světlo projektor hvězdné oblohy pro děti, 90 světelných režimů, dekorace, noční světlo pro děti, personalizované, lampa do dětského pokoje, noční stolek pro děti, hvězdný projektor

#ad
One Fire #ad - Baterie lampa do dětského pokoje dekorace: led projektor hvězdné oblohy pro děti má baterii 1200 mah. Malé vánoční dárky pro děti: ① personalizované dárky pro miminko: pokud mají děti strach z noci, dívku a miminko, projektor hvězdné oblohy jim může poskytnout pocit bezpečí. Onefire vám nabízí silnou záruku kvality.

Dárek pro miminko, malé vánoční dárky pro děti. Vánoční dárky pro děti. Pokud máte dotazy k projektoru onefire, lampa do dětského pokoje, stmívatelné světlo na kojení, lampa na noční stolek, dětská lampa, LED lampa na baterie pro dekoraci dětského pokoje, dětské noční světlo, dekorace do dětského pokoje, neváhejte nás kontaktovat. Nemusíte kupovat baterie pro noční světlo pro děti. Pokud připojíte síťový kabel, můžete toto noční světlo používat celou noc pro děti. Led projektor hvězdné oblohy pro děti s 90 světelnými režimy: projektor s hvězdnou oblohou má 6 témat: vánoce, modré, dinosaurus a medúzy.

Energeticky úsporné noční světlo pro miminko, lampa na noční stolek pro děti. Projektor hvězdné oblohy děti přinášejí oceánské světy, uklidni se, hvězdné nebe, jednorožec, což dětem pomáhá, svět dinosaurů a hvězdnou oblohu k dětem, zelené, podněcují fantazii. Jemné světlo, chlapec: dětský projektor hvězdné oblohy se setkává se zájmem dítěte o světlo a barvu. Led projektor hvězdné oblohy pro děti může otáčet o 360 °, noční světlo hvězdné oblohy dokáže promítat fantastickou pohyblivou hvězdnou oblohu na strop a stěnu, takže uspokojí zvědavost dětí o astronomii.
ZnačkaOne Fire #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.71
Šířka5.12
Číslo díluSDT-161
ModelkaSDT-161

2. BURNNOVE

#ad

Dálkové ovládání, BURNNOVE Astronaut projektor hvězdné oblohy, pro děti a dospělé, 2 režimy hvězd, nastavitelný jas a rychlost otáčení o 360°, LED projektor hvězd s 8 režimy mlhy

#ad
BURNNOVE #ad - Velmi rozšířenéprojekční světlo astronautů je vhodné pro celou řadu příležitostí. Pokud studujete nebo pracujete, můžete snížit jas a rychlost mlhy. A na veselé party zvýšíte jas a rychlost mlhy, abyste celé místnosti dodali živou a veselou atmosféru. Zadní tlačítko může zapnout pouze světlo a přepínat mezi mlhovým a hvězdným režimem, což lze použít, pokud dálkové ovládání nemá proud.

Dvě metody ovládání projektor galaxy má dvě metody ovládání: zadní tlačítko a dálkové ovládání. Nastavitelný úhel projekce o 360° hlava a tělo spacebuddy jsou vzájemně propojeny magnety a lze je otáčet o 360°, aby bylo možné bez omezení promítat mlhu na ložnici, strop nebo kdekoli a pokrýt prostor až 30 m² a vytvořit pro vás úžasný efekt hvězdné oblohy. Můžete jej použít doma, kavárnách, v dětských pokojích, na večírcích, barech atd.26 druhů světelných režimů toto noční světlo nabízí 8 úžasných mlhových efektů červená, červeno-modrá, červeno-zelená, zelená, zelená, modrá, dvoubarevný přechod barev a tříbarevný mix a 2 hvězdičkové režimy dýchání a konstantní světlo.

Pro vytvoření kosmické a romantické atmosféry nebo jej můžete darovat jako dárek pro své děti nebo přátele a rodinu. Pomocí dálkového ovládání můžete nastavit efekt, jas a rychlost mlhy a hvězd atd. Což je pohodlnější ovládání. Režimy hvězdy a mlhy můžete používat současně nebo samostatně a kombinovat je do 26 různých světelných režimů.
ZnačkaBURNNOVE #ad
Výška3.23
Délka5.12
Hmotnost0.64
Šířka3.94
Číslo díluTY-Y121
ModelkaTY-Y121

3. Fulkeley

#ad

Projektor s časovačem, planetárium, dálkové ovládání, galaxie, dárek pro děti a dospělé, projektor hvězdné oblohy, LED projektor hvězdné oblohy, stropní projekce do ložnice

#ad
Fulkeley #ad - Ať už jste milovníkem hvězd nebo astronomie, nebo hledáte dárek pro své nejmilejší, tato lampa s hvězdnou oblohou je pro vás dobrou volbou, narozeniny, den svatého Valentýna, protože kdo nechce relaxovat pod hvězdami a zakrývat mléčnou dráhu na spaní? Vzor hvězdy a mlhoviny lze použít současně nebo samostatně. Jedinečný a flexibilní projekční design: design tohoto projektoru spaceman připomíná astronauta, což z něj dělá nejen hvězdný projektor, kromě toho je měsíční základna odnímatelná a rameno lze umístit do různých pozic, jeho hlava je magneticky upevněna a lze ji otočit o 360° pro nastavení projekčního úhlu mlhy, ale také nový a půvabně krásný dekorativní ornament.

Dálkové ovládání a funkce časovače: využijte dálkové ovládání pro přizpůsobení vzoru, jasu a rychlosti otáčení a přizpůsobení projekčního efektu podle vašich představ. Kromě toho nastavte časovač na 45 nebo 90 minut, během něhož se LED projektor hvězdné oblohy automaticky vypne, když usnete pod hvězdnou oblohou. Skvělý dárek pro děti a dospělé: pokud hledáte dárek na dovolenou pro svou rodinu nebo přátele, je tento projektor astronaut perfektní na vánoce, dětské prázdniny a další.

Nabízí skvělou atmosféru pro noční rande, a lze jej použít také jako noční světlo hvězdné oblohy v noci, dekoracích psacích stolů, večírky, domácích kinech, herní setupy, aby doprovázelo děti při spaní. Astroauty galaxie projektor hvězdné oblohy: náš projektor hvězdného světla je k dostání v 8 romantických, zasněných, vytváří klidnou, což z něj dělá ideální atmosféru pro dětský pokoj, domácí kino, která se cítí jako obrovská hvězdná galaxie, které jsou doprovázeny třpytivými zelenými hvězdami. Dědědě.
ZnačkaFulkeley #ad
VýrobceEMTEK(Dongguan) CO.,LTD. #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.39
Šířka0.39
Číslo díluIGB-B56
ModelkaIGB-B56
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu.

4. One Fire

#ad

Dárek, lampa na noční stolek, dětská lampa, dekorace, dětský pokoj, děti, projektor hvězdné oblohy, One Fire Noční světlo, děti s 9 filmy, noční světlo pro miminka, noční světlo pro děti, hrací hodiny

#ad
One Fire #ad - Noční světlo projektor hvězdné oblohy pro děti s hifi bluetooth reproduktorem: s vestavěným hifi bluetooth reproduktorem lze přehrávat hudbu, holčičky/hrací hodiny miminka, vytváří příjemnou atmosféru pro usínání dětí. Baterie lampa pro dětský pokoj dekorace: lampa na noční stolek pro děti je nabíjecí přes usb kabel nebo powerbanku a lze ji použít všude, je to přenosné noční světlo pro děti.

S hudbou a světlem je to hezká hrací skříňka pro holčičky / hrací hodiny miminko chlapec. Noční světlo projektor hvězdné oblohy pro děti je energeticky úsporné noční světlo. Led světlo má 315 projekčních režimů žlutá, dárky na festival, aby bylo možné sladsladké Noční světlo pro vaše dítě. Lampa na noční stolek pro děti do dětského pokoje má časovač 15/30/60 minut a 3 stupně jasu. Noční světlo pro děti a hrací hodiny pro miminka je dobrým pomocníkem při usínání.

Personalizované dárky pro děti: ① dárky s jednorožcem pro dívky: noční světlo s jednorožcem pro děti je dekorace do dětského pokoje jako dárek pro holčičky. Dálkové ovládání s časovačem, nastavitelné noční světlo pro miminko: noční světlo pro děti je vybaveno dálkovým ovládáním, hudbu, lze stmívat projektor hvězdné oblohy, funkci časování a nastavitelný jas atd. Projektor hvězdné oblohy s dinosaurem a zvířetem je ideální dárek pro miminko.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceOne Fire #ad
Výška6
Délka5
Hmotnost1.17
Šířka5
Číslo díluGJWH102236w5
ModelkaGJWH102236w5
Záruka12měsíční záruka.

5. Nigecue

#ad

Domácí kino, časovač, kompatibilní s Alexa/Google Assistant, vhodný pro miminka, ložnice, děti, WLAN hvězdný projektor 3D Galaxy s ovládáním aplikací/hlasem, Nigecue LED Smart projektor hvězdné oblohy

#ad
Nigecue #ad - Pomocí režimu aplikace můžete projektor ovládat pomocí aplikace "Smart Life" na svém telefonu. Pošlete hlasový příkaz, aby projektor galaxie fungoval, "nastaví jas na 50 %", a řekněte pouze "Zapněte hvězdné světlo" "Mění barvu na modrou", abyste si mohli kdykoli užívat funkci hands-free a krásný výhled na hvězdnou oblohu.

Chytré ovládání pomocí aplikace projektor smart star sky lze ovládat přes aplikaci. Dný hluk a ultra tichý projektor hvězdné oblohy pracuje tiše a neruší vás při spaní nebo hraní s vašimi dětmi. Barevné mraky se střídavě otáčejí a promítají hvězdy s vysokým rozlišením. Kromě toho můžete režim ovládat také pomocí tlačítek na přístroji. Barevná lampa s hvězdným projektorem vytváří také uvolněnou atmosféru, vhodná pro dětské a dospělé narozeninové oslavy, dárky ke dni dětí, vánoční oslavy a svatební dekorace. Upozornění: síťový zdroj není součástí dodávky.

Mrak galaxie se tiše vznáší pod nocí, rychlé nebo pomalé, takže můžete zažít různé a zajímavé hvězdné noci. Můžete si vybrat celou řadu barev, nastavit některé barevné scény, nastavit jas, nastavit časování, přizpůsobit rychlost pohybu galaxie podle vašich potřeb. Náš projektor pro vás může vytvořit uvolněnou a příjemnou atmosféru před spaním, rychlý nebo pomalý, aby si vaše děti a rodina mohly užít příjemný spánek. Chytré hlasové ovládání v režimu wlan je projektor kompatibilní s hlasovými asistenty alexa a google home.
ZnačkaNigecue #ad
VýrobceNigecue #ad
Hmotnost1.61
Číslo díluHR-002
ModelkaSK20

6. FGRYB

#ad

Sternenhimmel Projektor Kinder Galaxy Projector, FGRYB LED Nachtlicht Projektor mit Fernbedienung & Timer 20 Lichtmodi Wasserwellen Sternenprojektor Für mädchen Erwachsene Zimmer

#ad
FGRYB #ad - Nachtlicht projektor mit fernbedienung & timerder sternenprojektor kann über tasten gesteuert werden, die Geschwindigkeit, die Helligkeit, die Lautstärke usw. Einzustellen. Sternenhimmel projektor mit dynamischer Klangsteuerungsfunktion Synchronisieren Sie den Lichtwechsel mit dem Rhythmus der Musik, machen Sie Ihre Party dynamischer.

Unser projektor kann eine entspannende und angenehme Atmosphäre vor dem Einschlafen schaffen, damit Ihre Kinder und Ihre Familie einen angenehmen Schlaf genießen können. Galaxy projektor mit bluetooth lautsprecherder bluetooth des sternenhimmel projector ist schnell mit Ihrem Handy verbunden. Wir werden die fragen, die Sie innerhalb von 24 Stunden zu lösen. Wir stehen ihnen gerne mit Rat und Tat zur Seite. Aufmerksamer kundendienstunsere produkte verfügen über ein komplettes kundendienstsystem, um jeden Käufer zu schützen.

Kein lärm & ultra leiseder led sternenhimmel projektor ist leise und stört sie nicht beim Schlafen oder Spielen mit Ihren Kindern. Nach der verbindung mit Bluetooth können Sie Ihre Lieblingsmusik hören. Ozeanwellen sternenhimmel projektorfgryb sternenhimmel projektor kombiniert Wellen mit dem nächtlichen Sternenhimmel und lässt Sie in der Romantik des Ozeans und des Sternenhimmels schwimmen. Mit der timerfunktion kann der stern Projektor auch so eingestellt werden, um die Lichtfarbe, dass er sich nach 1 oder 2 Stunden automatisch abschaltet.
ZnačkaFGRYB #ad
VýrobceFGRYB #ad
Výška3.15
Délka5.71
Šířka5.71
Číslo dílu80201
Modelka80201

7. hangyiwei

#ad

Projektor hvězdné oblohy, nastavitelný jas a rychlost, rotace o 360°, LED projektor astronautů s dálkovým ovládáním a časovačem, dárek pro děti a dospělé, projektor hvězd, noční světlo

#ad
hangyiwei #ad - Režim časovačeČasovač lze nastavit na 45 nebo 90 minut. Například v ložnici, v dětském pokoji, v domácím kině, v kavárně, na party, v herně, v baru atd. Otočení hlavy o 360° a více režimůjedinečný design ve vzhledu astronautů, hlavu lze otočit o 360° pro optimální nastavení projekčního úhlu.

Mlhu a hvězdy lze ovládat pomocí tlačítka zad nebo dálkového ovládání. Projektor s hvězdami vytváří krásnou noc pro děti, jak chcete, snížíte stres a únavu dne. Dárek ruka astronautu se může houpat a pózovat, takže můžete strávit relaxační a pohodlnou noc se svými blízkými, je to velká dekorace. Naše hvězdné projektory mají vyšší rozlišení a jasnější obraz, neustále se měnící mlhy a jiskřivé hvězdy, díky čemuž je zážitek ještě intenzivnější.

Vhodné pro příležitosti pod širým nebemlze použít v různých scénách. Pokud usnete pod hvězdnou oblohou, lED hvězdný projektor se automaticky vypne, takže jej nemusíte ručně vypínat. Vyšší rozlišení projektor s hvězdami nabízí pestrobarevné, které vás přenesou do mléčné dráhy a vytvoří klidnou a relaxační atmosféru.
Značkahangyiwei #ad
Výrobcehangyiwei #ad
Výška9.45
Délka4.33
Šířka4.72

8. Dienmern

#ad

Projektor hvězd pro děti a dospělé, Smart Star Projector bílý, Galaxy Light s dálkovým ovládáním a časovačem, projektor hvězdného světla, Dienmern LED projektor hvězdné oblohy astronaut

#ad
Dienmern #ad - Dálkové ovládání a funkce časování světlo hvězdné oblohy má dvě metody ovládání: knoflík a dálkové ovládání. Vytvořte pro děti krásnou noc nebo strávte relaxační a pohodlnou noc se svým milým, děti, snižte stres a únavu dne. Skvělý dárek pro děti a dospělé noční světla s hvězdným projektorem jsou perfektní jako dárek přátelům a rodině. Uvolňující noční světlo lze ovládat dálkovým ovládáním nebo tlačítky.

Projektor hvězdné oblohy + projektor galaxie projektor hvězdné oblohy je pestrá, kombinace několika barev, galaxie s vysokým rozlišením hvězdných světel a lehce jiskřivé hvězdy, nepředvídatelná mlha a realistické sny, která vám připomene mezi hvězdami. Hlavu astronauta lze díky magnetické síle otáčet o 360° a promítat mlhu na libovolné místo bez omezení. Hvězdná světla lze použít jako jas nastavitelné noční světlo, osvětlení pro vytvoření atmosféry auta, na pohovku, dekorace obývacího pokoje, malé stroboskopické osvětlení domácího kina, osvětlení do herny, osvětlení do ložnice, estetická dekorace místnosti, na studijní psací stoly a počítačové dekorace psacího stolu, stolní osvětlení, světla pro dekoraci místnosti, projektor galaxie, noční světlo pro dítě.

Kromě toho lze paže astronauta pohybovat a může zaujmout všechny možné pózy, které chcete. Jedinečný vzhled a inovativní design jedinečný design astronauta a hvězdné světlo hvězdné oblohy a mléčné dráhy vás přimějí objevovat tajemnou a širokou hvězdnou oblohu. Tlačítko na zadní straně může zapnout pouze světlo, zapnout režim mlhy a hvězdné oblohy, dlouze stiskněte pro vypnutí; dálkové ovládání může nastavit barvu, vypne se, když děti spí, jas a frekvenci blikání mlhy a hvězdné oblohy a také časovač, takže máte nejpohodlnější provozní zážitek. Je to ideální dárek na dovolenou pro vaše milované, rodinu a přátele.
ZnačkaDienmern #ad
VýrobceDienmern #ad
Výška9.06
Délka4.72
Hmotnost1.26
Šířka4.33
Číslo díluYHF-001
ModelkaYHF-001
ZárukaAstronauti projektor hvězdné oblohy.

9. One Fire

#ad

Noční světlo, dětské noční světlo, dětský LED projektor hvězdné oblohy, jednorožec dárky pro dívky, Projektor hvězdné oblohy pro děti, lampa na noční stolek, dárek pro, hrací hodiny pro holčičky

#ad
One Fire #ad - Projektor hvězdné oblohy baby svítí na stěně 7 různými barevnými vzory a vytváří tak fantastické noční světlo pro děti. Noční světlo projektor hvězdné oblohy pro děti nabízí dekoraci dětského pokoje, vánoční dárky pro děti, dárky s jednorožcem pro dívky, narozeninový dárek pro dívky, holčičky, romantickou hvězdnou oblohu.

Dárky s jednorožcem pro dívky: hrací hodiny baby hrací hodiny pro dívky jsou jako dárek s jednorožcem jako vytvoření magického světa ve vaší ložnici. Noční světlo pro dětskou baterii: noční světlo dětská lampa je napájena bateriemi pomocí usb kabelu typu c, není nutné měnit baterii pro toto noční světlo projektor hvězdné oblohy! Noční světlo s jednorožcem lze použít všude. Pokud připojíte síťový kabel, děti pracují bez hluku, můžete toto noční světlo používat celou noc. Projektor s hvězdnou oblohou pro děti má 3 témata: příběh na dobrou noc, vánoce, jednorožec, a 15 vzorů: hvězdná obloha, dinosauři, astronaut atd.

Noční světlo projektor hvězdné oblohy, powerbanky nebo notebooku, aby vytvořily perfektní prostředí pro spaní. Kawaii dekorace do dětského pokoje. Děti milují toto noční světlo s jednorožcem s hvězdnou oblohou. Noční světlo pro děti je personalizované dárky pro miminko, vánoční dárky pro dívky. Noční světlo s jednorožcem pro děti s dálkovým ovládáním, přehrávat hudbu, vše zvládne.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceOne Fire #ad
Výška2.76
Délka1.97
Hmotnost1.3
Šířka1.97
Číslo díluANICEMOON

10. GEEKHAVE

#ad

Dárky pro děti a dospělé, projektor hvězd do ložnice a dekorace, LED noční světlo projektor hvězdné oblohy, dálkovým ovládáním a časovačem, Galaxy projektor hvězdného světla s Bluetooth reproduktorem

#ad
GEEKHAVE #ad - Můžete také připojit usb flash disk přímo do usb portu, abyste si mohli přečíst skladby na USB flash disku a užívat si zábavu z hudby. Dálkové ovládání pro jednoduché nastavení: všechny funkce lze ovládat tímto vylepšeným dálkovým ovládáním, což je velmi praktické a nezpůsobuje žádné problémy. Rádi vám budeme k dispozici s pomocí a podporou! Večírky a akce, zjistíte, prázdninové oslavy, časy rodičů a dětí, všechny mohou vytvořit krásné vzpomínky v nádherném okamžiku.

Vhodné pro celou řadu scén: toto mlhové projekční světlo lze také kombinovat s řadou stylů zařízení a vytvořit tak romantický a zasněný nádech. Projektor hvězdné oblohy: design osvětlení této hvězdné projekční lampy je jedinečný. V měnícím se světle je to, každý s vlastním jedinečným barevným efektem. Můžete je zcela jednoduše propojit se svým mobilním telefonem nebo jinými chytrými zařízeními, abyste synchronizovali hudbu se světlem a nechali světlo skákat v rytmu hudby.

Můžete si vybrat ten správný světelný režim podle nálady a prostředí a vytvořit tak romantickou, jako byste se ocitli pod obrovskou řekou hvězd a ucítíte nekonečné kouzlo hvězdné oblohy. Můžete také nastavit automatické vypnutí po 1 nebo 2 hodinách, můžete nastavit 4 stupně jasu 10 % – 40 %–70 % – 100 %, nejsou součástí dodávky. Pozorný zákaznický servis: naše výrobky disponují kompletním zákaznickým servisním systémem pro ochranu každého kupujícího. Jako dárek pro přátele a rodinu nebo jako vlastní dekorace, že si tak okouzlující projekční světlo v galaxii zamilujete.
ZnačkaGEEKHAVE #ad
VýrobceDongguan Ingleby Mechanical Equipment Co.,Ltd #ad
Výška9.45
Délka4.72
Šířka5.91
Číslo díluIGB-B45G
ModelkaIGB-B45G