Top 10 Trommel Kinder 1 Jahr – Bubny a bicí nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Smarkids

#ad

Smarkids Děti hudební nástroje hračka sada bicí nástroj hudební hračka pro děti předškolní vzdělávací hračka pro dívky a chlapce s batohem pro batolata

#ad
Smarkids #ad - Sada dětských hudebních nástrojů sada veselých hudebních hraček tyto barevné dětské hudební nástroje, melodickými a harmonickými zvuky, skládající se z 8 druhů 12 třepacích nástrojů, úderu a dechových nástrojů s rytmickými, poklepávání, každý výrobek je navržen s různými funkcemi a je velmi zajímavý. Hodně zábavy! top hračka pro malé děti / dárky pro děti! Perkuse sada pro děti skutečná, ranní pedagogická hračka různé hudební nástroje nabízejí široký svět s dostatkem příležitostí pro děti k prozkoumání a seznámení se s hudbou.

Velmi užitečné nástroje pro děti, rytmy a hudbu. Tento xylofon vytváří přesné tóny po přesném nastavení. Hudební nástroje pro malé děti postavte malou pásku s xylofonem, činelou, zvonečkem, maracasem, tamburínou, trojúhelníkem s útočníkem, flétnou, šejkrem mohou děti s přáteli a rodinou postavit malou lavici. Tato hudební sada hraček je skvělým dárkem pro děti starší 3 let. Paličky z kvalitního abs materiálu již nikdy nenabízejí problémy jako uvolňování / spadnutí, mají dlouhou životnost a jsou exkluzivní.

Podpora kreativity, k rozvoji citlivosti na zvuky, koordinace rukou a očí a podpora oblastí zájmu dětí. Dětské nástroje od 3 let kvalitní hudební nástroje s nejlepším řemeslným uměním v této oblasti jsou všechny hudební hračky v této malé sadě vyrobeny z vynikajícího, netoxického materiálu a prošly desítkami přísných kontrol kvality, bezpečné, spolehlivé a zajímavé pro děti. Dětské hudební nástrojepřesně sladěné xylofonové děti design xylofonu v této sadě je založen na pečlivém zvážení bezpečnosti uživatelů, žádné nebezpečí udušení, především dětí: kulaté rohové kovové klíče chrání děti před zraněním způsobenými nehodami.
ZnačkaSmarkids #ad
VýrobceSmarkids #ad
Výška1.3
Délka10.62
Hmotnost2.2
Šířka4.75
Číslo díluSMI-15-004
ModelkaToddler Musical Instruments Toys

2. Vtech

#ad

Mehrfarbig, VTech 185103 Sort and Discover Trommel

#ad
Vtech #ad - Learn about shapes, Colours, Sound and Animals. Drum mit 5 verschiedenen Formen. Klopfen sie die Drum um um den Klang zu hören. 3 lieder und 30 Melodien. Lid is easily removed to store shapes.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška41.34
Délka7.87
Hmotnost0.79
Šířka7.87
Číslo dílu185103
Modelka185103

3. Jpnew

#ad

Miminko, buben, hudební hračka, pedagogické s úložnou taškou, předškolní výuka, Sada hudebních nástrojů – Jpnew dětská hračka dřevěná perkuse sada pro děti

#ad
Jpnew #ad - Speciální dárek: sada hudebních hraček pro děti může nejen zlepšit schopnost týmu a vůdčí schopnosti a vytvořit most přátelství mezi dětmi a těmi stejného věku, ale také přispět k posílení vztahu rodičů a dětí a užívat si zábavy, když si rodiče a děti hrají společně.

Bezpečné a s dlouhou životností: hudební hračka pro děti je vyrobena z přírodního dřevěného materiálu, je dobře zpracovaná bez škodlivého povlaku a velmi bezpečná a s dlouhou životností pro děti. Je to dárek k narozeninám pro děti. Hudební hračka: hudební nástroje pro děti podporují zájem malých dětí o hudbu a zkoumají hudební rytmy. Objevte svět s hudbou! několik hudebních nástrojů: sada na hraní pro děti je plně funkční, 2 sáňkové zvonky, 1 dřevěnou rybu, 1 ruční šejkr, obsahuje 2 kastaněty, 2 dřevěné ručičky, 1 buben, 2 maraka a 1 zvukovou vložku a lze ji bez nářadí nainstalovat perfektní sadu hudebních nástrojů pro minibandy!.

Pomáhá zlepšit vnímání rytmu a koordinaci rukou a očí dětí. Praktické a praktické: k našim hudebním hračkám patří bavlněná úložná taška. Vhodné pro chlapce a dívky od tří let. Přispěje k podpoře pozornosti dětí. Všechny nástroje se vejdou do kapsy, takže si můžete hračky pohodlně vzít všude na světě.
ZnačkaJpnew #ad
VýrobceJpnew #ad
Výška7.87
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo díluMT0160
ModelkaMT0160
Zárukano

4. Stoie's

#ad

Dětská hračka od 3 let, Stoie's Hudební nástroje pro děti, hračka ze dřeva bicí sada děti bicí sada -buben chrastící vajíčka zvuková dřeva-BBaby hudební hračka dětské bicí nástroje

#ad
Stoie's #ad - Bezpečný, přírodně propojený designový přístup: vyrobeno ze dřeva vhodného pro děti, tato sada hudebních nástrojů pro malé děti je oblíbená u rodičů! Super odolný s hladkým povrchem a bez nadměrného používání barevných laků.

As pro rodinné vazby: naše sada bicích nástrojů pro děti naplní váš dům zvuky ultimativní rodinné zábavy! Tím, že trávíte drahocenný čas se svým dítětem, může rozvíjet schopnosti spolupráce a řešení problémů. Ložná taška z bavlny: tak lze vaše hudební nástroje snadno přepravovat. Prozkoumejte různé kultury naší sady hudebních nástrojů! díky prožitku různých zvuků naslouchat, což přispívá k podpoře citlivosti dětí na hudbu a zvuky, cítit kreativitu a rytmus.

Kromě toho lze sadu bicích nástrojů pro děti rychle uložit a snadno čistit. Inspirujte budoucí hudebníky s 9 dřevěnými nástroji z celého světa: 1 buben pro děti, 1 flétnu, 1 ruční buben, 1 kastannetu, 1 maracas, 2 chrastící vejce, 1 blok Agogo, 1 zvuková dřevěná s paličkou a 1 zvonkohra pro děti.
ZnačkaStoie's #ad
VýrobceStoie's #ad
Výška9.06
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka5.51
Číslo díluSM-0002
ModelkaSM-0003
Záruka30 dní

5. Remo

#ad

Remo KD-5080-01 Kids Percussion Floor Tom pro děti

#ad
Remo #ad - Pevně předladěné, s paličkou. Acousticon konvice vybavená oblíbenými kožešinami Fiberskyn3. Lze si hrát s rukama, maletami nebo tyčinkami, pro děti od 3 let. Průměr 8", výška 10", profesionální zvuk. Díky velikosti je ideálním nástrojem pro bubnové kruhy ve třídách, Rain Forest Design Finish.
ZnačkaRemo #ad
VýrobceREMO #ad
Výška15
Délka15
Hmotnost3
Šířka10
Číslo díluKD-5080-01
ModelkaKD-5080-01
ZárukaZákonná záruka.

6. Voggenreiter Verlag

#ad

Hudba pro malé, 543 – mořský bubínek

#ad
Voggenreiter Verlag #ad - Od 12 měsíců. Veselé prvky s rybičkami. Průměr: cca18 cm. Zde hučí moře. Lze použít také jako chrastítko.
ZnačkaVoggenreiter Verlag #ad
VýrobceVoggenreiter Verlag #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost0.31
Šířka7.09
Číslo díluVoggenreiter_0543-3
ModelkaVoggenreiter_0543-3
Záruka2 roky.

7. Clementoni

#ad

Clementoni 17409 Meine Aktivitätstrommel Baby-Spielzeug, Kleinkinder, Lernspielzeug ab 10 Monaten, One Size, Mehrfarbig

#ad
Clementoni #ad - Die geschwindigkeit der musik ändert sich je nach Drehung der Trommel und erzeugt so Lichteffekte und Sound. Eine trommel mit einer vielzahl von Aktivitäten und lustigen Melodien zum Entdecken von Musik und Rhythmusgefühl. Durch das tippen auf der oberseite der Trommel kann das Kind viele Arten von Schlaginstrumenten und lustige Geräusche hören. Durch drücken der tasten kann das Kind viele Töne und Melodien hören. Die lichteffekte der leds unter der Trommel ziehen die Aufmerksamkeit des Kindes auf und wecken ihre Neugier beim Spielen.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška7.09
Délka7.87
Hmotnost1.28
Šířka7.87
Číslo dílu17409
Modelka17409
Záruka2 Jahre

8. JUSTWOOD

#ad

12 ks. Hudební hračka s xylofonem Maracas tamburína, vzdělávací Montessori hudební hračka narozeniny dárek pro dívky chlapce 3 4 5 let, JUSTWOOD Dřevěné hudební nástroje pro děti od 3 let

#ad
JUSTWOOD #ad - Všechny hudební hračky pro miminka jsou větší, aby se zabránilo nebezpečí udušení a vytvářely tak bezpečné herní prostředí pro děti. Nabízí hodiny zábavy bez obrazovky a pomáhá malým dětem přizpůsobit se jednoduchým hudebním konceptům jako oktávu, intervaly, rytmy atd. Odpovíme vám do 24 hodin a nabídneme vám uspokojivé řešení.

Přírodní a bezpečné tyto hudební nástroje pro děti ve věku 3 až 5 let jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, netoxického materiálu s vodovou barvou a nevykazují žádné otřepy a chemický zápach, aby při hraní nezpůsobily zranění malých dětí. Trénujte jeho jemnou motoriku úderem a třepáním, zlepšete koordinaci rukou a očí a rozvíjejte umělecké schopnosti buněk vašeho dítěte a pociťte kouzlo barev a hudby. Skvělé jako dárek pro dětizářivé barvy, krásný vzor a vynikající řemeslné umění dělají atraktivní hračky pro malé děti od 3 do 5 let. Několik hudebních nástrojů tato dřevěná sada hudebních nástrojů pro děti obsahuje všechny hudební hračky, které děti potřebují na malý koncert.

Asná hudební formace barevné hudební nástroje montessori jsou skvělé výukové hračky pro děti, které stimulují sluchové smysly vašeho dítěte a podporují jeho smysl pro rytmus a tanec. Vynikající zákaznický servispokud máte dotazy k našim hudebním hračkám, můžete se obrátit na prodejce. Je to určitě skvělý dárek k hudebnímu osvícení pro vašeho malého hudebníka k narozeninám, Vánocům a jiným slavnostem. Přenosná úložná taška dodává se s odolnou, průhlednou a prostornou úložnou taškou, do které můžete uložit všechny hudební nástroje pro malé děti.
ZnačkaJUSTWOOD #ad
VýrobceShenZhen City MaiLianShiJi Technology Co., Ltd #ad
Výška11.61
Délka8.85
Šířka3.93
Číslo díluMU03
ModelkaMU03
ZárukaZáruka 1 rok

9. HABA

#ad

Klapper-krokodýl se 4 napínavými zvukovými nástroji, HABA 302566

#ad
HABA #ad - Barevně zbarvené kroko od haba je univerzální hudební hračka pro děti od 2 let. Hudební hračka je vyrobena z kvalitních materiálů jako bukové a březové dřevo a kov. Zvuková hračka podporuje hudební vývoj a posiluje smysl pro rytmus. Do dřevěného krokodýla je integrován kovový fon, buben, chrastítko, zvonek a dvě paličky. Buben a palička jsou vyjímatelné a lze je hrát samostatně nebo ve dvou.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška5
Délka20
Hmotnost2.8
Šířka7.76
Číslo dílu302566
Modelka302566
ZárukaZákonná záruční doba 2 roky

10. SCHMETTERLINE

#ad

SCHMETTERLINE® Sada hudebních nástrojů pro děti ze dřeva – 15 ks. Hudební hračka s prémiovými rytmickými nástroji Orff od 3 let pro vzrušující hudební rané vzdělávání

#ad
SCHMETTERLINE #ad - A kvalita je pro nás jako německá firma na prvním místě! Také obal je kompletně bez plastů. Přenosná taška ze 100% bavlny: rytmická sada se dobře hodí na cesty, protože vše lze uložit do přiložené tašky z čisté bavlny.

Přírodní zvuk: díky přírodním materiálům je hlasitost rytmických nástrojů přizpůsobena malým dětem – takže při učení hry a podpoře motoriky je také správný zvukový zážitek! Kompletní spokojenost: láskyplně vytvořené perkusní nástroje hravě podporují muzikálnost a kreativitu dívek a chlapců. Ideální také jako vánoční dárek pro děti nebo do učebny.

Vše z pravého dřeva: všech 15 dílů této láskyplně sestavené hudební sady je vyrobeno z kvalitních, přírodních materiálů: dřevo, bavlna, ušlechtilá ocel – a nejedná se o plast. Bezpečné a kontrolované děti: všechny nástroje jsou samozřejmě testovány na kvalitu a překračují evropské bezpečnostní normy pro hračky – pro ekologický, trvanlivý a bezpečný hudební zážitek.
ZnačkaSCHMETTERLINE #ad
VýrobceSCHMETTERLINE #ad
Výška3.35
Délka8.27
Hmotnost690
Šířka6.02
Číslo díluSO1911
ModelkaSO1911