Top 10 Vergrösserungsspiegel 30 Fach – Osobní kosmetická zrcátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fancii

#ad

3 Lichtfarben und 10fach magnetischer Vergrößerungsspiegel, Fancii wiederaufladbarer Schminkspiegel tragbarer Make-up-Spiegel mit Beleuchtung, ultradünn, faltbar, 1500 mAh Akku Rosa

#ad
Fancii #ad - Betonen sie ihre schönheit – erkennen sie make-up-missgeschicke im handumdrehen mit einem leistungsstarken Spiegel mit 10-facher Vergrößerung, 5 cm, der sich einfach magnetisch befestigen lässt. Anpassungsfähige beleuchtung - wählen sie zwischen warmem, Abend und Zuhause, so dass Sie immer die beste Beleuchtung haben, neutralem oder natürlichem Tageslicht.

Erhalten sie bis zu 12 Stunden brillante Beleuchtung mit einer vollen Aufladung. 3 dimmbare led-lichteinstellungen simulieren Tag, egal wo Sie sind. Ganztägiger akku - unser langlebiger wiederaufladbarer Spiegel hält Sie den ganzen Tag, während Sie unterwegs sind. Schönheit für unterwegs – ultraschlankes, wiegt nur 0, 66 Pfund, leichtes Design, passt problemlos in Ihre Handtasche oder Ihren Koffer und lässt sich bequem überall hin mitnehmen.

Der hauptspiegel misst 20, 8 x 14, während die 10-fache Lupe 8 cm misst. Einstellbare höhe - unser reisespiegel wechselt mühelos von Handheld zu Schminktisch, sodass Sie den perfekten Betrachtungswinkel in verschiedenen Höhen finden.
ZnačkaFancii #ad
VýrobceFancii #ad
Hmotnost1.01
Číslo díluFC-RFOM110XPK
ModelkaFC-RFOM110XPK

2. Fancii

#ad

Tria 2, Fancii Kosmetikspiegel mit Beleuchtung, 10fach und 5fach Vergrößerung Schminkspiegel mit 68 Dimmbare LED Licht, Touchschalter, Wiederaufladbarer, Makeup Spiegel mit Kosmetikständer

#ad
Fancii #ad - Großer sichtbereich – 3-panel-ultrareflexionsspiegel bieten mehrere Betrachtungswinkel, sodass Sie immer gut aussehen und sich auch so fühlen! 180°-Drehung, vollständig in jede Position verstellbar.

Kabellos und tragbar – der spiegel ist 29cm hoch und 33cm breit und ist auf einem abnehmbaren Kosmetik-Organizer-Sockel montiert. Der 3-panel-spiegel lässt sich für unterwegs einfach zusammenklappen. Ußergewöhnliche klarheit – unser hochwertiges, verzerrungsfreies Glas ist ideal für die Kreation makelloser Make-up-Looks und Frisuren. Wiederaufladbares design – bis zu 12 stunden nicht nachlassende Beleuchtung in chirurgischer Qualität pro vollständiger Aufladung.

Dreifarbige beleuchtung – 3 led-lichteinstellungen warmes, neutrales und Tageslicht mit dimmbarer Helligkeit sorgen dafür, dass Ihr Make-up bei jeder Beleuchtung makellos und farbrichtig ist. Led-leuchten schalten sich nach 30 Minuten automatisch aus. Die 5x und 10x vergrößerungen sind perfekt für Nahaufnahmen.
ZnačkaFancii #ad
VýrobceFancii #ad
Výška4.33
Délka11.42
Hmotnost1.81
Šířka6.89
Číslo díluFC-RVMM1510X
ModelkaFC-RVMM1510X

3. Auxmir

#ad

Nabíjecí přes USB, 1× / 10× oboustranné kosmetické zrcátko s 52 LED, stolní zrcadlo s lithiovou baterií 2500 mAh, Auxmir Kosmetické zrcadlo LED osvětlení, otočné o 360°

#ad
Auxmir #ad - U powerbanky nebo pc atd. Toto osvětlené zrcátko na holení je otočné o 360 stupňů a lze jej otočit do libovolné vhodné polohy, aby se přizpůsobilo vaší dokonalé poloze při sezení nebo stání. Energeticky úsporný design s ochranou životního prostředí: zrcadlo na make-up svítí na obou stranách, ale z důvodu úspory energie a ochrany životního prostředí svítí vždy pouze přední strana zrcadla.

Pokud zrcadlem otočíte a změníte zvětšení, světlo se automaticky změní na správnou stranu. 3 až 4 hodiny, kosmetické zrcátko je napájeno vestavěnou lithiovou baterií a lze jej nabíjet přes USB kabel, čímž se šetří náklady na výměnu baterie. Díky paměťové funkci zůstává jas světla stejný, jako když jste zrcadlo naposledy použili. Dobíjecí baterie 2500 mah, který je součástí dodávky např. Vezměte prosím na vědomí, abyste získali detailnější a méně zkreslený obraz a zabránili se závratím.

Hlava zrcadla je stabilně upevněna pod úhlem a nespadá. 1× zrcátko nabízí jasný celkový obraz, že byste měli dodržovat vzdálenost 10 cm od zrcadla, zatímco 10× zvětšovací zrcadlo jasně ukazuje specifické detaily vaší pokožky. Nastavitelný jas & 52 kusů led diod: pomocí dotykového spínače smart můžete volně regulovat jas mezi 100 %, 20 % volně, 80 %, 40 %, 60 %, aby se přizpůsobily různým světelným podmínkám. Světlo se automaticky vypne za 30 minut, aby se šetřil proud.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0
Délka11.02
Hmotnost1.67
Šířka6.85
Číslo díluBM-1901
Modelka‎BM-1901

4. Mirrorvana

#ad

Stolní zrcadlo, kosmetické zrcátko s 10násobným zvětšením, otočné o 360°, 10× a 1× make-up zrcadlo/stojací zrcadlo 20 cm, oboustranné zvětšovací zrcadlo do koupelny, Kosmetické zrcadlo 10 ks

#ad
Mirrorvana #ad - Pokud je s vaším zrcátkem něco v nepořádku nebo zvětšení není pro Vás, nahradíme ho nebo vám dokonce vrátíme plnou cenu – zcela bez bla, abyste byli s Mirrorvana v absolutní nirváně. DÁrek, máte ten správný nápad. Zrcadlo se dodává již v bílé dárkové krabičce. Nadčasový klasický design – tento klasický design je absolutně nadčasový, že vaše zrcadlo nikdy nevyjde z módy! Zrcadla Mirrorvana jsou často skvělým doplňkem stávajícího nábytku a toaletních stolků.

Silné 10násobné zvětšení – díky tomuto silnému 10násobnému zvětšovacímu zrcátku uvidíte více, ať už se jedná o líčení, řasy nebo vytrhávání obočí. Chcete darovat něco, žena, dcera, z kterÝ se VAŠE sestra, co vypadá a bude se cítit jako dárek. Skvělá kvalita, že ohnisko na 10násobné zvětšovací straně je konkávní a odrazová kvalita se může mírně snížit, ale také polstrovaný, aby chránil povrch vašeho psacího stolu.

Pokud nepotřebujete zvětšení, než jste kdy považovali za možné. Chceme jen, pokud nejste s nákupem spokojeni. Garantovaná "zrcadlová vana" s vaší mirrovanou – nechceme vaše peníze, choulostivých výmluv a potíží. Kromě toho je pochromovaný ***vezměte prosím na vědomí, krásná a široká velikost – toto zrcadlo s průměrem 20 cm vám poskytne jasný výhled. Uvidíte každý detail i bez brýlí, přepněte zpět k jednoduchému zvětšení.
ZnačkaMirrorvana #ad
VýrobceMirrorvana #ad
Výška15.35
Délka9.06
Hmotnost2.14
Šířka4.72
Číslo díluCOMIN16JU029679, 7535001686708, 08201038
ModelkaMVT8A10X

5. Auxmir

#ad

Auxmir Kosmetické zrcátko se zvětšením 1/10 x s neoslňujícím LED osvětlením, stolní zrcadlo otočné o 360° pro líčení, bílé, holení a péči o obličej, oboustranné zrcátko na líčení přes USB

#ad
Auxmir #ad - Přes dodávaný usb kabel nemusíte mít žádné starosti s napájením. Dobíjení přes usbkosmetické zrcátko auxmir je napájeno dobíjecí baterií 1000 mAh. Led neoslňující osvětlení 14 zabudovaných led světel usnadňuje každodenní péči i ve tmě; rovnoměrné leD světlo bez oslnění, aby se zabránilo poškození očí; kosmetické zrcátko je otočné o 360°, je z obou stran osvětleno LED světlem.

Otočné o 360° kosmetické zrcátko je otočné o 360°, je osvětleno led světlem z obou stran; osvětlené kosmetické zrcátko můžete otočit do libovolné vhodné polohy, aby se perfektně hodilo do polohy při sezení nebo stání.

Oboustranné: 1/10× zvětšeníkosmetické zrcátko auxmir s ultra vysokým rozlišením, díky 10× zvětšovacímu zrcátku jsou specifické detaily vaší pokožky viditelnější, ideální pro každodenní péči o pleť a kosmetiku. Pozor prosím díky tomuto extrémně velkému zvětšovacímu faktoru 10násobně musíte být velmi blízko k obličeji cca 10 cm k zrcadlu, abyste viděli ostře.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška2.36
Délka10.63
Hmotnost1.59
Šířka7.09
Číslo díluBM-1508
ModelkaBM-1508

6. Gospire

#ad

Gospire 9 Zoll Wandmontage Kosmetikspiegel mit 1X/ 10X Vergrößerung Doppelseitiger 360° Schwenkbar Wandspiegel Rasierspiegel für Badezimmer Hotel Schminkspiegel, Schwarz

#ad
Gospire #ad - Doppelseitiger 1x/10x vergrößerungdieser wandspiegel ist doppelseitiges design, rasur, kämmen sie ihre haare, die 1X Seite ist für den Gesamtlook entworfen. Wir werden uns innerhalb von 12 Stunden bei Ihnen melden. Geeignet für Bad, Hotel, Friseursalon. Einfach zu installierender kosmetikspiegel ist wandmontierbar, einfach zu installieren, keine Profis erforderlich.

Es kann um 180 grad innerhalb des Rahmens und 360 Grad an beiden ausfahrbaren Armen gedreht werden. 100% zufriedenheits garantiewir bieten 12 monate garantie und 60 tage geld zurück garantieservice. Bei nichtgebrauch kann er platzsparend zusammengeklappt werden. Hochwertiges materialunser schwarzer wandspiegel ist aus hochwertigem Edelstahl mit mehrschichtiger schwarzer Beschichtung gefertigt. Der größere 9 zoll doppelseitiger Spiegel hat ein größeres Sichtfeld, damit Sie sich völlig klar sehen können.

Es ist rost- und oxidationsbeständig, Spa, kratzfest und langlebig in nassen Umgebungen. Sie können den spiegel an jeden Winkel und jede Position anpassen, die Sie benötigen. Alle installationszubehör und Anweisungen werden mit Spiegel im Paket geliefert. Die 10 fache vergrößerungspiegel eignet sich für detailliertes Make-up, etc. Der empfohlene abstand für die Verwendung des 10X Vergrößerungspiegel: ≤4 Zoll.
ZnačkaGospire #ad
VýrobceGospire #ad
Hmotnost1
Číslo dílu0602422
Modelka0602422

7. CHICLEW

#ad

USB nabíjecí kosmetické zrcátko se světlem s funkcí Smart Touch Slider, osvětlené zvětšovací zrcadlo 10 × 1 ×, oboustranné LED stolní zrcadlo otočné o 360°, CHICLEW Kosmetické zrcadlo s osvětlením

#ad
CHICLEW #ad - Toto zrcadlo je bezdrátové a přenosné, ale také praktické na cesty. 17 hodin nepřetržité práce: není nutné žádné náhradní baterie – pro nabíjení jednoduše zasunout! když je naše osvětlené kosmetické zrcátko plně nabité, vhodné nejen na doma, může pracovat v nejtmavším nastavení po dobu 17 hodin.

Umožňuje sklon zrcadla pro pohodlný a rychlý přístup na obě strany 1násobného a 10násobného zvětšení. Nastavitelný jas: zrcadlo na líčení chiclew disponuje přirozeným led světlem za denního světla. Stmívání nebo osvětlení pomocí inteligentního dotykového posuvníku můžete zvolit jas, který se hodí k vašemu prostředí. Naše kosmetické zrcátko chiclew s leD osvětlením získalo cenu German Design Award 2020 IF. Je vhodný pro každodenní použití pro líčení, 1násobné zvětšení nabízí kompletní výhled na váš obličej, odstraňování uhrů, nosních chloupků atd.

Otáčení o 360°: chiclew led zrcadlo se světlem je otočné o 360°. Módní design a oceněný design – s širokoúhlým pohledem a perfektní velikostí, moderním a jednoduchým stylem se klasika neztratí. 10násobné/1násobné zvětšení hd: oboustranná make-up zrcátka od chiclew jsou vybavena ultra reflexním optickým sklem bez zkreslení, zatímco 10násobné zvětšení lze použít pro přesnější detail.
ZnačkaCHICLEW #ad
VýrobceCHICLEW #ad
Výška3.58
Délka13.4
Hmotnost1.77
Šířka8.7
Číslo dílu1931
Modelka1931

8. MKUMIR

#ad

20cm Kosmetikspiegel 1X/7X Vergrößerung Doppelseitiger Schminkspiegel 360°Drehbar Tischspiegel für Make Up Abnehmbarer Reisespiegel für Schminken Gesichtspflege und Rasieren

#ad
MKUMIR #ad - 7inch reise vergrößerungsspiegel mit elegantem design und weitwinkelansicht. Der schminkspiegel für schreibtisch kann um 360° gedreht werden. Seine portabilität und platzsparendes Design machen ihn zum perfekten Reisebegleiter, egal ob Sie Urlaub, Urlaub oder Geschäftsreise machen.

Mit 1x spiegel spiegelt ihr gesamtes make-up, wie Eyeliner, um exquisites Make-up, Wimpern, der 7X Vergrößerungsspiegel wider, etc. Zu erreichen. Größe ist 7"x7. 87". Platzieren sie auf ihrem waschtisch zu hause, oder packen Sie zusammen mit Ihrem Gepäck für die Reise. Aber bambusbasis leicht schimmelig zu werden. Erhöht sofort jedes Badezimmer oder Schlafzimmer Dekor Stil.

Stabile basis bietet glatten Schwung, mühelose Einstellbarkeit. Wir bieten eine 12-monatige Garantie. Alle probleme mit dem make-up-spiegel, kontaktieren Sie uns bitte über Amazon! Wir werden Ihnen innerhalb von 24-Stunden. Hergestellt aus acryl und hd spiegel. Sie können den spiegel beliebig einstellen und zwischen 1X- und 7X-Seiten frei wechseln. Dieser reisespiegel hat einen hochwertigen Acrylkörper.
ZnačkaMKUMIR #ad
VýrobceMKUMIR #ad
Výška0
Délka7.87
Hmotnost0.79
Šířka7.1

9. Joseph Joseph

#ad

Přenosné kosmetické zrcátko Viva 2 v 1 s 3násobným zvětšovacím zrcátkem – béžové, skládací, Joseph Joseph Kompaktní

#ad
Joseph Joseph #ad - Otřete vlhkým hadříkem. Zrcadlo – použijte hadřík z mikrovlákna. Bezpečný magnetický uzávěr. Standardní zrcátko pro nezkreslený pohled na celý obličej. V 8, 3 × š 3, 5 × š 8 × h 2 cm v 3, 1 × h 0, 75 palce.3násobné zvětšovací zrcátko pro menší detaily. Poutko pro malé kosmetické potřeby jako rtěnka nebo řasenka. Pozor: silikonový pásek se neroztahuje. Měkký silikonový prst / poutko na uložení. Nepoužívejte drsné utěrky ani agresivní čisticí prostředky.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph #ad
Výška3.35
Délka0.59
Hmotnost0.17
Šířka2.95
Číslo dílu75006
Modelka75006
Záruka2 roky výrobce.

10. Libaro

#ad

Libaro LED kosmetické zrcátko Modena, zvětšovací zrcadlo 360° kosmetické zrcátko s nástěnnou funkcí a funkcí stmívání 5×/10 ×

#ad
Libaro #ad - Nástěnný držák: kosmetické zrcátko se snadno montuje na stěnu pomocí 3 šroubů. Rouby, hmoždinky a návod jsou součástí dodávky. Otočné a výsuvné – se svým 360° otočným kloubem a otočnou zrcadlovou plochou je naše modena flexibilní koupelnové zrcadlo pro make-up, holení a kosmetiku.

S funkcí stmívání můžete perfektně nastavit jas | 36 led, 12 w, 300 lumenů, 6 000 kelvinů zajišťuje optimální osvětlení | 230 V síťový provoz. Oboustranné zvětšovací zrcadlo se 2 stranami: 3/7násobné nebo 5násobné a 10násobné zvětšení | perfektně vhodné pro důkladnou péči o obličej, vytrhávání obočí, holení, nanášení make-upu, vkládání kontaktních čoček.

Buď světlo – jasné led denní světlo usnadňuje každodenní péči i při špatných světelných podmínkách. Kloubové rameno je výsuvné a otočné, takže zrcadlo lze sklopit na stěnu, pokud jej nepoužíváte. Materiál – pochromovaný kov, euro plochá zástrčka, kroucený kabel 50 cm výsuvný do 150 cm.
ZnačkaLibaro #ad
VýrobceLibaro #ad
Výška0
Délka3.94
Hmotnost3.26
Šířka1.97
Modelka40001