Top 10 Wäschekörbe Zum Sortieren – Koše na prádlo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. oceanstar

#ad

Star Oceanstar 2-Bag Rolling Wäschesortierer, Bronze

#ad
oceanstar #ad - Gemacht mit Metall Stahl für Langlebigkeit. 2 abnehmbare tasche Fächer und Haken zum Sortieren und Organisation. Ideal für große familien, Schlafräume, individuellen Einsatz, Apartments, etc. Kann gegen schwere und häufigen Gebrauch. 4 lenkrollen und Griffe für einfachen Transport.
Značkaoceanstar #ad
VýrobceOceanstar Design Group Inc. #ad
Výška32.25
Délka28
Hmotnost11
Šířka18.12
Číslo díluDLS1392
ModelkaDLS1392

2. KiNDERWELT

#ad

Rukojeti Soft-Touch, Koš na prádlo Premium 50 l s ergonomickým tvarem, prodyšným designem a dekorativním květinovým vzhledem bílá/akvamarín

#ad
KiNDERWELT #ad - Vysoce kvalitní, žádné škodlivé látky, snadno se čistí, stabilní plast pp/tpe, bez bpa a změkčovadel, vyrobeno v Evropě. Tento prvotřídní kvalitní produkt nabízí okouzlující květinový vzhled, prodyšný design zabraňuje nepříjemným pachům díky optimální cirkulaci vzduchu.

Koš je mnohostranně použitelný, sběr a přepravu suchého a mokrého prádla, ideální pro třídění, s objemem až 7 kg, velmi dobře stohovatelný do sebe. Prvotřídní stabilní prémiový koš na prádlo se 3 pohodlnými rukojeťmi soft-touch pro bezpečné držení, který je přizpůsoben tělu, optimální komfort při nošení nabízí tvar ledvin, takže lze koš pohodlně nosit před břichem nebo boky. Rozměry dxŠxv: 65 x 45 x 28, 5 cm, objem: 50 l.
ZnačkaKiNDERWELT #ad
VýrobceKiNDERWELT #ad
Výška25.59
Délka17.72
Šířka11.02

3. SILUK

#ad

Multifunkční plstěný úložný koš, Velký koš na prádlo, koš na prádlo, světle šedý, stylový přenosný třídič prádla XXL-1

#ad
SILUK #ad - Perfektní řešení pro efektivnější využití a organizaci úložného prostoru. Vyrobeno v Evropě. Plsť je šetrná k životnímu prostředí a neobsahuje žádné škodlivé látky.

Hodí se ke každému zařízení. Díky tomuto postupu plsť nepiluje, je hladká, snadno se čistí a má dlouhou životnost. Pokud ji nepotřebujete, lze jej složit a uložit do šatníku, kde nezabírá místo. Kompaktní. Materiál: plsť = ekologie. Jednoduše otřete vlhkým hadříkem nebo omyjte ve vlažné vodě. Vyříznuté otvory/rukojeti usnadňují nošení a vytahování.

Moderní design propůjčuje dětským pokojům, spodního prádla, hraček, oblečení, novin, chodbám a ložnicím stylový ráz. FunkČnost: multifunkční, velmi snadná údržba. Stanovení: ideální pro uložení prádla, knih a mnoho dalšího. Výrobek je vyroben z kalandrované plsti o tloušťce 4 mm a hustotě 800 g/m².
ZnačkaSILUK #ad
VýrobceSILUK #ad
Výška26.38
Délka20.47
Šířka13.78

4. OrganiHaus

#ad

Aufbewahrungskorb Geflochten für Wohnzimmer 50x33cm, Handtuchkorb für Badezimmer, OrganiHaus Aufbewahrungskorb, Korb für Spielzeug, Weiß/Grau, Wäschekorb Geflochten aus Baumwolle mit Griffen

#ad
OrganiHaus #ad - Wählen sie aus zwei verschiedenen Größen. Wir schätzen es, decken, um in kleinen räumen Platz zu finden, während der andere breiter ist, Kissen, Kleidung, um größere Gegenstände unterzubringen. Viele kunden kaufen beide Körbe, um ihr Zuhause komplett auszustatten. Schöne klare farben, handgewebter korb, die eine angenehme ausstrahlung und ein schönes erscheinungsbild haben.

Das umweltfreundliche, das sie ohne bedenken in ihrem zuhause einsetzen können. Ein 100 % natürlicher, den Sie nie wieder hergeben möchten. Sie können den beeindruckenden Unterschied sofort spüren und sehen, die jahrelang im Einsatz bleibt. Es ist ein durchdachtes Geburtstags-, der einen hochwertigen handgewebten Deko Korb zu schätzen weiß! Das seil reißt nicht, um ihnen eine großartige Flechtkorb Aufbewahrung zu gewährleisten, sobald Sie den Aufbewahrung Korb in Empfang nehmen. Wir arbeiten mit den hochwertigsten Materialien und Ausführungen. Viele leute decken sich mit 2 oder 3 dieser hochwertigen extra großen Spielzeugkörbe ein, Kissen, Urlaubs-, um Kinderzimmer, Yogamatte und Bastelzubehör zu sortieren und Decken, Hochzeits- oder Einweihungsgeschenk für jeden, Schuhe oder Spielzeug zu verstauen.

Haltbarer und langlibiger großer korb, franst nicht aus und zerfällt nicht. Die großen, scharfen chemikalien, im gegensatz zu anderen draht- oder Korbwaren mit kleinen Griffen, handlichen Griffe ermöglichen es, handgefertigte Baumwollseil ist frei von Kunststoffen, den Wäschekorb problemlos zu tragen, Giftstoffen oder schädlichen Zusatzstoffen. Der boho korb ist sicher für kinder und haustiere.
ZnačkaOrganiHaus #ad
VýrobceOrganiHaus #ad
Výška12.99
Délka19.69
Hmotnost2
Šířka19.69
Číslo díluOHRB-BBGY-2013
ModelkaJoanna

5. VASAGLE

#ad

Vytahovací odnímatelný, vintage hnědočerná BLH201B01, kovový rám, 73 x 33 x 72 cm, pytel na prádlo z tkaniny Oxford, VASAGLE Koš na prádlo 2 přihrádky, 2 x 46 l, koš na prádlo s odkládací plochou

#ad
VASAGLE #ad - 2 přihrádky pro skladování prádla odděleně celková kapacita tohoto koše na prádlo: 92 litrů na jednu přihrádku 46 litrů. Tašky jsou vyrobeny z vodoodpudivé tkaniny Oxford. Umístěte jej tam, kde potřebujete úložný prostor pro své prádlo.

S odkládací plochou odkládací koš na prádlo nabízí dodatečné místo pro prací prostředek nebo toaletní potřeby; lamelový design zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, aby se zabránilo nežádoucím pachům. 4 nastavitelné nohy zvyšují stabilitu. Pytle na prádlo – výsuvné a odnímatelné s plastovou spodní deskou se kapsy nezavěšují a mají praktické suché zipy, takže je můžete snadno vytáhnout nebo sundat, abyste prádlo mohli prát v pračce.

Robustní, stabilní a s dlouhou životností pevné 2 x 2 cm ocelové trubky, kvalitní mdf desky – koš na prádlo je robustní a zatížitelný odkládací plocha do 20 kg. 2 přihrádky vám pomohou uchovávat prádlo odděleně podle barvy nebo typu. Všestranný tento koš na prádlo se dobře hodí do prádelny, koupelny nebo ložnice.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška28.35
Délka28.74
Hmotnost13.23
Šířka12.99
Číslo díluBLH201B01
ModelkaBLH201B01

6. keeeper

#ad

Světle modrá, 50 l, protiskluzové měkké rukojeti, Lasse, keeeper Ergonomický koš na prádlo s prodyšným dekorem

#ad
keeeper #ad - Optimální komfort při nošení: 3 ergonomicky tvarované, tvar ledvin přizpůsobený tělu a třetí rukojeť na dlouhé straně pro pohodlné nošení před břichem nebo boky, pohodlné rukojeti Soft-Touch pro bezpečné držení, bezpečný design bez ostrých hran.

Prostorově úsporné do sebe hnízditelné, bezpečné na sebe navzájem stohovatelné, prodyšný květinový dekor – zabraňuje nepříjemným pachům při vlhkém prádle díky cirkulaci vzduchu. Vyrobeno v evropě, žádné uvolňování škodlivých látek, stabilní plast pp, bez bpa a změkčovadel, vysoce kvalitní, snadné čištění: otřete vlhkým hadříkem nebo houbičkou.

Rozsah dodávky: 1 koš na prádlo lasse, 5 cm, 10782, objem: 50 l, rozměry DxŠxV: 65 x 45 x 28, barva: světle modrá. Stabilní, ergonomický koš na prádlo ve tvaru ledvin s velkým objemem až 7 kg prádla – ideální pro třídění, sběr a přepravu suchého a mokrého prádla.
Značkakeeeper #ad
Výrobcekeeeper GmbH #ad
Výška11.02
Délka25.59
Hmotnost2.76
Šířka17.72
Číslo dílu1078266600000
Modelka1078266600000
Záruka2 roky výrobce.

7. Ondis24

#ad

Ondis24 Koš na prádlo Filo 45 litrů white

#ad
Ondis24 #ad - Kromě toho je několik košů hnízditelných, 5 × 30 cm, ideální pro malé prostory. Prostorově úsporný a stohovatelný: koš na prádlo má užší základnu 50, takže jej lze úsporně uložit.

Kvalita a stabilita: vyrobeno z vysoce kvalitního plastu bez zápachu pp05, nabízí Filo 45 litrů bezpečné stání a nemá žádné otvory ve dně, takže lze bezpečně skladovat i velmi vlhké prádlo. Praktická velikost pro optimální použití: s rozměry cca 59 š × 39 h × 27 v cm a objem 45 litrů, koš na prádlo Filo se perfektně hodí pro plnění pračky.

Má široce se zužující otvor, který usnadňuje plnění. Multifunkční & mnohostranný: kromě skladování prádla lze tento koš použít také pro třídění nejrůznějších předmětů. Oba koše dohromady vytvářejí stylovou sadu. Design & barevné možnosti: k dostání v různých barvách a hodí se ke každému stylu také 60litrová truhla na prádlo ve stejném vzoru.
ZnačkaOndis24 #ad
VýrobceOndis24 #ad
Hmotnost2.43

8. keeeper

#ad

Protiskluzové měkké rukojeti, světle modrá, Janne, keeeper Ergonomická vana na prádlo, 50 l

#ad
keeeper #ad - Mnohostranně použitelný pro suché a mokré prádlo nebo k namáčení prádla, praktické uložení více van: vzájemně se nestýkají, lze stohovat. Rozsah dodávky: 1 koš na prádlo janne, 10783, objem: 50 l, rozměry d x š x v: 65 x 45 x 28, 5 cm, barva: světle modrá.

Optimální komfort při nošení: 3 ergonomicky tvarované, tvar ledvin přizpůsobený tělu a třetí rukojeť na dlouhé straně pro pohodlné nošení před břichem nebo boky, pohodlné rukojeti Soft-Touch pro bezpečné držení, bezpečný design bez ostrých hran.

Vyrobeno v evropě, žádné škodlivé látky, stabilní plast pp, vysoce kvalitní, bez bpa a změkčovadel, snadné čištění: otřete vlhkým hadříkem nebo houbou. Stabilní, ergonomická vana na prádlo ve tvaru ledvin s velkým objemem až na 7 kg prádla – ideální pro třídění, sběr a přepravu suchého a mokrého prádla.
Značkakeeeper #ad
Výrobcekeeeper GmbH #ad
Výška11.02
Délka25.59
Hmotnost2.98
Šířka17.72
Číslo dílu1078366600000
Modelka1078366600000
Záruka2 roky výrobce.

9. SONGMICS

#ad

Z toho 2 s brzdou, koš na prádlo, koš na prádlo, černo-stříbrný RLS002B01, 110 litrů, 4 kola, kulatý koš s ocelovým rámem, SONGMICS Koš na prádlo s kolečky, odnímatelný pytel na prádlo

#ad
SONGMICS #ad - Koš na prádlo s extra velkým objemem koš na prádlo je velký 50 × 71 cm Ø × v a nabízí velký úložný prostor 110 litrů pro uložení celého prádla jedné rodiny na jeden týden. Odolný pytel na prádlo prádelní pytel je vyroben z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny 600D a je opatřen vodotěsným vnitřním povrchem PVC.

Snadné sestavení díky označeným dílům a přiloženému, srozumitelnému návodu můžete koš na prádlo snadno sestavit. Robustní a s dlouhou životností konstrukce prádla se skládá z ocelových trubek a je zesílena díly ve tvaru U a je robustní a zatížitelné do 20 kg.

Snadno se pohybuje díky 4 kolečkům s vysokou nosností 2 z toho s brzdou můžete koš na prádlo jednoduše zasunout z ložnice do prádelny nebo upevnit na jednom místě. Díky práškovému lakování jsou ocelové trubky odolné vůči vodě a korozi a mají dlouhou životnost. Díky uzávěrům vak nespadne dolů a je navíc snadno odnímatelný.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška27.95
Délka19.69
Hmotnost9.26
Šířka19.69

10. Kobolo

#ad

Kobolo Univerzální koš, nádoba na prádlo, ratanový koš – ratan – šedý, úložný koš

#ad
Kobolo #ad - Rozměry: cca délka 39 cm x šířka 27 cm x výška 40 cm - rodinný podnik z Horních Franků s tradicí. Hranatý ratanový koš od kobolo je vyroben z vysoce kvalitního ratanu Kubu v nadčasovém šedém odstínu.

Díky praktickému víku je koš z ratanu perfektním úložným místem a pomocníkem pro pořádek. Ratan je díky svým přírodním vlastnostem stále velmi oblíbeným materiálem pro výrobu proutěných výrobků a díky své vysoké zatížitelnosti nabízí vlastnosti, které jsou lepší než u mnoha jiných materiálů. Díky nápisu je koš výjimečným poutačem pozornosti.
ZnačkaKobolo #ad
VýrobceKobolo #ad
Výška15.75
Délka15.35
Hmotnost4.28
Šířka10.63
Číslo dílu17250-23