Top 9 Expedition Zelt 2 Personen – Nůžkové stany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EARTHVENTURE

#ad

EARTHVENTURE® Stan pro 1 až 2 osoby – vodotěsný 4000 mm – ultralehký a malý rozměr po sbalení – trekkingový stan – kempování – festival – jízda na kole – motocykl – rybářský stan ideální pro 1–2 muže

#ad
EARTHVENTURE #ad - Noc se rozbije a tvůj noční tábor ještě není postaven? Žádné starosti. Kde vaše starosti přestanou. S jedinečnými dobrodružstvími, dechberoucími výhledy a zaslouženým volnem. Dvojitě prošité stěny jsou vodotěsně uzavřené. Perfektní pro kempování, turistiku, cestování s batohem, festivaly a všechny outdoorové aktivity.

S earthventure "purja" můžete od nynějška znovu zažít svůj čas venku a užívat si nejkrásnějších nocí. Voda nemá žádnou šanci – Rain Protect 3. 0 chrání vás a vaše vybavení, i při silném dešti. Ať už horké letní noci nebo chladné podzimní dny – inovativní konstrukce stanu s 3D Airflow zaručuje optimální rovnováhu vzduchu, teploty, vlhkosti a tím i nejlepší komfort spaní.

A nejen to! s flexibilním páskem extra stabilních stanových tyčí je můžete rychle složit a postavit a složit. Už nikdy si nebudete dělat starosti s postižujícím hmyzem nebo lezeckými zvířaty. Se svým novým stanem budete obratem ruky hotovi. Společně děláme něco pro životní prostředí a podporujeme projekty ochrany klimatu po celém světě – a začněte dobrodružství. U ! díky kvalitní a prodyšné tkanině oxford je váš stan perfektní pro každé počasí.
ZnačkaEARTHVENTURE #ad
VýrobceChristian Dudenhöffer #ad
Výška41.34
Délka104.33
Hmotnost6.94
Šířka82.68
ModelkaZ-PG-001

2. Forceatt

#ad

3-4 sezóny, outdoorové aktivity 2 osoby tmavě zelené, ultralehký batoh, 2 dveře, vodotěsný a větruodolný, kempování, Forceatt Kempinkový stan pro 2 osoby, stan pro trekking

#ad
Forceatt #ad - Přidejte čtyři větrná lana, že stan bude ve větru silnější. Vodotěsný a větruodolný: materiál stanu se skládá z vysoce kvalitního 68d polyesterového vlákna a vodotěsné vrstvy 190t, abyste zajistili, která účinně zabraňuje prosakování vody. Rozměry vnitřního dna: 225 x 135 cm 88, vnitřní výška: 110 cm.

Pokud máte dotazy, spojte se s námi. Perfektní trekkingový stan lze postavit v několika jednoduchých krocích, perfektní pro kempování. Větrání a boj proti škůdcům: 1 velké síťové okno a 2 stropní otvory v horní části ultralehkého stanu zajišťují cirkulaci vzduchu a mají vysokou propustnost plynů; vysoce hustá tkanina z mikrosíťoviny účinně zabraňuje průniku komárů a nevykazuje chemický zápach. Během 24 hodin se s vámi spojíme a nabídneme perfektní řešení.

Nákup bez rizika : není nutné žádné vrácení! bezplatná náhrada! neustále se snažíme být spokojeni jako zákazníky. Jednoduché nastavení: hladký a robustní zip #8 se nikdy nezachytí. Můžete jej jednoduše nainstalovat za 3 minuty a rozložit za méně než 2 minuty. Svařovaný design dna zvedá dno batohu a chrání ji před mokrou podlahou. Kempovací stan pro 2 osoby: stan má dvě dveře ve tvaru d a dvě předsíně až pro dvě osoby. Hmotnost: 2, 6 x 53, 1 palce, 5 kg.
ZnačkaForceatt #ad
VýrobceForceatt #ad
Výška43.31
Délka88.58
Hmotnost5.51
Šířka53.15

3. Night Cat

#ad

Jednoduché nastavení, turistiku, zahradu, vodotěsný, 2 pány, dvě vrstvy, kempovací stan, snadné pro trekking, Night Cat Kempinkový stan pro 2 osoby

#ad
Night Cat #ad - Jednoduchá montáž roztáhněte tento stan pro 2 osoby na zem, poté pevně svážte lana a kolíky pevně připejte, nasaďte hliníkové tyče do 4 rohů a zahákněte stan na tyče, i když se jedná o dvouvrstvý stan, stačí ho postavit pouze jednou, protože se stanový stan spojí s vnitřním stanem.

Víceúčelový design tento stan pro 2 muže lze použít nejen jako kempingový stan, ale také jako zastřešení, když si sundáte vnitřní stan. Vodotěsný a stabilní tento stan vás udrží při silném dešti a větru čistý, suchý a stabilní díky 3000 mm vodotěsnému polyesterovému Rainfly, látkovému dnu 150D Oxford a silným hliníkovým tyčím a kolíkům.

Záruka v případě problémů s kvalitou se na nás můžete obrátit. Velký prostor, 5 kg a má velikost balení 43 × 12 × 12 cm, ale lehký ačkoliv tento kopulový stan váží pouze 2, je vnitřní velikost 200 × 140 × 120 cm perfektní pro 2 osoby a další 2 verandy jsou dostatečně dobré pro jiné kempingové vybavení.
ZnačkaNight Cat #ad
VýrobceBuythem #ad
Výška47.24
Délka86.61
Hmotnost5.51
Šířka55.12
Číslo díluEU-ZP-34-KQ

4. Grand Canyon

#ad

Malý rozměr balení | stan pro trekking, Grand Canyon Kopulový stan Topeka 2 pro 2 osoby | ultra lehký, kempování, vodotěsný, outdoor | Capulet Olive zelená

#ad
Grand Canyon #ad - Apsis vpředu s předními oblouky – vnitřní stan zůstane suchý a čistý – reflexní kotevní šňůry – takto najdete svůj kemp a nenarážejte na šňůry – vyberte si barvu stanu podle účelu a osobního vkusu.

Spolehlivá ochrana před větrem a počasím – vnitřní stan lze postavit samostatně – můžete se ochladit nebo spát s výhledem na hvězdy. Topika 2: klasický dvouplášťový stan s apsidou – rozměry po sbalení Ø 16 x 52 cm / hmotnost 2850 g / vodní sloupec 3000 mm vodotěsný. Inovativní větrání grandflow na zadní vnější plachtě – přizpůsobte si svůj stan teplým nocím a horkým dnům – prodyšný vnitřní stan s moskytiérami – cirkulace vzduchu zajišťuje zotavující spánek.

Lehké materiály a komponenty – máte méně na nošení nebo si můžete vzít s sebou více vybavení – plachtu a podlahu s polyuretanovou vrstvou, zapečetěné švy – zůstanou v suchu bez ohledu na to, jak silně může pršet.
ZnačkaGrand Canyon #ad
VýrobceGrand Canyon #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost6.28
Šířka20.47
Číslo dílu151407
Modelka151407
ZárukaBez záruky výrobce

5. Amflip

#ad

Amflip Campingzelt Automatisches 2 Personen Sofortzelt Pop Up Ultraleichtes Kuppelzelt 4 Jahreszeiten Wasserdicht & Winddicht Campingzelt mit Abnehmbarer Außenplane, Doppelschichten ‎grau

#ad
Amflip #ad - Die äußere zeltplane aus 210T feuerfestem Polyester Index der Wasserfestigkeit bis zu 3. 000 mm, regenfesten und abnehmbaren äußeren Zeltplane kann sicherstellen, zweilagige Konstruktion, eine strapazierfähigen Unterlegplane, die den Innenraum während der Nacht trocken und insektenfrei hält. Es hat verbesserte premium-sbs-doppelreißverschlüsse, ventilierte zweifachtüren und ein perfektes Detaildesign für bequemes Campen – Das einzigartige doppeltürige Design integriert die Belüftung mit Funktionen der Windfestigkeit und Insektenresistenz, reißfeste Gewebematerialien und eine leichte Struktur aus stabilen und stabilen Stangen halten Ihren Abenteuern stand.

Das modernste zelt mit äußerer Zeltplane verfügt über ein revolutionäreres Design als ein gewöhnliches Zelt. Vorab angebrachte, wodurch Sie Ihren Urlaub unter freiem Himmel voll genießen können. Einzigartige, sodass sie über ein besser belüftetes und bequemes wohnumfeld während der reise verfügen.

Die äußere zeltplane kann als Sonnenschutz, Baldachin usw. 2-in-1-zelt für mehrfachfunktion – dieses zweischichtige, pavillon, markise, äußere zeltplane, sofort auftauchende Zelt enthält ein abnehmbares externes und interne Zelte und kann für ganz unterschiedliche Zwecke genutzt werden. Nach dem falten hat das eine größe von nur 30 * 6, wodurch es sehr bequem zu tragen ist und Sie können eine komfortable und schöne Reise. Genug raum für 3-4 personen – externe und interne zeltgröße: 96*81*44 inches; 83*75*40 inches l x w x h.
ZnačkaAmflip #ad
VýrobceAmflip #ad
Výška44
Délka96
Hmotnost9.35
Šířka81
Číslo díluHU-XI-129
ModelkaHU-XI-129

6. Husky

#ad

HUSKY Extrémní stan na ven

#ad
Husky #ad - Stabilitu při špatném počasí zajišťuje lehká a stabilní konstrukce z duralu s lehkými kolíky pro ukotvení. Polyuretanová vrstva vnějšího stanu a materiálu podlahy zabraňuje průniku vody. Pro zimní použití je stan vybaven sněhovým límcem. Komfortní vnitřní prostor pro dvě osoby a zavazadla.
ZnačkaHusky #ad
VýrobceHusky #ad
Výška43.31
Délka116.14
Hmotnost6.83
Šířka57.09
Číslo dílu1H0-5563
Modelka1H0-5563

7. Night Cat

#ad

Nepromokavý batoh stan, lehký pro turistiku na dvorku, Night Cat Kempinkový stan pro 1 2 osoby, jednoduché nastavení

#ad
Night Cat #ad - Vyskytne se jakýkoliv problém s materiálem nebo zpracováním, kontaktujte nás prosím. Vodotěsná odolná tkanina oxford 210d s plně slepenými švy, které jsou ošetřeny vodotěsnou odolností proti rozstřiku až 3000 mm, zajišťuje suché a čisté prostředí v tomto stanu.

Pozor a záruka váš dobrý zážitek z nakupování a používání je pro nás nejvyšší prioritou a snažíme se našim zákazníkům 100% zajistit 100% spokojenost. Vnitřní síťové dveře zajišťují dobré větrání a udržují hmyz venku, vnější vodotěsné dveře udržují vaše boty nebo domácí zvířata v hale suché a suché. Snadné přenášení tento stan pro 1 osobu lze díky své malé velikosti 44 × 13, 6 cm a hmotnosti 2, 8 × 11, 4 kg snadno postavit a přenášet.

Velký prostor tento batoh je prostorný pro dospělé a jeho outdoorové vybavení s vnitřní velikostí 220 × 140 × 120 cm, v případě potřeby se vejde dokonce pro 2 osoby. Prémiový design jednovrstvý design dveří snižuje celkovou hmotnost tohoto turistického stanu.
ZnačkaNight Cat #ad
VýrobceBuythem #ad
Výška47.24
Délka86.61
Hmotnost5.2
Šířka55.12

8. Portal

#ad

Trekking, Portal Stan pro 2 a 4 osoby, 3–4 sezóny, 3000 mm, pro outdoor, batoh, vodotěsný, festival, malý rozměr po sbalení, kempinkový kopulový stan s předsíní

#ad
Portal #ad - Multifunkční větší ložnice a malý rozměr balíku se lépe hodí pro mulifunkční situace. Dveře slunečníku s krytem ve vnitřním stanu blokují komáry a současně zajišťují prodyšnost. 1 rok zárukanaše výrobky podporujeme plnou jednoletou zárukou na vadné zpracování a materiál.

Samozřejmě může být tento kopulový stan vaším společníkem i při jiných aktivitách, festivaly, jako je kempování, cestování u jezera nebo dokonce v parku. Velká předsíň 1, 89 ㎡ je ideálním místem pro uložení vašeho vybavení nebo příslušenství. Nabízíme špičkový zákaznický servis pro tento produkt. Malé rozměry portálový kempinkový stan je velký pro 1 – 2 osoby, ale má malé rozměry. Kontaktujte nás prosím na Amazonu a my vám odpovíme do 24 hodin. Rozměry ve složeném stavu jsou 55 × 16 × 16 cm a hmotnost 2, 98 kg.

S taškou na přenášení lze snadno vzít i s sebou. Stabilní a vodotěsnýtento stan pro 2 osoby se skládá z tkaniny 63d a 7, 5mm stanové tyče, které znamenají stabilitu a trvanlivost. Lepší zkušenostspeciální design stanu s rychlou montáží portal stojí za vyzkoušení. A vodotěsnost 3000 mm pu zajišťuje, že jej můžete klidně používat i v deštivých dnech. 210 × 140 cm ložnice s výškou 105 cm vám nabízí lepší zážitek při uvolnění.
ZnačkaPortal #ad
VýrobceHF #ad
Výška41.34
Délka55.12
Hmotnost6.57
Šířka82.68
Záruka1 rok záruka výrobce

9. Forceatt

#ad

Vodotěsný, kopulový stan pro okamžité postavení, festival, pro trekking, outdoor, Forceatt Kempinkový stan pro 2 osoby, pro 3 – 4 sezóny, ultralehké stany s malými rozměry po sbalení

#ad
Forceatt #ad - Naše stany lze rychle rozložit a složit. Vnější účet má dvě předsíně. Získání perfektního osobního prostoru trvá jen 3 minuty. Profesionální design ve stanu se nacházejí dvě dveře ve tvaru d. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás, budeme vás kontaktovat do 24 hodin a nabídneme Vám kompletní řešení.

Lze přidat čtyři větrná lana, aby bylo zajištěno, že stan bude ve větru silnější. Vysoce hustá tkanina micro mesh účinně zabraňuje komárům. Lze jej rozložit za méně než 2 minuty, čímž se odstraní problémy s tradičními kempovacími prázdninami. Lehký a pohodlný vnitřní velikost kempovacího stanu forceatta je 220 × 130 × 110 cm 86, 58 kg, 3 palců a nabízí místo pro dvě osoby současně. Současně má velikost balení 41 x 14 cm a váží 2, 1 × 43, 6 × 51, což šetří místo a snadno se přepravuje.

Horní část stanu má velké mřížkové okno a dva stropní otvory, které umožňují proudění vzduchu. Kvalitní materiály materiál stanu se skládá z kvalitního 75d polyesterového vlákna a hliníkové tyče 7001 odolné proti větru. Rychlé nastavení a odstranění ušetřete drahocenný čas a námahu. Bezplatná náhrada! naším hlavním cílem je učinit z vás spokojeného zákazníka. Perfektní po prodejinení třeba se vracet.
ZnačkaForceatt #ad
VýrobceForceatt #ad
Výška43.31
Délka86.61
Hmotnost5.69
Šířka51.18
Číslo díluF-2
ModelkaF-2